Popelka

Kdysi dávno žila jedna dívka, říkali jí Popelka: Měla jen macechu a dvě nevlastní sestry, které ji neustále trápily. Jednoho dne dostaly dcery pozvání na ples do královského zámku. Popelka ještě nikdy předtím na plese nebyla, neměla také žádné šaty ani kočár, který by ji odvezl. Zdaleka ale nebylo vše ztraceno: Popelce přispěchala na pomoc víla-kmotřička a krásný večer plný překvapení mohl začít. Klasická pohádka je převyprávěním kresleného filmu s obrázky z dílny Walta Disneye....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/19328/popelka-19328.jpg 4.571

Zlatá sbírka pohádek (9.)

Cinderella

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

Ran

Je to pěkné zpracování klasické pohádky s ilustracemi ve stylu Walta Disneyho.

hroneczek
18.10.2017

Na dětských knihách miluji obrázky - knihy z této série Walta Disneyho byly moje nejoblíbenější. Navíc Popelčiny krásné šaty podněcují holčičí představy o tom, jaké to je, být princeznou.

Salsacreed
06.08.2017

Skoda, ze se neda nahlednout do knihy, takhle si ji proste nekoupim, kdyz nevidim, jestli je vhodna pro moji malou vzhledem k veku. Pokud by se dala poslat alespon jedna fotka z knihy pres email, pomohlo by mi to se rozhodnout. Diky, M

liskoja
19.07.2016

Ráda bych ji koupila pro svou dceru. Neměl by ji někdo na prodej?

majík1
05.07.2016

Máme doma a hlavně vždy líbilo dceři je krásná

ThrisaManx
20.05.2016

Popelka je klasika, to je jasné :)

jaja1989
17.04.2015

Njn Popelka, kdo by ji neměl rád:)

petka-2007
20.01.2013

Krásná pohádka, pro děti výborné (a nejen pro ně :-) )

RoseDawson157
18.09.2012

Jeden ze starších,ale pořád oblíbených a známých pohádek.Disneyho verze je kouzelná a má ještě kouzelnější konec. ;)

oolinkaa
16.08.2012

Krása... Popelce jsem moc záviděla šaty a střevíčky.

Jack Bauer
15.01.2012

Ač jsem mužského rodu tak tuhle pohádku mám stále rád.