Popoupo

Čtyři děti se záhadným způsobem dostanou do vlastní vymyšlené hry a díky pravidlům, které si samy stanovily, prožijí na této pouti mnoho zajímavých - strastiplných i příjemných příhod. Tyto události posunují knihu tam, kam jiné knihy o dětech zasahují jen málokdy nebo jen stěží. Způsob myšlení a jednání dětí se totiž v této hře ihned mění ve skutečnost a děti okamžitě pocítí následky svých rozhodnutí. Symbolika dějů otevírá oči i dospělému čtenáři....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51318/popoupo-51318.jpg 4.642
Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Zvon

Kniha Popoupo

helusa2

Krásné :-) Hned jdu doporučit dětem :-) Jsem věřící a tak si moc neumím představit, jak bych to vnímala bez tohoto rozměru, ale myslím, že i tak to může být pěkný dobrodružný příběh ;-)

KolSkřítek

Moc hezká kniha o důležitosti spolupráce a respektu různých povah lidí. Dokáže vtáhnout do děje a potěší.

KattyAnnyCte
08.04.2018

Měli jsme to jako povinnou četbu, nechtěla se mi číst, ale po několika (40) stránkách jsem zjistila že to má poutavý příběh. Doporučím vám jí. Plyne z ní i poučení, takže si přečtěte protože teprve pak zjistíte jak se máme dobře.Prostě nevím jak to popsat. Jsem ráda že jsem ji četla. :)

Aaginka
15.01.2018

Krásná knížka. Měli jsme to jako téma na táboře a bylo to super.

havranice
30.04.2017

Krásná kniha, poutavá, dobrý příběh, poučení, hodnoty, myšlenkový přesah. Dcera ji četla v 8 letech a moc se jí libila.

kacaabba
31.01.2015

Čteno s dětmi. Velice pěkné podobenství.

MAGY
30.11.2012

Připadá mi skoro jako bible , ale líbí se mi . : )

Maica
25.08.2012

Ráda se k téhle knížce vracím. Přestože je určena spíš mladším čtenářům, nese v sobě krásné poselství.

Tajemná Řásnovka
Tajemná Řásnovka