Poslední divočina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zvířata zachránila Kestera Jaynese. Ale dokáže Kester zachránit zvířata? Daleko od domova, uvězněný v zařízení pro problémové děti, žije dvanáctiletý Kester Jaynes. Ve světě, kde už nežijí žádná zvířata si ani on nepřipadá zrovna živý. A tak když se setká s hejnem mluvících holubů a panovačným švábem, má pocit, že už se zbláznil úplně. Ale zvířata se mu snaží něco sdělit… Holubi odnesou Kestera na místo, kde přežívají poslední zvířata. Moudrý jelen požádá Kestera o pomoc a společně se pak vydají na dlouhou cestu, následováni bláznivým vlčetem, rozmazlenou výstavní kočkou, tančící polní myší a odhodlanou dívkou jménem Polly....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/186136/posledni-divocina-T4g-186136.jpg 4.239
Série:

Poslední divočina (1.)

Orig. název:

The Last Wild (2013)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Poslední divočina

Přidat komentář
PanterAnn
02.10.2017

Knihu jsem si zamilovala na první pohled, když jsem jí dostala k narozeninám.
Knihu bych určitě doporučila těm, kteří mají rádi jak zvířata tak i dobrodružství.
Můžu si jí číst kolikrát chci a nikdy mě neomrzí.Kniha je napínavá, smutná, vtipná,...
Vřele DOPORUČUJI:).

Šílený.Knihomol
28.11.2016

Kdyby nebylo těch chyb, dala pych 5*, ale někdy jsem vážně netušila, kde jsou... Letěli na sever a přitom se objevili na západu? U kruhu stromů...?
I tak to ale byla skvělá knížka s originálním dějem.

Mr.Elmo
22.08.2016

Škoda, že nejsou přeložené další díly. Líbilo se mi to až na pár míst, které by chtěly dopilovat. Například mi vadilo, že kluk který nemůže mluvit a chce něco sdělit, si neporadí jinak Mohl to napsat (psát uměl), nebo se mohl snažit do vyjádřit rukama (řečí těla). Ale on se vůbec nesnažil...

Vendula39
15.07.2016

Dobrá knížka se zajímavými zvířaty klukovi a ostatních lidech. Napínavé čtení pro starší čtenáře.Doporučuji přečíst.

Michaela01
25.06.2016

Knihu jsem nedočetla. Skončila jsem na straně 188 a už jsem se zkrátka nedokázala dokopat k tomu, abych četla dál.
Dostala jsem se k ní vlastně úplnou náhodou, doporučila mi ji moje sestřenka. Té se opravdu líbila, já však její nadšení bohužel sdílet nemohu. Určitě je to však i značným věkovým rozdílem, kdybych byla mladší, kniha by se mi snad líbila víc. Nebyla až tak špatná, spíš takový průměr. Chování lidských hlavních hrdinů mi často přišlo naivní a hloupé. Sice je omlouvalo to že je jim 12, ale přesto...
SPOILER: jako vážně? Uslyšíte před domem zvuk auta a hned usoudíte, že to jsou vaši rodiče? Co takhle se nejdřív podívat z okna a ujistit se?
KONEC SPOILERU.
Navíc se mi do knihy tak nějak pořád nedařilo se začíst.
Tím bych své hodnocení knihy asi ukončila. Je to fajn odpočinkové čtení, ale opravdu spíše pro mladší čtenáře.

AnneMaxe007
04.01.2016

Miloučké :) Občas mi připomínalo Princeznu Mononoke (což vůbec není na škodu).

Sorrow
30.11.2015

V rámci žánru je to jistě dobrá kniha - postavy nejsou ploché a oblíbíte si víceméně všechny, plusem je to, že je každý jiný...Mě třeba hodně bavil Generál a bílý holub. Vhodné pro větší děti, které mají rády dobrodružství a hlavně zvířata. Jen ten konec byl trochu rozpačitý - že by autor plánoval pokračování?

Aniday
28.10.2015

celou cestu jsem s nimi i za ně dýchala 8)

magnolia
01.08.2015

Dobře napsaná kniha pro větší děti, zvláště ty, které mají rády zvířata. Je v ní docela zvláštní kluk, který nemluví, ale rozumí řeči zvířat. Děj je napínavý, je tam i holčičí hrdinka a mnozí, převážně přátelští zvířecí hrdinové. A taky záporáci, lidé, bohužel.

kuceju
27.12.2013

Taková průměrná kniha na posezení. Hodně se mi líbil ten virus Rudé oko. Kdybych měla hodnotit mezi knihami podobného druhu, tak bych dala 4 hvězdičky. Pěkné dílo.