Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48735/bmid_pomsta-ZjZ-48735.jpg 4 25 8

Strike Back série

V Bejrútu je unesena Katie Dartmouthová, mladá reportérka televizní stanice Sky TV. Jejími únosci jsou teroristé z organizace Hizballáh. Teroristé vyhrožují, že pokud Velká Británie nestáhne své vojáky z Iráku, popraví Katie v přímém televizním přenosu...

Literatura světová Válečné Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Strike Back , 2007

derminator
21.08.2023 3 z 5

Napínavá kniha z prostředí Hizballáh. Chris Ryan umi vylicit děj zajímavě. Knihu doporučuji a dávám 70%.

ThomasRuhe
24.08.2021 3 z 5

V Pomstě Ryan využívá své znalosti a zkušenosti z SAS, politických hrátek a principu chování teroristických organizací. Vytvořil uvěřitelný příběh, který by mohl vycházet z reálné situace.
Na úvod zpackaná operace, z vojáka Pluku se stane životní ztroskotanec, následuje návrat k jedné záchranné akci, a neschází ani zrada... a taky nečekaná spolupráce... vše je dobře vymyšlené i zpracované, nějaké detaily jsou možná trochu na náhodu a štěstí, ale to je taky potřeba...
S knihou spokojenost a hodnotím 70%.

hnusák
04.06.2021 5 z 5

Líbí se mne, jak příběh rychle odsýpá, dere se kupředu a zároveň má šťávu. Docela jsem si to užil a strávil s touto knihou dvě fajnové odpoledne.

čef
08.11.2020 5 z 5

Dobrodružný román se spoustou stříleček a boje muže proti muži kvůli čemu jinému než, aby zachránili život ženě i sobě. Mimochodem jde také o islámský terorismus a zbabělce ve vlastních řadách. Není to samozřejmě bůhvíjaká literatura, ale nenudí ani nepoučuje.

Klilad
01.10.2020 5 z 5

Díky seriálu Strike Back jsem se seznámil s touto knihou. Ač se oproti seriálu děj dost liší, neubírá jí to na kvalitě a čtivosti. Moje první Ryanovka, která mi vypěstovala závislost na jeho knihách. :-)

CharlesWard
25.05.2019 1 z 5

Hloupoučká kniha. Prvních 150 stran se naprosto nic neděje a naopak v těch 150 následujících jako by Armstrong chtěl rozpoutat snad nukleární válku.

TheSarcasm
15.06.2016 5 z 5

Dobré. Děj je sice předvídatelný a kousky hlavního hrdiny sotva uvěřitelné, ale frčí to solidním tempem. Příběh je dostatečně napínavý, akční a drsný - zde žádné výhrady nemám. Po přečtení kapitoly jsem většinou nedokázal odolat a hned začal číst další. V rámci žánru řekl bych nadprůměr.

Centurion
07.01.2015 5 z 5

Román který vás chytí a nepustí. Když jsem zrovna nečetl tak jsem přemýšlel o tom co bude dále následovat. Skvělá kniha od skvělého autora.

Chris Ryan (p)
anglická, 1961