Pomsta a přátelství

Pomsta a přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364926/bmid_pomsta-a-pratelstvi-ZPU-364926.jpg 4 19 3

Co si máš počít, když víš, že tvoje nejlepší kamarádka je skrznaskrz zlá? Co když jsi její jediná kamarádka a ona tě potřebuje, ale ty přitom víš, že dřív nebo později ublíží všem kolem tebe - lidem i zvířatům, které máš ráda a na kterých ti moc záleží? Co když ji nechceš zradit, ale koleduješ si tím o pořádné problémy? Takové nelehké rozhodování teď čeká Monu, když ji i s její nejlepší a jedinou kamarádkou Lisou vyloučí z jezdeckého oddílu za to, že spolu ublížily osamělé dívce Petře, která si jejich naschvály ničím nezasloužila. Lisa je teď rozhodnutá se pomstít - a Mona se kvůli tomu může ocitnout ve velkém nebezpečí!... celý text

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Stabenfeldt

Noll Tolerans , 2010

Zlatinka.Emilly
16.03.2024 5 z 5

Pěkný příběh o Moně, která stojí mezi dvěma dívkami. Má si jako kamarádku ponechat Lisu, svoji nejlepší a jedinou kamarádku, která je však zlá a panovačná anebo začít rozvíjet přátelství s Petrou, která je laskavá a pro druhé by se rozdala? Jak se s tím Mona dokáže vypořádat?

kamila234
31.05.2016

MOC MNĚ BAVILA JÁ MÁM RÁDA KNIHY O KONÍCH.

Fortuna
12.07.2013 4 z 5

Nejdřív se mi do knížky vůbec nechtělo, ale po pár stránkách jsem jí četla jedním dechem. Krásná knížka.

koně pro děti jezdectví pro mládež dívčí romány dívčí hrdinka

Diane Karlstrom
švédská, 1952
2011  90%Pravdivá fantazie
2013  80%Sbohem, milovaný Trockadero
2010  86%Pomsta a přátelství

Kniha Pomsta a přátelství je v