Poruchy učení

Poruchy učení https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73835/poruchy-uceni-73835.jpg 5 21 4

Specifické vývojové poruchy čtení, psaní a dalších školních dovedností. Zcela přepracované a rozšířené vydání. Komplexní pohled především na praxi, ale i nezbytnou teorii nabízí tato kniha, o jejíž úspěšnosti svědčí to, že toto vydání je celkově již desáté. Vývoj v této oblasti u nás i v zahraničí je velmi rychlý jak v důsledku rostoucího napojení ČR na zahraniční organizace, tak vlivem aktivit MŠMT ČR (nové metodické pokyny, pokyny k integraci). Proto autorka celou knihu důkladně přepracovala a doplnila o nové informace a zkušenosti týkající se základních tematických okruhů (terminologie, příčiny a projevy poruch učení, diagnostika a reedukace jednotlivých typů poruch). Nově zahrnula témata, jež jsou zvláště aktuální (žáci s poruchami učení na vyšších stupních školy, výuka cizích jazyků apod.). 10., zcela přepracované a rozšířené vydání.... celý text

Péťa Z.
14.05.2022 5 z 5

Přehledná publikace vhodná ke studiu i k čerpání do závěrečných prací.

Brunnetka
05.01.2022 5 z 5

Pěkný přehled poruch. Ke studiu pedagogiky a psychologie jako dělaná.

ferda16
24.11.2017 4 z 5

Skvělá knížka. Přehledná a hezky psaná - jak pro pochopení problematiky, tak jako příprava k diplomce. Doporučuji.

Repli
13.06.2013

Nejlepší kniha o poruchách učení. Pokud se potřebujete dozvědět naprosté základy o poruchách, jako je dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie,..., tak neváhejte a pročtěte tuto knihu. Výborně poslouží také jako příprava ke studiu speciální pedagogiky.