Poselství jednorožců – komplet

Poselství jednorožců – komplet

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci. Černý čaroděj se však chce zmocnit jednoho z nich a ovládnout celou zemi. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro. Elfská princezna Aranis se musí spojit s nevyzpytatelnými draky, aby temné síly přemohla. Skryté tajemství však ohrožuje i soudržnost záchranné výpravy elfů. Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210260/poselstvi-jednorozcu-komplet-210260.gif 4.552
Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Pantera
14.07.2017

Úžasná knížka , okamžitě jsem si ji zamilovala :) Momentálně čtu Křišťály moci , no . obsah mi přijde hodně podobný obsahu této knihy , ale samozřejmě , je to jen moje představa :D rozhodně doporučuji přečíst

IsobelleFarbs
08.04.2017

Kniha, která mě chytla a už nepustila... Po delší době jsem si Poselství jednorožců znovu přečetla. Opět jsem měla ze začátku menší problémy (když jsem knihu četla poprvé, měla jsem problém se stylem psaní autorky... teď už jsem na její styl psaní zvyklá, ale přesto jsem si říkala, že by místy mohly být lepší slovní obraty a některé reakce postav mi připadaly neuvěřitelné), ale tenhle pocit jsem měla jen u prvních pár kapitol a pak to přešlo. No prostě zezačátku jde poznat, že je to prvotina...
Jenže pak postupujete dál a dál a jste na konci prvního dílu, začtete se do druhého dílu a prožíváte se všemi lidmi úzkost válka v Lilandgarii a pak jste na konci této části s tak dokonalým koncem ♡♡♡ (pokud bych neměla komplet nebo všechny díly u sebe, nevydržela bych čekat na další díl), pak se začtete do třetího dílu a náhle jste nakonci a snad nejenom mě ukápne slzička, že už to všechno končí...
Pro mě je to neuvěřitelně silná kniha, která obsahuje spoustu mouder a k tomu i nádherný příběh. Když jsem začínala knihu číst, myslela jsem si, že jí dám míň hvězdiček, ale postupem času se vylepšila a já teď nemůžu jinak než jí dát všechny, jelikož je to opravdu úžasná kniha. ♡

Elsa14
11.02.2017

Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy četla. Poselství jednorožců byla první kniha, u které jsem několikrát brečela. Četla jsem i ostatní knihy od Michaely, ale Poselství jednorožců zůstalo na prvním místě. Opravdu mohu jen doporučit.

Bumky
03.12.2016

Na tuhle trilogii jsem slýchala tolik dobrých ohlasů, že jsem si ji prostě musela přečíst. Trošku jsem ze začátku váhala, protože to všichni mí vrstevníci četli už před X lety, ale rozhodně nelituju, že jsem se do toho pustila. Nemohla jsem se od toho odtrhnout a několikrát jsem si u toho i zabrečela. Kniha je plná napětí a emocí a myslím, že čtenáře pohltí bez ohledu na věk :)

Ayen
12.11.2016

Může obsahovat spoiler!!!
Toto byla jedna z mých prvních knížek, kterou jsem milovala, a která začala moji lásku ke knihám. Poprvé jsem se k ní dostala asi v jedenácti letech a byla jsem do ní blázen. Po pár letech jsem si řekla, že bych ji mohla znovu přečíst (oživit vzpomínky), ale nyní se mi opravdu těžce prokousávalo příběhem. Je tam zdlouhavé popisování, které jsem v polovině druhého dílu začala přeskakovat, a některé pasáže mi až nápadně připomínaly scény Pána prstenů. Také co mně trošku vadilo bylo nestálé opakování už řečených věcí, jako třeba: Eleas asi milionkrát Aranis říká, že musí s mocí zacházet opatrně, Aranis neustále mluví o tom jak je s jednorožcem spojená atd. Ale abych jen nekritizovala ... popisy krajiny, vesnic, lidí sice byly zdlouhavé, ale zato jste si díky nim dokázaly opravdu dokonale vše představit, a hádky Veragina se Snížkem mně vždy rozesmály.
Hold s věkem vidíme věci jinak. V 11 letech jsem tuto knížku brala, jako nejlepší na světě, nyní jsem byla ráda, že jsem se dostala ke konci.
Je opravdu vidět, že toto byla její první knížka, ale zato od Míši se mi moc líbí Křišťály moci.
Jen doufám, že jsem vás tímto dlouhým textem nějak od knížky neodradila, protože i přes tuto kritiku jsem se díky ní dostala ke čtení :).

Hoshi
20.07.2016

Jsem okouzlena... Ačkoliv jsem měla ke kompletu své výhrady (velikost, rozměry), nakonec jsem byla ráda za všechny tři knihy pohromadě - mohla jsem se kdykoliv vrátit v ději, ať jsem byla kdekoliv.
Poselství jednorožců jsem si chtěla přečíst už dávno, ale dostala jsem se k němu až teď a nelituji toho, snad jen... Celou první knihu - Strážci dobra, jsem se nemohla dočkat, až se dozvím co je Veragin zač a ono se tak nestalo... Ale to čekání se vyplatilo. Byla jsem překvapená, ale někde hluboko uvnitř jsem tušila, že je ta tím nějaká kulišárna. Stále mě mrzí, že autorka nechala zemřít postavy, které si člověk nemohl neoblíbit, ale to bohužel k příběhům patří.... Celá kniha je odpočinková a příběh mi přirostl k srdci :3

Aniday
06.04.2016

zpočátku jsem se nemohla začíst, ale postupně se mě celý příběh naprosto zmocnil a musím uznat: klobouk dolů před fantazií tak mladé a navíc české fantasy spisovatelky... a můj velký dík za možnost prožít celé toto kouzelné a napínavé dobrodružství 8)

Šílený.Knihomol
19.01.2016

Hezké a napínavé, byla jsem celá napjatá z toho kdo je ve zkutečnosti Veragin, chystám se číst Křišťály moci.

elfinkaa97
24.05.2015

Pozor! Obsahuje spoilery!
Ze začátku mě zarazilo zmenšené písmo, ale téměř okamžitě jsem si na to zvykla. Znovu jsem se zamilovala do Veragina a Elease, do Aranis a Snížka no prostě do celého příběhu. Byl to krásný návrat a na konci mi téměř unikla slza. Škoda že Míša nenapsala i nějakou doplňkovou knihu k PJ o tom, jak to bylo dál s Veraginem jakožto s učněm Orlina a nebo jestli se Aranis někdy ke své láscě vrátila, nebo si našla jiného v zemi Všehovzniku. A také jak to bylo dále s Eleasem a Lavril, nebo s Falienem, Kassandrou a také s Nelil. :3

Ailin
07.01.2015

Krásné čtení, opravdu hezky propracovaná knížka. Jen se mi zdá, že autorka nemá ráda kentaury.... ;)

Kykys
03.08.2014

Tuhle knížku jsem zezačátku moc číst nechtěla kvůli tomu jak je tlustá. Ale dala jsem se do toho a dost mě překvapila :D Je plná napětí, akce, originálních stvůr.. no prostě super :) Ale neřekla bych, že je to pro jedenáctiletý děti jak píšou vzadu na přebalu :D