Pomerančová vůně chce tančit

Pomerančová vůně chce tančit https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26417/pomerancova-vune-chce-tancit-26417.jpg 5 27 6

Vyprávění o prázdninových dobrodružstvích jednoho úplně obyčejného kluka. Přemýšlivý Aram tráví se svou sestrou letní prázdniny v rodině své tety, která je vyznavačkou jógy a vegetariánkou. Teta mu trpělivě odpovídá na otázky, kterými ji zahrnuje, a skrze odpovědi a různá praktická cvičení vede Arama k poznání okolního světa a sebe sama. Autorka čtenářům ukazuje, že děti je třeba brát jako rovnocenné partnery, a poskytuje několik tipů na interaktivní hry. ... celý text

hokaca
14.11.2021 5 z 5

Takhle krásnou knihu jsem dlouho nečetla..

michal2601
11.02.2021 5 z 5

Půvabný příběh o přemýšlivém chlapci a jeho vidění světa.

Folref
17.08.2020 5 z 5

Boží knížka je o psychologii a tenhle tip knížek miluju

medlovice
14.03.2017 3 z 5

Vyprávěno devítiletým chlapcem, který je na prázdninách u tety. Pořád se na něco dospěláckého ptá, hodně si hrají nápadíté hry a nikdy se nenudí, Víc mě ale zaujaly ilustrace , snové vize . Obálka nic moc.

jeníček
06.02.2017 5 z 5

Skvělá knížka, moje první seznámení s autorkou, které mě navedlo na její další úžasné knihy.

bramburek
22.10.2012

Moc hezká knížka nejen pro děti. Ráda se k ní vracím, protože je v ní něco víc než pohodový prázdninový příběh. Velmi dobře se mi četla, má krásnou duši.

psychologie česká literatura

1998  79%Korálky v pupíku
2002  91%Pomerančová vůně chce tančit
2014  82%Není co ztratit, fuk bublifuk
2005  87%Čarovná šeptání
2005  0%Horké noci egyptské

Kniha Pomerančová vůně chce tančit je v