Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/bmid_pomsta-yqO-338252.png 4 500 125

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction , 2015

putpuda
08.08.2018 3 z 5

No nebylo to špatné.... Hlavní hrdina trochu moc "mačo" a klidně bych vynechala ty romantické scénky, ale zápletka dobrá, dobře se čte... Sice už to není, co bývalo, ty starší knihy byly o 100 % lepší, ale na líné odpoledne u vody tak akorát :)

Toňula
06.08.2018 4 z 5

Oproti Nízkému tlaku, který jsem četla dříve a který mě až tak neoslovil, je Pomsta čtivá, s propracovaným příběhem, který má spád a udržuje čtenáře v napětí od začátku až do konce, nechybí romantika ani hlubší pohled do psychologie postav, zkrátka takové čtenářské pošušňáníčko pro letní dny.

oleg
30.07.2018 5 z 5

Mám velice ráda tuto spisovatelku,příjemně napínavé,proložené romantikou,žádná nuda a překvapivý závěr,určitě stojí za přečtení....

NADEI
16.07.2018 5 z 5

Skvělé prázdninové čtení, které obsahuje vše, co má lehká detektivka mít.

Mandlevest
18.06.2018 4 z 5

Fanoušci knih S.Brown nebudou zklamáni. Tato kniha je další z řady, kde mixuje trochu napětí, trochu lásku, trochu erotiky s očekávaným koncem. Ale čte se to výborně.

Barča92
13.06.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Později mě to začínalo bavit a konec naprostá bomba s nečekaným zvratem přesně jak jsem u Sandry Brown zvyklá. Celkově bylo Skryté zlo lepší, ale i Pomsta super.. Už mám další od této spisovatelky a budu v tom pokračovat.

Lukana82
08.06.2018 5 z 5

Skvělé jako vždy, pro mě to byla oddychovka. Čte se moc dobře, jako všechny knihy od Sandry. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila hned.

Bustedka
25.05.2018 5 z 5

Jedna z těch knížek, kde jsem se nemohla odtrhnout a četla a četla. Z kolika % to byla ale prokrastinace před učením na zkoušku, je otázka :-)
Trochu mi dělala problém všechna ta příjmení na C, příště bych asi volila trochu rozmanitější jména, aby se to nepletlo. Konec byl poměrně předvídatelný, ale přiznávám, že by mi vlastně nevadilo, kdyby taky jednou to dobro nezvítězilo :-D

pavlinka0250
12.05.2018 5 z 5

Napínavé, čtivé, opravdu jsem se nenudila.
Určitě doporučuji.

ikul
25.04.2018 4 z 5

Po úvodní akční scéně jsem se nějak nemohla začíst. Byla to taková slabá chvilka, nevím jestli moje nebo autorky. Posléze se kolotoč rozjel a vtáhl mě do děje. Pár stránek lehce erotických okořenilo romanticko - detektivní příběh. Hezké čtení na dovolenou.

Jaruš7
22.04.2018 5 z 5

Pomsta - líbila se mi zápletka, která vystihla ten citový generační vztah - konflikt po rozpadu rodiny, spolu s detektivním žánrem v soudním procesu.
Citace :..."jako by všechny kolem sebe připravovala o vitalitu, nasála ji a měla jí nadbytek. Těžko říct, zdá bylo toto odčerpávání energie záměrné, nebo to byl tryk, který si neuvědomovala. Ale H. měla pocit, že je to vědomé."
"Připisovala body navíc klientům, kteří dokázali výmluvně lhát a neztráceli přitom duševní klid."
"... a že po jeho nedávném zavolání, kdy ji v podstatě popřál pěkný život, se jí neulevilo, jak by mělo, ale že jí to naopak zdrtilo."
Napínavá pohodovka.

tereza8418
27.03.2018 4 z 5

Super, přečteno jedním dechem. :)

Světnadhlavou
23.03.2018 3 z 5

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla, ale nevzdávala jsem to a četla dál, asi v půlce začala být zajímavá a nemohla jsem se odtrhnout.
Celkově se mi líbila, jen měla trochu pomalejší a nudnější začátek.

Szekynka
11.03.2018 5 z 5

Opět luxusní detektivka z pera americké autorky. Její styl mě prostě oslovuje, s každou další knihou víc a víc. Původně jsem si říkala, že třeba takový Reportér se mi líbil víc, ale s čtením dalších stránek se můj názor měnil. Tato kniha je jiná než její předchůdkyně, POMSTA je napsána řekla bych promyšleněji.
Úplně nesouhlasím, že motiv mohl být víc osobní, podle mě osobní byl. Dokonce byl, tak dokonale promyšlený, že možná to je důvod toho nedocenění. Každý z nás rád tipuje a hlavně se trefuje kdo je "kozel zahradnik", myslím že tady jsme byli bez šance a to se mi líbilo.
Není podle mě tak s podivem tento motiv. Vždyť lidi přece kvůli penězům dělají všemožné věci.
Romantická zápletka mě tentokrát oslovila, ale trochu jinak než třeba Reportér a Skyrté zlo. Ve zmíněných knihách je popisováno, jak se do sebe postupně zakoukávají. Tady to byl přesný opak. Vlastně to, že k něčemu došlo se oznámilo jen tak mimo řečí (tahle změna se mi líbila).
Autorka i po napsání strhujících knih stále neztrácí svůj styl. Píše promyšlené příběhy, šokuje dramatickými zvraty a dokáže čtenáře strhnout. Prostě TOP čtení.

polly43
05.03.2018 4 z 5

Ráda si vždy přečtu knížku od Sandry Brown,nikdy nezklame.

kudrdlinka
25.02.2018 4 z 5

Taková typická Sandra B. - čte se hezky, je v tom napětí i romantika, ze stylu jejích knih nijak nevybočuje. A jak píše Téra, tak jsem tady na konci asi ten motiv pomsty čekala jiný, něco víc osobního. Ale to nechci prozrazovat :) Naposledy jsem četla Reportéra, a ten se mi asi líbil víc.

elisa194
22.02.2018 5 z 5

Kniha, která má spád, zajímavou zapletku, žádné hluché místa. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a Neal mi neskutečně lezl na nervy. Autorka to proste umí.

Simix12
09.02.2018 4 z 5

Opět vydařená knížka od autorky Sandry Brown. Napsána podobně jako u Pomsty - napětí, vášeň, opět dělá žena cavyky a nakonec bude s hlavní postavou děje, proto dávám 4*.

4xbabča
30.01.2018 4 z 5

Knihy od Sandry Brown mám moc ráda, a ani tato kniha nezklamala. Tento detektivně-romantický příběh se mi líbil, ale Skryté zlo bylo lepší. Ale i tak doporučuji si knihu přečíst.

Ulrika
11.01.2018 5 z 5