Pořád tě budu milovat...

Pořád tě budu milovat... https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367406/bmid_porad-te-budu-milovat-7Bs-367406.jpg 3 4 2

Dan Murdock je neuvěřitelně vášnivý, ale zároveň něžný... a odhodlaný získat Casey Farrowovou za každou cenu. Automobilová nehoda zanechala však neodstranitelné stopy na její kráse a zničila její kariéru. Proč ji Dan neustále pronásleduje? Co ho k tomu vede? Pocit viny? Soucit? Casey nevěří, že by ji tento přitažlivý muž skutečně milovat. Nevěří, že je pro něho opravdu žádoucí. Ale nedokáže uniknout ani z osidel, které kolem ní nastražil. Casey je vydaná na milost a nemilost jeho horoucímu objetí, jeho nekonečné něze. Musí se rozhodnout buď bude žít v pochybnostech, plná strachu anebo se naučí úžasnému umění milovat a pochopí, že láska překoná všechny překážky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Wist

A Love for All Time , 1983

uzivatel4895
04.01.2022

tento príbeh bol úplny iný ako väčšina ,, pohodových,, love storiek, to bolo dosť citové, zaujímavé, dojemné, človek sa zamýšľa

Lucka11
18.02.2018 3 z 5

Knižka patrí pre mňa osobne do tzv. kategórie "jednohubiek" Príjemné, oddychové čítanie, ktoré neurazí. Na príbehu sa mi páčilo, že poukazoval na lásku, ktorej nezáleží na zovňajšku. Ale na iných, doležitejších hodnotách.

romance autonehody

Dorothy Garlock
americká, 1919 - 2018
2006  81%Na konci duhy
2002  82%Hrdá a krásná
2002  83%S nadějí
2008  84%Rozmarná řeka
2004  87%Víc než vzpomínka

Kniha Pořád tě budu milovat... je v