Poplach v slepičím rajónu

Poplach v slepičím rajónu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359187/bmid_poplach-v-slepicim-rajonu-Lco-359187.jpg 5 3 2

Poplach! Člověk nám zabral naši zahradu: To si žádá řádnou odvetu. Vyhlásíme mu válku. Příběh o odhodlaných slepicích, které vyhlásí válku člověku. Naštěstí mají mezi sebou Sabinu, která je rodilou vůdkyní, odbornici na vynálezy Elišku, průzkumnici Lítá, nebojácnou Zitu a další slepice, které udělají vše pro to, aby zahradu získaly zpět. Vynalézavě volí zbraně, disciplinovaně cvičí bojovou připravenost a nevzdávají se po prvním neúspěchu. V příběhu sehrají roli i nečekané okolnosti, které doženou slepičí kolektiv k zoufalým činům. Všechno ale nakonec dopadne úplně jinak, než si to představovaly. Dvanáct kapitol o slepicích, při jejichž čtení se určitě nudit nebudete. Tím to navíc nekončí. Je skvělé si o dobrodružství číst, ale ještě lepší je ho prožít. Vezměte přečtenou knížku a vyrazte s dětmi na malý výlet za slepicemi. Potřebné informace najdete v knize.... celý text

Renča253
28.11.2017 5 z 5

Kniha je velmi hezky napsaná. Líbila se nejen dětem ve škole, ale i mě. Je psána pro děti srozumitelným jazykem a doplněna je krásnými ilustracemi, které příběh ještě podtrhují. Knihu vřele doporučuji i kvůli humorným situacím, které se v knize objevují, ale i proto, že poslední stránkou příběh zdaleka nekončí :)

anujanu
05.11.2017

Poplach v slepičím rajónu udělal v naší domácnosti opravdový poplach. Nechápu, kde vzal autor námět, když slepice nikdy nepěstoval. Vtipně podané scénky dokáží vykouzlit úsměv u čtenáře téměř na každé stránce a s napětím očekává co bude dál.
V dnešní přetechnizované době mámě možnost odreagovat se od všedních starostí
právě při čtení této knihy a proto bych ji každému vřele doporučila.

Luboš Pavel
česká, 1970
2015  78%Příběhy Malého Tibetu
2021  83%Útěk na koloběžce
2015  93%Pan Šimral přichází
2017  100%Poplach v slepičím rajónu
2016  80%O Kuliferdovi

Kniha Poplach v slepičím rajónu je v