Poplach ve stájích

Poplach ve stájích https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286877/bmid_poplach-ve-stajich-zmE-286877.jpg 5 6 2

Království poníků série

V  pony klubu s  výstižným názvem Dobrodružství bude pořádné horko! Všichni dospělí odjeli, a  tak mají Mia, Sára a Benjamin pony klub jen pro sebe. Přižene se však pořádná bouřka, vypadne elektřina a  všude zhasne světlo. Když černočernou tmu rozsvítí podivná záře a ozve se podezřelé praskání, děti tuší, že něco není v pořádku. Záhy zjistí, že do stodoly uhodil blesk a budova plná slámy začíná hořet… Třetí příběh z oblíbené série pro všechny milovnice poníků a dobrodružství!... celý text

mončičák42
19.02.2024 4 z 5

Kratičký příběh, sotva začne, skončí, pěkně se čte a je hezky ilustrován. Za mě naprosto zbytečně tři knížky, když by byla vhodnější jedna. Syn nechápal, jak je možné, že už je konec.

Venda32
25.01.2022 4 z 5

Hezké obrázky, děj takový nějaký. Aby v knížce byl nějaký text. Když už děj dojde do finále a přijde zajímavé rozuzlení, tak je to zase takové zvláštně ustřižené.
Toliko pohled tatínka-předčítače :-). Dceři se kniha líbila, ale na jiné knihy úrovně 5* to prostě není.

2015  91%Bláznivé závody
2015  100%Napínavý začátek
2016  90%Poplach ve stájích
2016  84%Ztracená medaile

Kniha Poplach ve stájích je v