Politické (o)bludy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bezmála dvoustovka samostatných politických karikatur mapuje českou politickou scénu, a to od chvíle, kdy ji kvůli bytově-bordelové aféře opustil Stanislav Gross, až do nejžhavější současnosti, kterou charakterizuje móda výměny manželek. V samostatných vtipech defiluje panoptikum postav i neuvěřitelných situací, které v geniálnívýtvarné zkratce komentují ostře, bez zdlouhavých jinotajů a kliček českou politickou realitu. Chcete se dozvědět, kdy je Mirek Topolánek v ložnici neviditelný, komu z toalety telefonuje Jiří Paroubek, kdy používá bičík David Rath, kam chodí s kyblíčkem a lopatičkou Václav Klaus, z které politické strany vás vyloučí, když přepadnete banku, jestli se dá zdanit sníh nebo odkud má Jiří Čunek své statisíce? Na všechny tyto otázky, a samozřejmě i na mnoho dalších dávají odpověď Politické (o)bludy Štěpána Mareše! Těšte se na návrat klasického politického vtipu do českého mediálního prostředí. Po Politických (o)bludách už v něm nebude nikdy nic jako dříve......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69018/big_politicke-o-bludy-Qto-69018.jpg 33
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Politické (o)bludy

p3tris
04.02.2020

Mám rád kresbu Štěpána Mareše. Ale to, co se vejde do stripu, nebo dokonce do celostránkového Raoula, se zkrátka do jednoho okénka nevleze. Tohle se úplně nepovedlo.

ovce_na_balkone
06.09.2017

Komixy Štěpána Mareše jsem v Reflexu četla ráda. V té knížce ale vyložene povedených je jen málo. Karikatury jsou skvělé, ale humor trochu zaostává za výbornou kresbou.