Popravčí

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308497/popravci-LCs-308497.jpg 4.7804

Robert Hunter (2.)

The Executioner (2010)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

Nixa

Druhý díl byl ještě lepší než první. Vrah který vraždí lidi právě tím způsobem čeho se nejvíce bojí? To je opravdu mrazivé a kruté. Robert a Garcia jsou velmi sympatičtí a hned jsem si je oblíbila. Opět čtivé a napínavé!

kotuldaa

Knížka vás pohltí od začátku až po konec.

Makyyy

Další skvělý kus tohoto autora.Prelouskano za 1 odpoledne.Doporucuji!

Johnyk

předchozí mě zaujal víc

MirkaProk

Další skvělá kniha od Cartera

Adelajda_4

Druhé setkání s autorem bylo stejně skvělé jako první. Ačkoliv jsem si chtěla dát trochu pauzu od severských detektivek a přečíst si něco méně drsného, s Carterem to úplně nevyšlo. Řekla bych, že jsem dost "otrkaná", ale v některých pasážích bylo mírně špatně i mně. Poměrně drsné syrové popisy i surovost vraha, o to není v knize nouze. Kniha je skvěle napsaná, má zajímavý motiv a postavy obou detektivů jsou velmi sympatické, tak snad nám oba dlouho vydrží. :)

amanda99

Druhá knížka od autora a nedala se snadno odložit,super a doporučuji,prožívala jsem to jako bych stála hned vedle obětí.

Holanka

Tohle je již druhá kniha, kterou čtu od tohoto autora a jsem nadšená. Kniha mě nezklamala. Ohromila mě. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Příběh je svižný, dynamický, akční, napínavý a naprosto strhující román, který mě pohltil a nemohla jsem ani spát. Moc knihu doporučuji, je to velmi dobré a napínaví čtení. Musela jsem dát nejvyšší hodnocení a už se nemohu dočkat dalších dílů.

Blafoun

Druhá kniha byla stejně super jako ta první. V kostře příběhu se u mě sice občas vynořil pocit lehkého deja vu z první knihy, ale zážitek ze čtení mi to nepokazilo. :-) Je to napínavé, pohlcující, trpíte spolu s oběťmi, nenávidíte vraha a chcete ho dostat co nejdříve... co více si od krimi žánru přát? Z Carterových knih je cítit, že spravedlnost existuje a dřív nebo později přijde. Není potřeba žádného šíleně překombinovaného děje s absurdními zvraty současných rádoby bestsellerů aby byl požitek z knihy jak má být.
Carter se právě zařadil mezi mé nejoblíbenější autory a těším se na další případy v podání Huntera a Garcii.

danny_21

I druhé setkání s tímto autorem a jeho hrdinou končí hodnocením v lepším průměru, protože kromě krvavějšího popisu ukončení života a následnému bádání na místě činu, nenabízí nic nového ve srovnání s tím, co v tomto žánru s výjimečným kriminalistou ( Hunter nicméně není žádné eso, i když Carter se ho z něj snaží dělat ) bylo už napsáno. V tomto případě ubylo příhodných náhod, motiv uvěřitelnější než minule, jen nechápu, proč autor představil postavu psychotroničky, která byla pro celkový děj nakonec nepodstatná - že by v figurovala v dalších pokračováních ? Navíc doufám, že se ze záchrany parťáka opět v závěru nestane pravidlo, ještě to do třetice s Robertem Hunterem zkusím - 65 %

sun.from.ibiza

Opět musím dát plný počet. Nejsem žádný "čajíček", když jde o popisy vražd. Nicméně, když jsem se dostala k vraždě s krbem... poprvé v životě se mi udělalo trochu nevolno. Mám tušení, že na tuhle knihu dlouho nezapomenu. Carter je génius, jsem nadšená, že v jeho knihách není nikdy žádná komedie navíc a mám chuť se pustit do dalšího dílu. Ale protože vím, že budu nešťastná, až tuto sérii dočtu, raději si dám nějaké odpočinkové fantasy.

Ještě bych ráda dodala, že Mollie mě opravdu hodně bavila, vůbec by mi nevadilo, kdyby se ještě v nějaké další knize objevila.

nicole1990

Opět dokonale napsané je až hrozné,co dokáže šikana a jakého netvora z nás může udělat... Akorát mě trošku štvalo,že se tam prolínali dva druhy vražd takže místama jsem v tom měla zmatek.. Vrah by mě ani v nejmenším nenapadnul tipovala jsem někoho uplně jiného.

TessaJean

Znovu sázka na jistotu. :) Ačkoliv detektivky moc nečtu, musím říct, že od Chrise bych přečetla všechno bez nějakých obav, že mě to snad nebude bavit. Úžasná kniha a jdu se hned pustit do další..

Edlik

Opět skvělé. Nechybí napětí a příběh je zamotaný. Vrah je naprosto nelítostný a vraždy jsou neuvěřitelně brutální. Většinou mi to nevadí, ale několikrát se mi opravdu udělalo špatně. Pro slabší povahy to místy může být až moc drsné.

mirka71

Stejně jako Dvojitý kříž skvělé, napínavé do poslední chvíle, konec překvapil, chvílemi fakt drsné.

Ivi835

Skvělá četba

Sudin

Čtivé, napínavé, místy drastické. Akorát ta druhá dějová linka s Řezníkem už mi přišla moc a byla taková nemastná, neslaná. Kvalitní jednohubka po jiných komplikovaných příbězích plných zvratů.

josska

Tak to byla jízda,napínavá,místy drastická,krátké kapitoly super.Těším se na třetí díl ...

Enamorada

Kvalitní napínavá knížka, na můj vkus vraždy příliš brutální:) Vyhovovaly mi krátké kapitoly, dodávaly knize spád a čtení se dalo snadno přerušit, když potřebujete odběhnout. I když místy bylo těžké odtrhnout se. Zajímavý nápad, ale podle mého názoru nebylo všechno dostatečně vysvětleno a já nemám ráda nejasné věci:)

knihomolka525
01. květnaodpad!

děj čten na přeskáčku

ILoveBooks258
01. květnaodpad!

Na chlup stejná jako všechny detektivky co se snaží působit jako výtvor spisovatelského génia. V jednu chvíli je hodně detailní a v druhé se na detail úplně kašle.Nad knihou jsem zívala a téměř mne příběh unudil k smrti-Nejlépe fádní a strašně "děsivá".Děj byl místy až k smíchu.A název?Tím se kniha pohřbila do mého osobního žebříčku 5 nejhorších knih.

lenka7679

Opět skvělý díl, řekla bych o trošičku horší než než první, ale tak o kočičí fousek. Jdu na další díl, tak doufám, že to bude opět skvělé počtení. Robert je jako klaďas prostě skvělý Garcia jako parťák nezůstává pozadu. A příběh se čte opět sám a tentokrát jsem si vraha netipla.

Lotka

Detektivka, která si i u druhého pokračování udržela svou úroveň. Hlavní hrdinové detektivové neztratili nic na sympatiích a příběh poutavý až do konce.

esfinge

Carter se cte proste skvele. Kratke kapitoly, ktere me nutily cist jeste a jeste a jeste...Skvely, i kdyz tedy dost morbidni pribeh. Urcite si prectu dalsiho Cartera

ivoiro

Bylo to moje první setkání s tímto autorem. Určitě se pustím i do dalších příběhů této série, ale něco mi v příběhu scházelo. Není to kniha, která by mě držela a nepustila.

vladka1695

Kostrbaté,povrchní, naprosto obyčejné. Spousta nereálných náhod,kterým se dá pouze zasmát.Bohužel,je spousta mnohem lepších knih tohoto žánru.

Lenka40

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

Art82

Tak to bylo zase něco. Fakt dobrá detektivka, prostě detektiv Robert a jeho parťák nezklamou. Trochu krvák, ale bez toho by to nebylo to pravé Carterovo dílo.

saez

Moje první setkání s Carterem a jistě ne poslední. Má výborný styl, krátké kapitoly mi vyhovovaly a děj byl drsný, místy i vtipný, měl spád a rozhodně nenudil. Těším se na další knihu.

Jablotro

Tak měla jsem trochu strach, že po Dvojitém kříži, což bylo naprosto skvělé dílo, už tak nějak budu vědět co mám očekávat a kniha už nebude tak strhující. Omyl! Jsem opět nadšená, nemám co vytknout a ani tentokrát jsem neuhádla pravého pachatele. Motiv byl k zamyšlení, pro tuto dobu absolutně hodící se. Možná by to měli přečísti někteří puboši, aby se nad sebou zamysleli. Opět ráda doporučuji!