Poněkud otravný slon

Poněkud otravný slon https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362190/bmid_ponekud-otravny-slon-MJD-362190.jpg 4 35 5

Co je velké, modré, rádo to rozkazuje a objeví se to přede dveřmi, i když to nikdo nezval? No přece – PONĚKUD OTRAVNÝ SLON! A jeho návštěva u Sama je jedna velká katastrofa!

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Argo

The Slightly Annoying Elephant , 2013

jesterka.as
jesterka.as
13.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Senzačně namalovaná a napsaná kniha, která děti učí proč mají číst i malá písmena :D

TerJac
TerJac
26.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Syna pobavila, myslím, že je svým obsahem vhodná klidně i jako drobný doplněk pro děti na 1. stupni k výuce finanční gramotnosti, protože na této knize se krásně vysvětluje, proč je důležité číst důkladně to, co podepisujeme :)

muchomurka
muchomurka
18.09.2020 3 z 5

Ilustrace byly v pohodě, i když naší prďolku nějak nenadchly, ale třeba do nich ještě doroste. Co se týče obsahu, ano, ponauční tam bylo, zvlášť v dnešní době velmi aktuální, ale chyběl mi tam nějaký víc ucelený závěr a možná i takový, který dopadne dobře. Pořád jsem čekala, kdy bude ten slon za své chování pykat, nebo ho postihne zasloužená odplata.

knihamouder
knihamouder
02.10.2018 4 z 5

Humorný příběh o vlezlém slonovi. Povedená ilustrace.

bibi.r
bibi.r
28.04.2018 4 z 5

Je to vtipné a má to nápad.
Radši si dejte pozor, když podepisujete nějakou smlouvu na to, co je psáno malými písmeny. :D

Kniha Poněkud otravný slon je v