Posel soumraku

Posel soumraku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43719/posel-soumraku-43719.jpg 4 27 2

Vláda soumraku série

Všichni v Zemi nyní obrací oči k malému městu Scree, které může být brzy zničeno, jak nový pán Farlanu zkouší svoji moc. Scree trpí nepřirozeným letním suchem a je obklíčeno armádami žoldáků. Je to podivné útočiště pro opata na útěku – ale je jen první z těch, kteří se sem nechají přilákat. Králové a princové, lordi a obludy, ti všichni se procházejí sluncem rozpálenými ulicemi a herci zatím hrají kruté, rozvratné hry, které se vrývají do srdcí diváků. Město začíná rvát samo sebe na kusy. V Scree působí zlovolná síla, která chce udělit lekci celé Zemi. Národy mohou být zmanipulovány, proroctví zneužita a bohové odmítnuti, protože stín má dlouhé prsty.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Twilight Herald , 2009

luboskniha
10.08.2019 4 z 5

Druhý díl byl podle mě trochu slabší než první. Opět přibylo množství postav o velikosti malého státu - díky Nartisovi za seznam postav :). Kniha opět velice čtivá a doporučuji všem, kteří hledají pravé fantasy.

Dašička
25.11.2013

Druhý díl byl dobrý, Isák Bělooký nyní bojuje u bitvy u Scree. V e druhém díle je opravdu nepřehledné množství nových postav a bohů.Člověk ztrácí orientaci, nicméně na konci knihy jsou 4 strany se seznamem všech postav, takže se nikdo nemusí bát.

Tom Lloyd
anglická, 1979