Poslední zlato z Yukonu

Poslední zlato z Yukonu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113982/posledni-zlato-z-yukonu-113982.jpg 4 7 2

Jaroslav Kratěna Žije ve Dvoře králové nad Labem - a na Florida Keys. Napsal následující úspěšné tituly: Americká snídaně aneb Po stopách Zlaté horečky a Jacka Londona (Votobia, 1997), Americká snídaně II - Na Havaj přes Údolí smrti (Votobia, 1998), Americká snídaně III - Zpátky na Aljašce aneb Otevřený účet (Votobia, 1999), Výlet na Floridu aneb Průvodce relaxujícího muže (Votobia, 2000), Muž z Texasu aneb Dole teklo Rio Grande (Votobia, 2001), Z Oregonu do Arizony aneb Tohleto v plánu nebylo (Mladá fronta, 2007). Poslední zlato z Yukonu volně navazuje na autorovu první a čtvrtou knihu.... celý text

Sitting-Bull
30.06.2023 5 z 5

Mně se to četlo pěkně. Děj moc pěkně odsýpal, hlášky mě bavily a napjatá jsem čekala až do konce knihy, jak to tedy celé dopadne. Moc prijemna oddychovka, určitě to není poslední kniha, co jsem od autora četla.

MKrat
13.11.2019 3 z 5

Příběh se odehrává uprostřed divoké přírody kanadské provincie Yukonu
a v subtropech floridských ostrovů. Autor těží z vlastních dlouholetých zkušeností,
takže se mu daří čtenáře doslova přenést do místa děje a vtáhnout do příběhu.
Nikdy si nenechte nic líbit. Pokud vám někdo něco špatného provede, vraťte mu to i s úroky!
Ale nemusíte spěchat. Jak známo, pomsta je pokrm, který chutná nejlépe studený..

Jaroslav Kratěna
česká, 1947
2009  71%Poslední zlato z Yukonu
1997  93%Americká snídaně I
2013  100%Zlatá hora
2007  60%Z Oregonu do Arizony
1999  93%Americká snídaně III.

Kniha Poslední zlato z Yukonu je v