Poslední interview

Poslední interview https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1305/bmid_posledni-interview-ER3-1305.jpg 4 231 33

Krásná Andrea Maloneová, reportérka kabelové televize, touží získat vysněné místo ve významné televizní stanici. K tomu jí může dopomoci interview s jedním z posledních žijících amerických generálů druhé světové války - pětihvězdičkovým generálem Michaelem Ratliffem. Andy doufá, že se jí při natáčení na jeho ranči v Texasu podaří odhalit tajemství, proč se kdysi stáhl do ústraní a uzavřel se před okolním světem. Generálův syn, Lyon Ratliff, nedovolí nikomu, aby rušil klid nemocného otce. Andrea musí svést těžký vnitřní boj mezi reportérkou neznající ohledy, za kterou se dosud pokládala, a laskavou ženou plnou účasti, kterou ve svém nitru vlastně je. Lyon Ratliff nečekaně změní celý její život, a Andy se tomu nedokáže ubránit - oba se zmítají v rozporných pocitech vzájemné nedůvěry, zklamání - a lásky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Prime time , 1996

Květinka008
11.11.2023 3 z 5

Harlequinka od zeny, ktera si udelala jmeno na knihach s nadechem krimi. Az do poloviny knihy jsem cekala, co se objevi... a zklamani narustalo. Nenadchne - neurazi, ale pocit neuplnosti zustava. Leda by ji clovek cetl driv, nez vsechny predchozi......

lendinka.k
23.06.2023 4 z 5

Četla jsem kdysi a vůbec jsem si děj nepamatovala, tak jsem si ji v rámci výzvy dala znovu. A myslím, že brzy už zase nebudu vědět, o čem je. Tahle kniha nepatří k těm lepším od Sandry, ale jako oddechovku ji číst lze. Ovšem jiné knihy této autorky, zvláště ty s detektivní zápletkou, to je jiný kalibr. Ty vřele doporučuji.

Hypatia1010
03.08.2022 3 z 5

Knihu bych asi ohodnotila jako trochu lepší průměr. A opravdu bych ji zařadila mezi červenou knihovnu. Prostě takové oddechové čtení pro pohodu a dobrou náladu. Žádnou hlubokomyslnou myšlenku v něm nehledejte. Byly dokonce chvíle, kdy jsem si pomyslela, že se Andrea chová vyloženě hloupě. Ale číst se to dalo.

kopeceli
07.07.2021 3 z 5

No, čekala jsem jinou Sandru Brown, měla jsem si nejprve přečíst anotaci. Tohle je taková jednoduchá červená knihovna. Dá se to číst, ale člověk si nepochutná. Žádný překvapivý zvrat, žádný vybroušený překlad. Nejvíc mě zarazilo, že mu hned první noc vlezla do pokoje (na zámince nezáleží) a že by se spolu klidně vyspali, i když se znali jeden den. Jasně, děj musí frčet, ale není to trochu moc?

Kudík
01.07.2021 3 z 5

Od autorky jsem už celkem "rozmazlená" a raději mám její tituly s detektivní zápletkou. Zde se jedná o kratší romantiku, kde mi trošku vadilo, jak sebou Andy nechala občas "orat" a Lyon byl střídavě na fyzický atak nebo obejmutí. Ale celkově tento román nepřekvapí ani nezklame.

smardice
17.11.2020 4 z 5

Romantika na jedno propršené odpoledne, u které člověk aspoň trošku zapomene na letošní podivný podzim.

Myška43
07.08.2020 4 z 5

Mně se příběh líbil. Pěkná romantika, Lyona bych propleskla vždy místo ranního pozdravu, protože se choval jako kretén, ale já mám takové chlapáky v knihách ráda. Vystaví si kolem svého srdce hradby, které není lehké zbourat a svou lásku si uvědomí, až už je skoro pozdě. Ráda si od autorky přečtu další knihu.

Elisbooks
12.02.2020 2 z 5

Tak to bylo velké zklamání. Od Sandry Brown jsem zvyklá na detektivky, které čtu jedním dechem, ale tohle byla naprostá slaďárna a nuda. Vše naprosto předvídatelné a jasné dopředu. Příště už zase jedině detektivku, tohle mě nebere :-)

Knihomolka97
11.02.2020 4 z 5

Pěkné! Slaďárna na jedno odpoledne. Jen s tím koncem nejsem úplně spokojená, moc uspěchaný.

jinbr
04.02.2020 4 z 5

Limonáda? Ach ano, samozřejmě. Ale i tady se skrývá mezi řádky pár informací, nad kterými je dobré se zamyslet. Třeba jako neprodat duši za nejvyšší zisk, jako třeba že bez rodiny nejsme celí, jako třeba jaké má člověk štěstí, když sdílí jednotu duše i těla s tím druhým, jako třeba o lidskosti a respektu k druhým....

malazluta
13.06.2019 3 z 5

Poměrně krátká jednohubka, která se rychle a příjemně čte ... ale s odstupem času - sejde z očí, sejde z mysli.

peitho.1
06.06.2019 3 z 5

Sandru B. mám moc ráda, ale její knihy s detektivní zápletkou jsou o několik řádu výš než tyhle krátké čistě romantické. Číst se to dá, ale hodně tomu chybí, takový průměr.

Pjater
08.04.2019 4 z 5

Ideální oddychovka, kterou můžu určitě doporučit. Jednoduché čtení a žádné velké zvraty. Proč ne.

pingu1
05.03.2019 2 z 5

Kniha se mi nelíbila, byla naivní a bez ducha. On a ona se milují, nenávidí, milují, nenávidí, tyto zvraty během minuty, mezi tím pár erotických scén a jinak nic. Červená knihovna bez nápadu.

liletka_a
07.08.2018 4 z 5

Docela pěkná romantická kniha, která vás nenutí nad ničím moc dumat, (maximálně nad bicepsy hlavního hrdiny..;)) i když ten byl někdy opravdu na zabití..věřit, nevěřit, věřit, nevěřit...Ale za mě jo, docela jsem jim to zalíbení věřila..:))

Ydisara
13.06.2018 2 z 5

Zatím jsem četla dvě romantické knihy od Sandry Brown, a i když je to docela příjemné čtení, divím se, že vychází samostatně (i vzhledem k délce knih), a ne v edici Harlequin, protože přesně tam patří.
Uvidím, co ty nejen romantické knihy...

shay
27.02.2018

Jedna z těch oddechových knih od autorky.

georginaa
12.12.2017 5 z 5

řekla bych, že je to na jedno-večerní čtení, kávičku nebo skleničku vínečka a přečíst jedním dechem.

konicekbily
01.10.2017 2 z 5

Nelíbilo se mi to. Autorku znám jako dobrou detektivní tvůrkyni, červenou knihovnu čtu pouze o dovolené. tato se jí nepovedla.

moudivlacek
17.09.2017 3 z 5

Je to taková jednoduchá oddechovka, kde víte, že ať je to mezi hlavními hrdiny všelijaké, prostě to dopadne dobře.
Asi jsem autorkou zhýčkaná, ale četla jsem od ní mnohem kvalitnější knihy. Přesto ji úplně tuto nezatracuji, na odpoledne pro odpočinek dobrá.