Polsko - Průvodce na cesty

Polsko - Průvodce na cesty https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343677/mid_pruvodce-na-cesty-polsko-GEL-343677.jpg 5 8 2

Průvodce zajímavě a podrobně představuje našeho severního souseda. Návštěvníky provede po rozmanitých památkách i krásnou přírodou a vše doplňuje o historický kontext. Nechybí množství praktických rad a užitečných kontaktů. Součástí je samostatná mapa.

Geomatik
09.10.2019 3 z 5

Celkem slušný průvodce. Popis jednotlivých oblastí je zpracován přehledně a doplněn mapami a barevnými fotografiemi, takže lze v knize snadno najít zajímavosti v okolí místa, kde se právě nacházíte, a vybrat si ty, které vás zaujmou. Přiložena je i skládací mapa celé země, což u průvodců není pravidlem.

Chyběly mi naopak praktické informace a doporučení k jednotlivým cílům. Nedozvíte se třeba, kam je nutné vyrazit brzy ráno a kam se vyplatí koupit si vstupenky online předem, nechcete-li na místě čekat několik hodin ve frontě. Slabší oproti konkurenci je také úvodní obecná část, která by si zasloužila rozšíření a obsahuje nějaké nepřesnosti.

Marika Vanova
10.07.2017 5 z 5

Tento průvodce nám krásně obohatil poznávací cestu po Polsku. Doporučuji.

Pavel Trojan
česká, 1979