Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284659/bmid_posledni-vykrik-64985f4d25a64.png 4 522 90

Cocktail série

< 5. díl

Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou Roštěnkou v klidu oddávat pečení dobrot, všemožnému bušení i jinému řádění… Další krok v jejich životech se zdá být logický – cinknutí skleničkami, svatební závoj a ulička posetá okvětními lístky růží, je však tím pravým ořechovým i pro tenhle nekonvenční pár? Když ale Caroline vyděsí telefonát ohledně jisté nehody, která se udála při focení v jihovýchodní Asii, uvědomí si, že „dokud nás smrt nerozdělí“ není jen působivě znějící fráze. I konvence mají najednou něco do sebe. Smíchejte sklenku erotiky se špetkou smíchu a trochou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přihoďte růžovou košilku a podávejte s chuťovkou z kocoura Clivea.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Last Call , 2015

Vendy1993
29.09.2023 4 z 5

Myslím, že jde o celkem povedený konec série. Aby to nebylo úplně jen romantické tak autorka přidala trochu dramatu, ale nakonec se mi líbilo jak propojila všechny knihy skrze postavy.

georginaa
25.06.2022 3 z 5

Všichni protagonisté této série se naposledy sešli, aby ukončili romantické příběhy a žili šťastně až na věky. Konečně mám celou sérii za sebou a sice jsem nelitovala, že jsem ji přečetla, bohužel se k ní již nevrátím. Myslím, že dost stačilo na ukázku, jak si to všichni užívají.

janina66
28.06.2021 4 z 5

Velice vtipný, ale i napínavý a moc kratičký závěr všech zúčastněných. Zejména Simona a Caroline.

Myška43
20.02.2021 5 z 5

,,Tohle je začátek konce jednoho zamilovaného příběhu, ve kterém jsou dívky krásné, muži pohlední a kočky rockové hvězdy. Příběhu, kde přátelství trvá a vztahy zrají, sukně se zvedají, emoce balancují a každý si přijde na svůj šťastný konec...Anebo ne?"

Ráda jsem se opět setkala se všemi páry této série. Četla jsem ji asi před rokem a stále mám jejich příběhy v živé paměti. Hlavně Simona, Caroline a jejich kocoura. Pamatuji se, že jsem se smála tak, až mi tekly slzy a mého muže zajímalo, co je tam tak směšného. Když jsem mu kousek přečetla, tak se smál i on. A to už je co říct, protože by nikdy takovou knihu nevzal do ruky, natož aby ji četl.
Bylo to sice moc krátké, ale příjemné zakončení příběhu, u kterého jsem se ráda pobavila.

Ivetinka
18.12.2020 2 z 5

Konec série. Stačily by 2 díly, a i tak by to bylo hodně.

jennefer
18.10.2020 2 z 5

Uzavřelo se to. Hauwk.

be_pa
24.09.2020 3 z 5

Tento díl už byl jaksi o ničem. Stále stejně "uječené" skorotřicátnice. Skoro bez děje. Od začátku bylo jasné proč autorka knihu psala, jaký bude závěr.

tittanie
19.07.2020

Tady jsem se už nudila a docela jsem přeskakovala, ale jak říkám styl autorky mi nesedl, možná je to i tím, že jsem celou sérii četla v krátkém období.

Kristy.Seb
31.05.2020 4 z 5

Série se vrátila k původním hlavním hrdinům, což dost oceňuji. Hlavně ten šťastný happyend. Jen mi bylo líto, jak to mělo rychlý spád.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Tenhle díl už mi přišel trochu zbytečný, myslím, že ukončit příběh Caroline a Simona mohl už díl Roštěnka.

FairyD.
11.05.2020 5 z 5

Fantastické zakončenie príbehu Caroline a Simona. Je to vtipné, sladké. Jednoducho koniec ako ma byť.

petulkapeta
01.05.2020 5 z 5

pěkné zakončení serie...a opět super epilog v podani kocoura :D

PerfectionistKa
23.04.2020 5 z 5

Strašně moc milá jednohubka. Opravdu to byl takový rozšířený epilog, ale mně to vůbec nevadilo (ono by ani nevadilo, kdyby to bylo delší, o tom žádná). Ráda jsem si početla o (díkybohu) happyendech všech našich hrdinů. Nečekala jsem, že si tuto sérii a její postavy oblíbím tak, že se mi s nimi ani nebude chtít loučit. Ale stalo se.
Tímto posledním dílkem se s nimi loučím, trochu smutná, nicméně spokojená :-)

Iva1988
12.04.2020 5 z 5

Hezké zakončení celé série.

Nikkinike87
23.03.2020 5 z 5

Pokračování dějové linky Carolin a Simona. Čte se jedním dechem, příběh je sice krátký, ale určitě stojí za přečtení. Nechybí vtipné momenty a napínavá situace, kdy jde Simonovi o život. Doporučuji.

petraj30
24.02.2020 3 z 5

Kraťoučká chuťovka na jedno ráno nebo večer. Uvítala bych, aby v knize promluvily všechny hlavní aktérky celé série - nesérie a mohlo to být o něco delší, na jednu knihu mi to přijde málo. Když už, tak bych tenhle závěrečný epilog klidně dala do čtvrtého dílu, stejně jako to bylo v sérii "Božský bastard." Jinak mi tenhle díl přišel celkem zbytečný, protože každý ví, co bude asi následovat.

tanecnica
16.12.2019 4 z 5

Závěr, tak jak má být, a jak se dal očekávat. Kdo překousal celou sérii, tuhle třešničku nemůže vynechat. Nebude zklamán...

JanaSustr
16.11.2019 4 z 5

Takovy trošku navíc, díl který kdyby nebyl tak by taky nic nestalo. Ale není špatný. Nebavil mě tak jako ostatní knihy. Ale tak nejak se to tam hezky dovrsilo.

jinbr
21.10.2019 2 z 5

zde už to nemělo tolik ani moc děje (kromě vložené nehody Simona). Tady už nebylo tolik o čem psát, ale asi chápu tu motivace - zde se tak nějak schází "epilogy" všech předchozích postav. Na druhou stranu série jako taková není špatná, oddechové čtení, ale už jsem četla i lepší

Etule
25.09.2019 3 z 5

Je mi smutno z toho, že příběhy dvojic z téhle série končí. Během čtení jsem si je oblíbila a strávila s nimi krásné chvíle. Setkala jsem se se všemi a to mě opravdu potěšilo. :) Hezký závěr série, ačkoliv krátký.

láska humor erotika USA (Spojené státy americké) svatba

Alice Clayton