Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/bmid_pomsta-yqO-338252.png 4 500 125

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction , 2015

postrach
08.01.2018 5 z 5

Stará dobrá Sandra brown nezklamala.

raty
04.01.2018 4 z 5

Klasická Sandra Brown. Napětí, romantika, oddechovka. Její knihy se velmi dobře čtou, avšak patří spíše k těm, u kterých se odreagujete, ale za měsíc si nepamatujete, o čem že to bylo.

Téra
03.01.2018 3 z 5

Nejdříve jsem se nemohla začíst. Oba hlavní hrdinové mi moc nesedli. Nakonec se příběh přeci jen zajímavě rozjel i navzdory svým nesympatickým hrdinům a mě zajímalo, kdo za tím vším vězí. No a nakonec jsem byla zklamaná, tak nějak mi motiv té pomsty přišel nezajímavý a myslela jsem, že zatím bude vězet něco "víc".

Zuzka222
26.12.2017 2 z 5

Dost táhlé a bez nápadu. Crawford byl trochu moc přehnaný ,,kovboj,, a Neal až přehnaně tupý a otravný. Zaporak je jasný asi od půlky knihy a k žádnému většímu zvratu již nedojde.

romana0733
21.12.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, pachatele jsem vůbec neodhalila, pokaždé to vypadalo na někoho jiného. Kniha je velmi čtivá a napínavá.

meduzka123
10.12.2017 4 z 5

kniha mě určitě nezklamala ;-)

Kesssssi
07.12.2017 1 z 5

Rozhodně nejhorší kniha, jakou jsem četla. Předchozí kniha Skryté sklo se mi velmi líbila, ale toto byl propadák. Absolutně nezáživný příběh. Do knihy jsem se nutila a jsem ráda, že jsem ji dočetla.

Evaho73
28.11.2017 3 z 5

Romantika s detektívnou zápletkou, ktorá ma až tak moc nebavila, ako ta predchádzajúca. Nesadol mi námet, príbeh bol zbytočne zdĺhavý až miestami nudný a koniec bol na mňa prekombinovaný.

mišák1262
23.11.2017 3 z 5

knihy od autorky mám moc ráda..... tuhle jsem taky přečetla byla hezká chvilemi trochu zdlouhavá ale bavila mě .. od určité stránky jsem věděla kdo to má na svědomi..:-)..ale stejně jsem knihu dočetla.....ale autorka má lepší knihy než je tato.....

Evunka1957
21.11.2017 5 z 5

Velice miluji tvorbu této spisovatelky, opět nezklamala, knihu jsem četla jedním dechem, mohu jen doporučit.

shay
13.11.2017 4 z 5

Sandra Brown má podle mě hodně dobré knížky. Tuhle jsem měla za pár dní přečtenou. Není to moje první kniha od autorky, přesto jsem neměla ani tušení, jak to nakonec dopadne. Bohužel jsem u jiných jejích knížek úplně vykulila oči a tady mi k tomu na konci chyběl trošku jiný motiv pomsty. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

Urbana
09.11.2017 5 z 5

Má druhá kniha od Sandra Brown, určitě nezklamala a nebude poslední, ráda si přečtu další .....

jluky
05.11.2017 5 z 5

Na začiatku som mala síce problém vyznať sa v postavách a v deji, ale po počiatočnom rozpačitom úvode sa to "rozbehlo" a už som sa od knihy nedokázala odtrhnúť.

lifeoptimist
29.10.2017 5 z 5

Výborná, prima detektivní zápletka a romantika, líbila se mi asi ještě více než Skryté zlo. Můžu jen doporučit

WeronicaS
27.10.2017 4 z 5

Moje první kniha, kterou jsem od spisovatelky Sandry Brown četla a nemůžu říci, že bych litovala! Ihned jsem se vžila do děje a prožívala to všechno s hlavními sympatickými postavami. Líbila se mi celkově zápletka knihy a byla jsem příjemně překvapená, že v knize nechybí ani romatické části. Až příště narazím na nějakou její knihu, tak si ji určitě přečtu :)

Ivča39
24.10.2017

Pro mě napínavá a moc příjemná kniha.

Ráčkajda
17.10.2017 3 z 5

Nebylo to špatné, ale nečetla jsem jedním dechem.moc sladké.

Danago
16.10.2017 2 z 5

Bohužel já mám od Sandry Brownové přečtenou celou její tvorbu. A byla jsem z ní v minulosti nadšená. Nevím jestli jsem dříve byla méně náročná nebo je to tím , že už je to moje Xtá knížka od ní.
Mě knížka nenadchla, musela jsem se do knížky nutit , několikrát jsem ji odložila a vzala si jinou. Nakonec jsem ji dočetla s velkým přemáháním.
Pro mě už je to spíše červená knihovna s detektivní zápletkou pro nenáročné.
U autorky nevidím vůbec nějaký posun připadá mi jako by psala stále podle jedné předlohy a to už mě nudí.

princesse
12.10.2017 4 z 5

Moje první kniha od Sandry Brown a jsem vcelku spokojená. Četla se dobře, ale ... úplné nadšení se nekoná. Paní prodavačka v knihkupectví knihy této autorky přirovnala ke knihám Nory Roberts, ale ta je pro mě mnohem čtivější. Souhlasím s tím, že zde nechybí kriminální zápletka a romantika, ale to je ze společných znaků vše. Styl psaní je přece jen trochu jiný, ale špatné to nebylo. Také je možné, že tato nová je třeba o něco méně povedená než předchozí, má jich na kontě již pěknou řádku. Pokud se mi dostane do rukou další z jejích knih, klidně si ji přečtu.

1casper
11.10.2017 4 z 5

Pěkná kniha Sandry Brown, detektivka s romantikou a erotikou, tak jak to S.Brown umí.

thrillery pro ženy

Sandra Brown