Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/bmid_pomsta-yqO-338252.png 4 500 125

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction , 2015

petronella1
28.01.2021 5 z 5

Perfektní, četla se mi super

Soník87
17.08.2020 odpad!

Tak tato kniha fakt ne... Četla jsem ji asi před měsícem a uz skoro nevím, o čem byla. Těšila jsem se na konec a ten mě taky dodělal :-( Škoda slov...

ladaol
16.07.2020 3 z 5

Vlastně váhám mezi 3 a 4 hvězdami. Některé postavy mně opravdu štvaly a popravdě ani hlavní hrdina mi nebyl úplně sympatický. Asi nejvíc se mi líbila Holly, kvůli ní jsem to dočetla :)

evincz
18.06.2020 4 z 5

Byla to moje 1.knizka od této autorky a sedí mi její styl psaní. Akce, zápletka, hlavní hrdinové, mezi nimiž to jiskří. Bavilo mě to.

Nevr
10.06.2020 3 z 5

Autorka má lepší knihy, chování hrdinů mi přišlo jakési neuvěřitelné...

Šárka345
15.05.2020 5 z 5

No co, no, takový pěkný příběh ze života :0))) Pořád nemusí téct krev potokem a nervy napnuté jako špagáty. Příjemná oddechovka s příjemnými lidmi :0)))

kiraa
10.05.2020 1 z 5

Zoufalost zoufalostí. Neměla jsem tucha, že sahám po tak přeslazeným nesmyslu. Ještě teď mám hubu omatlanou od medu. Thriller? To jako fakt? Na mou duši, na psí uši, že napnutá jsem byla asi jako guma od trenclí. Jen si voko vystřelit.

OnlyFour
21.04.2020 3 z 5

3,5/5. Ale dalo sa to, len by som vyškrtla tu jednu milostnú kapitolu. A čakala som asi zaujímavejšie rozuzlenie, toto ma fakt nebavilo, prišiel mi ten motív nakoniec taký “ako vážne?!” - odfláknutý a nesedel mi tam.

pingu1
13.03.2020 4 z 5

Docela to šlo, i když jsem četla od autorky i lepší knihy. Moc mi nesedl motiv hlavního antihrdiny k pomstě, ale četlo se to celkem dobře, takže za mě 4 hvězdy...

kofola33
08.03.2020 3 z 5

Jo, nebylo to spatne, ale neco mi tam taky nesedelo. Romanticky pribeh jak z cervene knihovny, napeti, ale misty se mi to tak nejak vleklo, takze davam 3 hvezdy, uz jsem cetla od autorky lepsi.

moudivlacek
19.02.2020 5 z 5

Velice vydařený thriller či spíš psychologický román. Texaský ranger Crawford., který si musí najednou vybrat - udělat vše, aby získal do své péče svou malou dcerku; či pokračovat v pátrání po vrahovi ze soudní síně; či se zaobírat nečekaným vztahem se soudkyní Holly.
Crawford velice dlouho rovněž marně přesvědčuje místního detektiva oddělení vražd Neila, že by se neměl zabývat myšlenkou na něj jako na vraha, ale poslechnout jeho instinkty. Je to však těžké a občas dost problematické. A zvlášť, když Crawford chce vše - dcerku a soudkyni, ale i vraha.
Kniha má velice výstižný název.

Prateri
09.02.2020 4 z 5

Knihy Sandry Brown se nemění, stále stejný sloh, romantika, láska, napětí, detektivní práce. Co očekávám, to také dostanu. I Pomsta se nesla ve stejném duchu, nepřekvapila, ale líbila se mi.

m.valova
06.01.2020 5 z 5

Na konci téhle knihy pár slz ukáplo..příběh byl na život jednoho člověka neuvěřitelný a možná i překombinovaný,do toho trochu červené knihovny,ale nutilo mě to číst stále dál a i když bych možná pár věcí dokázala vypustit kdybych byla autorkou,tak jako celek se mi kniha opravdu líbila.

Niu
02.01.2020 4 z 5

Knížka byla o trochu jiná, než mnou doposud přečtené knihy od Sandry Brown. Nevím, jak to popsat, ale nesedla mi tak, jako třeba Podraz nebo Skryté zlo. Četla se dobře, rychle, chtěla jsem pokračovat, ale ... Zdálo se mi to až moc překombinované, ve výsledku zápletka taková vlastně o ničem. Tady mi taky nesedly ty chvilky mezi hlavními hrdiny. Ač sem tam ráda sáhnu po dobrodružné romanťárně se skutečným chlapem, tady ho bylo moc až takovým buranským hrubým stylem. Na chvíli si dám od jmenovkyně :o) pauzičku.

tess.de.veles
30.12.2019 2 z 5

Skoro 400 stránek, ale příběh mě nijak zvláště nezaujal. Nemastné, neslané...... romantické chvilky mezi C. a H. to nezachrání :-(

Hanca91
28.12.2019 3 z 5

Nevím jestli si někdy knihy Sandry Brown zamiluji, ale docela jim přicházím na chuť.
Baví mě ta odlišnost od klasických detektivek. Trochu detektivky, trochu erotiky, trochu romantiky...
Samotný příběh mi docela ubíhal, dojem mi ale lehce zkazila padouchova motivace.

MiliKry
25.12.2019 4 z 5

Kniha je napínavá, je v ní romantická zápletka, líbila se mi

Eveska
17.12.2019 3 z 5

Já nevím, celkem napínavé to bylo, romantické docela taky, ale něco mi tam nesedělo...asi motiv, zdál se mi dost přitažený za vlasy. Jako oddychovka z knihovny dobré, ale nic víc.

janina66
02.11.2019 4 z 5

výborné, čtivé, jako vše od Sandry.

georginaa
18.10.2019 5 z 5

Nádherný příběh s detektivní zápletkou, která je propletená romantikou. Vždy není vše tak , jak to vypadá. Je těžké pochopit, proč lidé dělají to co dělají. Proč jdou až za hranice života, kvůli majetku, penězům, slávě...vždyť život je jen jeden, to si plno lidí neuvědomuje, že v jedné minutě může být po všem.

thrillery pro ženy

Sandra Brown