Poselství Mistrů

Poselství Mistrů https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161623/poselstvi-mistru-161623.jpg 5 66 7

Od autora bestsellerů Mnoho mistrů, mnoho životů a Jedna duše, mnoho těl Briana L. Weisse. Zatímco ve svých předešlých knihách se dr. Weiss zabýval spíš vlivem minulých životů na současné životy lidí, v tomto díle se zaměřil na nadčasové, blahodárné a vpravdě božské působení netělesných bytostí, jež jsou zasvěceným známé coby Mistři. Tito moudří duchovní průvodci bdí nad našimi osudy a je jen na každém z nás, zda se rozhodne jejich velkorysé nabídky využít. Pro každičkého člověka na této planetě má totiž planetě má totiž duchovní svět přichystáno nekonečné množství všemocné síly, jíž se v tomto vesmíru nic nevyrovná. Ta síla má jméno láska… O tom, že se nejedná o žádné naivní pohádky svědčí kromě nesporné vědecké prestiže autora také množství autentických výpovědí osob, které se podrobily regresi. Kniha proto obsahuje skutečná, přesná a doslovná poselství duchovních Mistrů, která byla při sezeních zaznamenána. Doplňují ji texty meditačních technik, které čtenář může s úspěchem vyzkoušet sám na sobě a otevřít si tak cestu ke zdroji nekonečné jednoty a síly. Učení duchovních Mistrů, hlas lásky volající přes propast světů. 3. vydání.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Metafora

Messages from the Masters , 2000

Souteska
Souteska
07.02.2023 5 z 5

Knihy a činnost pana Weisse na mě působí velmi konejšivě. Pozitivní účinky regresní terapie, tedy návratu pacientů do minulosti, jsem poznala na vlastní kůži.
Doktora Weisse si cením zejména pro jeho odvahu vybočit z tradičních kolejí konzervativního psychiatra a vydat se jinou cestou, kontroverzní, ale velmi zajímavou a pro spoustu lidí i přínosnou.
Poselství Mistrů je podobná dalším autorovým knihám, líčí v nich jednotlivé příběhy pacientů a nadčasová a univerzální moudra, která mu sdělují moudré duchovní bytosti, tzv. Mistři, se kterými se setkal hned u prvního svého případu a pak u mnoha dalších.

Martina1725
Martina1725
09.01.2022 4 z 5

Kniha velmi zajímavá a přínosná. Jen občas vata a přišlo mi, že se autor odchyloval od tématu.

weryk
weryk
20.03.2021 5 z 5

Kniha je moc krásná. Člověka těší ji číst a má pocit, že při tom se sám očišťuje a odlehčuje, alespoň já se tak cítila už u dvou jeho knih, co jsem četla. Opět jsem si uvědomila, že se potřebuji naučit meditovat a začít se sebou něco dělat, abych změnila život k lepšímu. Přemýšlela jsem už hodněkrát o podstoupení regresivni terapie, ale v ČR k tomu nemám takovou důvěru, a pokud to někdo neumí, tak vám může udělat v hlavně guláš místo pomoci. Proto vidím cestu teď víc v meditaci, o které se autor sám zmiňuje. Baví mě příběhy a příklady, které provází celou knihu. Taky i vysvětlující informace, když člověk některým věcem nevěří nebo zcela nechápe, jak by to mohlo skutečně fungovat. Dál se mi líbilo, že on sám navštěvoval semináře jiných různých médií a podobných lidí,co dokáží a jaké mají schopnosti.. škoda jen, že člověk o nich neví více informací. Knížka stojí za přečtení, stejně jako další autorovi knihy.

Lostindream
Lostindream
08.03.2020 3 z 5

Předchozí knihy „Mnoho mistrů, mnoho životů“ a „Jedna duše, mnoho těl“ byly určitě lepší. Tato mne úplně neoslovila. Nebyla špatná, ale obecné pravdy z knihy už jsem slyšel tolikrát, že mi spíš přišlo, že je to fráze za frází. V předchozích knihách mne hodně inspirovaly příběhy konkrétních lidí, které bohužel v této knize byly minimálně.

Pets
Pets
29.05.2013 5 z 5

Už jsem přečetla téměř všechny knihy tohoto autora. Jedním slovem, úžasné. Hrozně moc mi tato kniha a další jeho knihy daly. Neříkám, že věřím každému jeho slovu. Na svět začínám hledět v jiných barvách.

Arianne
Arianne
25.05.2013 5 z 5

Moje druhá kniha od tohoto autora. Chroupala jsem ji hodně dlouho, nedá se přečíst na jeden zátah. Autor zde rozebírá pravdy vyjevené mistry, se kterými jsme měli možnost se seznámit v knize Mnohož ivotů, mnoho mistrů. Krom výkladu nás zaplavuje zkušenostmi z praxe své i svých kolegů. Aby kniha člověku něco dala, musí být stoprocentně naladěn na dané téma, ale zpracování je výborné, srozumitelné a velmi lidské.

Denaille
Denaille
15.02.2011 5 z 5

Podobné knihy bývají plné cizích slov a nesrozumitelných, odborných výrazů... Tahle knížka mě opravdu bavila a vím o čem byla. Něco jsem si z ní vzala a pochopila... Rozhodně doporučuji všem, kteří se zabývají o esoteriku nebo rovnou o regresní terapie.
Je tam hodně příběhů z minulých životů, které při terapii zažívali různí lidé a i něco ze života samotného autora.
Dovoluji si říct, že mně tahle kniha změnila život, jelikož jsem se po jejím přečtení začala na svět dívat úplně jinýma očima. Neříkám, že věřím naprosto všemu, ale rozhodně mě to nasměrovalo k tomu vytvořit si vlastní představu o tom, co se může po smrti stát a právě tahle kniha pro to vytvořila pevnou základnu.