Poslední dopis od tvé lásky

Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis, v němž neznámý muž žádá svoji milenku, aby opustila manžela. Elllie příběh, skrývající se za dopisem, okamžitě zaujme – i ona sama má poměr se ženatým mužem. Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné autonehodě a na nic si nepamatuje – na manžela, na své kamarády, ani na to, jaká byla ona sama. Když se však vrátí z nemocnice domů a najde tajný dopis, pomalu se začíná rozpomínat na milence, kvůli kterému byla kdysi ochotná riskovat úplně všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371394/big_posledni-dopis-od-tve-lasky-3cZ-371394.png 4.32498

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Last Letter from Your Lover, 2008

Kniha Poslední dopis od tvé lásky

petulkakucerova

Zpočátku mi dělalo problém se začíst a spojit si příběhy, ale jakmile jsem se do toho dostala, nemohla jsem se odtrhnout.
Naprosto krásný příběh.
Dlouho jsem nečetla knihu, u které by se mi tolik míchaly emoce. Šťastná i bolavá a ještě trochu nervózní musím knihu na 100% doporučit. ️

Jana.machova5

Krásný romantický příběh. Zpočátku trošku zmatené, ale jak se zorientujete, tak je to napínavé. Musíte zkrátka dočíst co nejrychleji.

ikul

Kdo hledá krásný příběh o lásce, ten ho v této knize najde. Kdo hledá muže, který umí popsat svou lásku k ženě, ten ho také v knize najde.
Já jsem byla zpočátku zmatená třemi dějovými linkami. Současné v podobě novinářky Ellie a minulé v podobě Jennifer před a po nehodě. Posléze mě příběh strhnul a jak tu již Vivetkav napsala, musela jsem vědět, jak to dopadne.

Vivetkav
09.12.2021

Nádherný čtivý příběh u kterého si občas myslíte jak dopadne a ejhle zase ne... Takže chcete stále vědět jak to dopadne .. doporučuji

PájaHája
04.11.2021

Krásný romantický příběh plný lásky, ale i zvratů a smutku.

mfajmanova
01.11.2021

Krásná odpočinková knížka, která mě bavila od začátku až do úplného konce.

HockeyGirl
18.10.2021

Třetí knížka od Jojo, kterou jsem přečetla. Musím říct, že jsem viděla film během rozečtené knížky. A i když jsem viděla jak to dopadne, tak se to s knížkou úplně neshoduje, takže klidně můžete vidět film a číst během té doby i knížku. Zápletka je stejná, stará doba a moderní do toho. V knížce je teda spíš víc ta stará doba, ta moderní je tam spíš až ke konci. Jinak se mi děj moc líbil, mám takovéto typy příběhů moc ráda. Není to jen "sladké" od začátku až do konce, ale je to i smutné, což mám ráda. Jednoznačně Anthony byla moje nejoblíbenější postava, bylo mi líto Jenny, že měla takový život s chlapem, který se jí ani nevěnoval. Dávám 4*. :o)

Josefie
15.10.2021

Jojo Moyes je snad jediná autorka od které snesu číst romantické knížky, které jinak už vůbec nemusím. Četla jsem od ní Zakázané ovoce, a ta mě nalákala i na další její knihu - Poslední dopis od tvé lásky. A nešlápla jsem vedle!

Ze čtení mě až bolelo u srdce :( Těším se až si přečtu její další knihy :)