Polibek v New Yorku: Zimní romance

Polibek v New Yorku: Zimní romance

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346957/polibek-v-new-yorku-zimni-romance-c79-346957.jpg 3.9104

Kiss me in New York: A Winter Romance (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

jewarix

Kniha je hezkou oddychovkou pro mladé dívky, ale určitě potěší všechny ženy, které mají rády pohádky a červenou knihovnu. Mě osobně se takové snění občas velmi líbí :)

Mishak

Sem tam občas naivní, ale pěkná oddechovka. Její čtení jsem si užila a určitě jsem ji ve vánočním čase nečetla naposledy. :) Ano, je předvídatelná, ale to k těmhle knihám prostě patří. Pokud měl příběh vykouzlit úsměv na tváři a trochu pomoci věřit v zázraky, tak splnila svůj účel.

alnahu

Charlotte ,která se rozejde s přítelem se chystá na vánoce domů do Londýna,ale díky bouři je její let zrušen ,je sama a opuštěná.Na letišti se náhodně potká s opuštěným klukem Anthonym s kterým se právě také rozešla dívka.Oba dva se snaží na své rozchody zapomenout díky knize. "Jak zapomenout na svého expřítele v deseti snadných krocích!"
A plní společně všech deset bodů podle této příručky ,stráví spolu spoustu hezkých chvil.Charlotte odlétá domů na osm měsíců a věří ,až se vrátí,že na ni bude Anthony čekat. Body s příručky,které spolu plnili.
1.Udělej něco s čím jste přestali ,protože se to vašemu ex nelíbilo.
2.Prozkoumejte svá alternativní já.
3.Spojte se opět se starými přáteli.
4.Postarejte se o někoho jiného,to aby jste si vzpoměli,jak se postarat sami o sebe.
5.Pomozte někomu,kdo je na tom hůř než vy.
6.Dvacet čtyři hodin se nezmiňujte o svém bývalém.
7.Jděte na rande s někým novým.
8.Udělejte něco, co vám trošku nahání strach.
9.Podívejte se na sebe očima někoho jiného.
10.Udělejte něco,co vám pomůže získat nadhled.
Kniha je spíš pro mladší ,ale i mě se tento romantický vánoční příběh četl dobře a použiji ho do čtenářské výzvy.

radus

Knížka mě zaujala svým obalem, s obsahem to bylo horší, hodnotím jako takový průměr. Možná je knížka určena mladším čtenářkám :-)

JanaDor

Dějově se mi kniha líbila. Byla originální, romantická, lehce překvapivá a místy úsměvná. Jen styl zpravování mi zcela nesedl. Ale to bude tím, že je kniha určená o dost mladším čtenářům, než jsem já. Někdy mi sedne i takový dívčí románek a někdy ne.

Lucijáš276

Tuto knihu jsem si zvolila kvůli tomu, abych se nějakým způsobem dostala do té vánoční atmosféry. Musím ovšem říci, že jí řadím mezi své oddechové knihy. Kniha byla krásně psaná, tudíž se četla skoro sama. Po pravdě jsem ale od ní čekala mnohem víc, myslím si, že bez té příručky by se ten samotný příběh dal zpracovat jinak a samozřejmě i mnohem líp! :( :) (Hvězdičky přidávám hlavně za ten lákavý a krásný obal!!! )

Sarlosn

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Jednoduché na čtení, ale knížku ráda doporučím. :)

Denisa153

Na to, že to měl být vánoční příběh mi to tak vůbec nepřišlo. Jinak to byla taková oddechovka u které se nemusí přemýšlet.

Lenas2412

Kniha byla pěkná, taková průměrná. Příběh je roztomilý, pro nenáročné čtenáře. :)

sd1992

Trošku naivní, paradoxní a možná i nereálný... :-) Ale na druhou stranu jako oddechová jednorázová četba, proč ne? :-) Když na knihu nepohlížíte "až moc realisticky", tak si ji můžete i užít... :-D Začátek mě trochu nudil, ale pak se to celkem rozjelo... :-)

Diego123

Krásný děj a prostředí, v kterém se příběh odehrává. Knihu si můžete přečíst kdykoli, ne jen o prázdninách. :))

betule3

Knížka byla příjemné nenáročné čtivo na dlouhé večery. Příběh je sice nereálný, ale má v sobě své kouzlo. Postavy mi byly sympatické a oceňuji plynulý děj. Možná bych jen odebrala nějaké ty klišoidní scény.

mmmisulka.r

Velmi příjemná vánoční romance. Ale knihu bych nebrala jen jako vánoční čtení, sice se odehrává na Štědrý den, ale lze ji číst vlastně kdykoli. Pokud máte chuť na notnou dávku roztomilosti, pak neváhejte ani minutu. Nenáročné čtení na jeden prolenošený víkend :-)
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Luccik7

Je to krásný vánoční příběh a hlavně se krásně četl. Příběh se mi velice líbil a celkově to byla taková vánoční oddychová kniha.

lea6493

Asi kdybych byla mladší, bavila by mě kniha více. Čekala jsem více města a vánoční atmosféry

Leniii

Milý, čtivý vánoční příběh, který patří přesně k vánočnímu období. Příjemný dárek od mé kamarádky :)

erulka

Velmi příjemné předvánoční i vánoční čtení. Příběh se mi líbil, i když mě udivilo, kam všude se jim podařilo propašovat psa. Byla to super oddychovka a určitě bych ji doporučila. Stojí za přečtení.

LusSyNDA

Krásný vánoční příběh. Moderní (např. píše se o sociálních sítích - instagram, snapchat - to k dnešní době neodmyslitelně patří). Skvělé pojetí knihy, líbil se mi nápad plnit úkoly z knihy o rozchodu. Moc moc fajn příběh na vánoční volno :-)

Tery702
30.12.2017

Velmi příjemný příběh a jednoduché na čtení. Prostě taková oddechovka ;) Doporučuji k přečtení!!! :)

Irsaf
29.12.2017

Moc me nenadchla...

agatha2
29.12.2017

Vždy před Vánoci čtu nějakou vánoční knihu. Na tuto jsem se moc těšila, ale nakonec jsem z ní byla tak trochu zklamaná. Možná proto, že již nejsem ve věku cílové skupiny, prostě mi tak úplně nesedla.

Dikyld
28.12.2017

Na to, jak moc jsem se na tuto knihu těšila, byla jsem nadšená, když jsem jí našla pod vánočním stromečkem, mě neskutečně zklamala. Celá byla pouze o tom, jak jsou rozchody strašné, každý člověk v knize na Štědry večer se s někým rozešel,... A i styl autorka (autorů?) byl neuvěřitelně dětinský. Pokud se podívate na stránku jménem Wattpad, takových příběhů napsaných stejným stylem je tam tisíce. Postavy v příběhu mi byly nesympatické, až nereálné, chováním vypadali na 14 let.

Takže závěr? Přesto, že okolo knížky bylo velké haló byla dle mého propadák. A za co tedy ty dvě hvězdičkym? Musím uznat, že děj byl promyšlený a nezasekával se. Jo a samozřejmě obálka.

anetka.repova
26.12.2017

Krásný a dojemný příběh. I když ve skutečnosti nereálný. Kniha se mi moc líbila, byla čtivá a milá.

Měla to být vánoční romance a vůbec mi to nepřišlo ani jako zimní příběh natož vánoční.

hnilda3
24.12.2017

Hodnotím průměrně... Příběh byl pěkný, klasicka romantika, ale bylo to dost předvídatelné. Kdyby nebylo v části názvu Zimní romance, asi bych si skoro nevšimla, že se to odehrává v zimě. Jen občas zmínka o sněhu a jinak si moc neuvědomuji. Ale na odpočinek fajn :)

Monnies
22.12.2017

Vianočnú náladu to veľmi nenaladilo, ale bolo to zlaté... :)

Sabča92
20.12.2017

Za mě naprosto krásná a milá oddechovka. Ano, bylo to klišoidní a hrdinové se znali jen jeden den, ale na druhou stranu se to četlo lehce a rychle. Akorát vánoční náladu to moc nenavodilo :-( Ale líbilo se mi to. Ideální pro mladší ročníky

EngliTer
19.12.2017

Jednou za čas si tyhle pubertální romanťárny ráda přečtu :) Čekala jsem od toho sice trochu víc, ale i tak jsem si četbu užila :)

Andynka
13.12.2017

Knížka, která neurazí. Ale něco mi v tom příběhu chybělo, tedy mě to moc nevtáhlo do příběhu a ani moc vánočně nenaladilo... Ale čte se to lehce, velmi jednoduchý příběh.

vandalindakova
13.12.2017

Příjemný vánoční příběh, od kterého se dá očekávat, že dopadne tak, jak dopadne. Prostě kkasická, možná i lehce naivní YA. Možná bych zmínila dvě věci. Je škoda, že tam nebylo více popisu, větší navození vánoční atmosféry. Konec mě trochu rozsekal, když se tam objeví fráze Miluju tě. Jako nevím, ale znají se pár hodin :D

bookcase
09.12.2017

Takový opravdu milý neškodný YA románek. Jen toho New Yorku jsem si představovala trochu víc.