Říše trav – Svazek 2

Říše trav – Svazek 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492832/bmid_rise-trav-svazek-2-v5o-492832.jpg 4 12 1

Triumfální návrat do světa Východního Ardu a trilogie Jasný osten, Žal a Trn, jednoho z nejmilovanějších a nejoceňovanějších fantasy cyklů, který inspiroval Christophera Paoliniho (Eragon) i George R. R. Martina (Hra o trůny). Nejvyšší král Východního Ardu, Simon, kdysi porazil draka a odvrátil hrozbu nemrtvého prince Sithů, Inelukiho, známého jako „Král bouří“. Jenže to bylo před dávnými časy. Staří přátelé zestárli nebo zemřeli, zatímco mocní nepřátelé zesílili. Východní Ard souží magií vyvolaná nemoc a děsivé nestvůry…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Laser-books (Laser)

Empire of Grass , 2019

gaspoda
30.10.2022 4 z 5

tak další Williams je za mnou.No a dojmy? Příběh je stále hodně fajn charaktery postav opět parádně vykresleny ALE zdá se mi že už je to poněkud rozvleklé. Kapitoly ve starších dílech byli opravdu dlouhé táhli se na 30stranách děj se pěkně rozeběhl. Ale u new dílu máme 15stran někam se dohrabem jenže je další kapitola která děj zabrzdí.
je to fuck škoda Williamse mam hodně rad ale už tak nejásám nad dějem. a rychlost vydávaní zase rok čekačka.

Kniha Říše trav – Svazek 2 je v