Poslední bere vše

Poslední bere vše

Kniha vítěze v soutěži O nejlepší fantasy obsahuje tři novely, navzájem propojené postavou hlavního hrdiny. Ten je okolnostmi přinucen postavit se v boji proti zlu. Stává se tak součástí hry, kde nejvyšší cenou je jeho vlastní život. Obsahuje tři novely: Dlouhý sprint Poslední bere vše Pouštní škorpion

https://www.databazeknih.cz/images_books/81_/8183/posledni-bere-vse-vAX-8183.jpg 4.555
Povídky, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea

moira2912

5.1.2017 - 4*

Dlouhý sprint - 4,5* - druhé čtení. Mám pocit, že jsem si to neužila tak moc, jako poprvé, stejně jsem se do toho příběhu zase zamilovala. Špína, magie, bodání do zad a úžasňoučké kulisy. Kdo by něco takového nezbožňoval? A díky tomu, jak dávno jsem to četla poprvé, stále jsem nakonec byla překvapená. :)
Btw - až díky této knize mi došlo, že Dlouhý sprint a Koniáš patří do stejného světa. Ehm. *smích*

Poslední bere vše - 3,5* - vraždění, šílenec ve vedení a rodinka s dědičnými duševními poruchami. Nebo to možná jen byla špatná výchova. Anyway, bavila jsem se, trochu se přitopila v krvi a posteskla si nad koncem. Na chvíli si od podobných příběhů budu muset odpočinout, nedokážu brutalitu strávit v takovém množství, jako dřív.

Pouštní škorpión - 3* - Koniášův příběh. Bylo to chytré. Napínavé. Ve stylu Žambocha. Ale něco mi tam chybělo, možná jen ke mně prosákla Koniášova únava a jeho rozpolcenost nad... vším.

X3ON
03.10.2013

No jak bych to shrnul ... sila proste sila. musim tuto kniju zaradit mezi nej knihy co jsem kdy cetl ;).
Navicjsem se zdepoprve potkal s Koniasem byl to nevsedni zazitek ;) nejlepsi proste

Senza Jenka
15.03.2011

K tomuhle tak úplně nevím, jak se postavit. Přišlo mi to trochu zmatené.