Poslední uzel: Jedno téma, osmnáct různých pohledů

Jsou všude kolem nás, kamkoliv se podíváte. Drží nás nad propastí, spojují se zbytkem světa nebo je nosíme jako módní doplňky, aniž bychom jim věnovali větší pozornost. Jednou ale přijde chvíle, kdy z onoho nepřeberného množství uzlů v našem životě narazíme na ten „poslední“… a co bude dál? Na tuto otázku se snaží najít odpověď šestnáct českých autorů. Povídky a básně obsažené v této antologii díky tomu přinášejí svěží vítr do knihovniček všech milovníků originálních příběhů. A ačkoliv je rukopis každého ze spisovatelů jiný, onen poslední uzel mají společný. Ať už je pod krkem, nebo na chobotu bílého slona letícího oblohou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455079/posledni-uzel-CuE-455079.jpg 54

Kniha Poslední uzel: Jedno téma, osmnáct různých pohledů

Mátová
18.11.2020

Perfektní vyrovnaná antologie povídek a básní. Je obohacující sledovat, jak různé asociace dokáže takový uzel vyvolat.

Daisy21
20.10.2020

Pestrý sborník čtivých povídek a básní, které spojuje jedno téma. Je zajímavé sledovat, jak každý pojal poslední uzel po svém, a výsledné texty jsou každý jiný a přitom všechny skvělé. Mohu s čistým svědomím jen doporučit.