Poslední panna

Příběh šesti patnáctiletých dívek o sexu, celibátu, lásce, citových zmatcích a hledání toho pravého. Dvě z nich už to mají za sebou a poměr se může změnit každým dnem. Není to soutěž, ale žádná nechce být poslední.

https://www.databazeknih.cz/images_books/78_/78552/posledni-panna-tak-to-je-husty-78552.jpg 3.617
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

The last virgin (2002)

Kniha Poslední panna

Tebby
06.05.2018

Je to taková krátká, nenáročná knížečka pro dospívající děvčata. Já mám knihu ovšem velmi ráda doteď. A čas od času se k ní vracím.

Amiran
17.07.2015

Ze začátku mě to vůbec nebavilo... Sice jsem čekala, že půjde jen o sex apod., ale celé mi to přišlo moc naivní a nahraná. Knížku jsem ale chtěla přečíst, protože jsme ji koupila ve výprodeji za 3,- koruny. :D Tak od půlky jsem se zabrala o děje a šlo tam i o víc než jen, kdo se s kým dřív vyspí... Konec mě mile překvapil a musím říct, že mě nakonec knížka i bavila. :)

Mi-šu-le
20.02.2015

Nebyla to špatná kniha, ale nic světoborného také ne.

beat.ea
25.04.2013

četla jsem ji několikrát v různých časových odstupech, což myslím, mluví za vše. :)

Layss
19.02.2012

Kniha pro dospívající dívky. Už je to sice chvíle, co jsem to četla naposledy, ale tehdy se mi líbila...

Autor knihy

David Belbin