Polibek v New Yorku: Zimní romance

Polibek v New Yorku: Zimní romance

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346957/polibek-v-new-yorku-zimni-romance-c79-346957.jpg 3.8144

Kiss me in New York: A Winter Romance (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Elis.161

Čekala jsem, že děj bude krásné, romantické a vánoční klišé, přesně jako na obálce. Jelikož takhle se během svátků zastavit a přečíst něco na tenhle styl jsem si přála. Ale přišlo zklamání. Vánočního na tom bylo jen to datum, kdy se kniha odehrávala. Jinak nic. Neříkám, ze se mi příběh nelíbil, ale kdybych dopředu věděla, ze to bude takové, knihu bych si nekoupila.

koczanska

Asi jsem na tuhle knížku až moc stará. :) Přišla mi taková...no ano, luciefeix, dětská...to je asi to správné slovo. Ale ruku na srdce, hlavní hrdince je 17, tak na to má nárok. :)

Liduka

Je to taková miloučká kniha, která nepřekvapí, ani neurazí. Kdo by si, ale občas něco takového nepřečetl. Nemám pravdu? Navíc ta krásná obálka. Nakonec dávám tři a půl hvězdičky.

luciefeix

začátek dobrý a zábavný poté na mě už moc dětský

Katie46

Nejvíc se mi na knize líbí ta dokonalá Vánoční obálka. Příběh mi nepřišel nijak zvláštní, popravdě spíše průměrný. Dva teenageři, co prožívají rozchod o Vánocích, každý z jiného koutu země a přesto se potkávají v NY a prožívají spolu nečekané dobrodružství.
Myslím si, že příběh mohl být více poutavý.

warca

Krásný originální vánoční příběh. Postavy byly sympatické. Sladké oddechové čtení, ale nic převratného. Pravděpodobně děj knihy brzy zapomenu.

LuciíŠvarc

Měla jsem potřebu číst v období Vánoc něco vánočního. Pohodová knížka přečtená během dvou večerů s kakaem. Mělo to své kouzlo, v srpnu by se mi asi tak nelíbila. :)

LilianaFalcon

Tak tohle mě doopravdy nenadchlo. Začátek ještě vypadal slibně, ale místo toho, aby se to nějak rozjelo, byla to prostě strašná nuda s hromadou tlachání.

JulieJames

Příjemná oddychová kniha, četla se dobře a svižně, dva pohledy na děj přinášel zajímavé zvraty a myšlenky. Postavy byly od začátku sympatické. Sice si myslím, že takových náhod, jaké se staly Charlotte a Anthonymu, se přihodí málokdy, a tolik věcí by se za jeden večer nestalo, ale i tak jsem se bavila. Na konci pěkné napětí a dojemný konec. Rozhodně doporučuji.

jewarix

Kniha je hezkou oddychovkou pro mladé dívky, ale určitě potěší všechny ženy, které mají rády pohádky a červenou knihovnu. Mě osobně se takové snění občas velmi líbí :)

Mishak

Sem tam občas naivní, ale pěkná oddechovka. Její čtení jsem si užila a určitě jsem ji ve vánočním čase nečetla naposledy. :) Ano, je předvídatelná, ale to k těmhle knihám prostě patří. Pokud měl příběh vykouzlit úsměv na tváři a trochu pomoci věřit v zázraky, tak splnila svůj účel.

alnahu

Charlotte ,která se rozejde s přítelem se chystá na vánoce domů do Londýna,ale díky bouři je její let zrušen ,je sama a opuštěná.Na letišti se náhodně potká s opuštěným klukem Anthonym s kterým se právě také rozešla dívka.Oba dva se snaží na své rozchody zapomenout díky knize. "Jak zapomenout na svého expřítele v deseti snadných krocích!"
A plní společně všech deset bodů podle této příručky ,stráví spolu spoustu hezkých chvil.Charlotte odlétá domů na osm měsíců a věří ,až se vrátí,že na ni bude Anthony čekat. Body s příručky,které spolu plnili.
1.Udělej něco s čím jste přestali ,protože se to vašemu ex nelíbilo.
2.Prozkoumejte svá alternativní já.
3.Spojte se opět se starými přáteli.
4.Postarejte se o někoho jiného,to aby jste si vzpoměli,jak se postarat sami o sebe.
5.Pomozte někomu,kdo je na tom hůř než vy.
6.Dvacet čtyři hodin se nezmiňujte o svém bývalém.
7.Jděte na rande s někým novým.
8.Udělejte něco, co vám trošku nahání strach.
9.Podívejte se na sebe očima někoho jiného.
10.Udělejte něco,co vám pomůže získat nadhled.
Kniha je spíš pro mladší ,ale i mě se tento romantický vánoční příběh četl dobře a použiji ho do čtenářské výzvy.

radus

Knížka mě zaujala svým obalem, s obsahem to bylo horší, hodnotím jako takový průměr. Možná je knížka určena mladším čtenářkám :-)

JanaDor

Dějově se mi kniha líbila. Byla originální, romantická, lehce překvapivá a místy úsměvná. Jen styl zpravování mi zcela nesedl. Ale to bude tím, že je kniha určená o dost mladším čtenářům, než jsem já. Někdy mi sedne i takový dívčí románek a někdy ne.

Lucijáš276

Tuto knihu jsem si zvolila kvůli tomu, abych se nějakým způsobem dostala do té vánoční atmosféry. Musím ovšem říci, že jí řadím mezi své oddechové knihy. Kniha byla krásně psaná, tudíž se četla skoro sama. Po pravdě jsem ale od ní čekala mnohem víc, myslím si, že bez té příručky by se ten samotný příběh dal zpracovat jinak a samozřejmě i mnohem líp! :( :) (Hvězdičky přidávám hlavně za ten lákavý a krásný obal!!! )

Sarlosn

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Jednoduché na čtení, ale knížku ráda doporučím. :)

Denisa153

Na to, že to měl být vánoční příběh mi to tak vůbec nepřišlo. Jinak to byla taková oddechovka u které se nemusí přemýšlet.

Lenas2412

Kniha byla pěkná, taková průměrná. Příběh je roztomilý, pro nenáročné čtenáře. :)

sd1992

Trošku naivní, paradoxní a možná i nereálný... :-) Ale na druhou stranu jako oddechová jednorázová četba, proč ne? :-) Když na knihu nepohlížíte "až moc realisticky", tak si ji můžete i užít... :-D Začátek mě trochu nudil, ale pak se to celkem rozjelo... :-)

Diego123

Krásný děj a prostředí, v kterém se příběh odehrává. Knihu si můžete přečíst kdykoli, ne jen o prázdninách. :))

betule3

Knížka byla příjemné nenáročné čtivo na dlouhé večery. Příběh je sice nereálný, ale má v sobě své kouzlo. Postavy mi byly sympatické a oceňuji plynulý děj. Možná bych jen odebrala nějaké ty klišoidní scény.

mmmisulka.r

Velmi příjemná vánoční romance. Ale knihu bych nebrala jen jako vánoční čtení, sice se odehrává na Štědrý den, ale lze ji číst vlastně kdykoli. Pokud máte chuť na notnou dávku roztomilosti, pak neváhejte ani minutu. Nenáročné čtení na jeden prolenošený víkend :-)
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Luccik7

Je to krásný vánoční příběh a hlavně se krásně četl. Příběh se mi velice líbil a celkově to byla taková vánoční oddychová kniha.

lea6493

Asi kdybych byla mladší, bavila by mě kniha více. Čekala jsem více města a vánoční atmosféry

Leniii

Milý, čtivý vánoční příběh, který patří přesně k vánočnímu období. Příjemný dárek od mé kamarádky :)

erulka

Velmi příjemné předvánoční i vánoční čtení. Příběh se mi líbil, i když mě udivilo, kam všude se jim podařilo propašovat psa. Byla to super oddychovka a určitě bych ji doporučila. Stojí za přečtení.

LusSyNDA

Krásný vánoční příběh. Moderní (např. píše se o sociálních sítích - instagram, snapchat - to k dnešní době neodmyslitelně patří). Skvělé pojetí knihy, líbil se mi nápad plnit úkoly z knihy o rozchodu. Moc moc fajn příběh na vánoční volno :-)

Tery702
30.12.2017

Velmi příjemný příběh a jednoduché na čtení. Prostě taková oddechovka ;) Doporučuji k přečtení!!! :)

Irsaf
29.12.2017

Moc me nenadchla...

agatha2
29.12.2017

Vždy před Vánoci čtu nějakou vánoční knihu. Na tuto jsem se moc těšila, ale nakonec jsem z ní byla tak trochu zklamaná. Možná proto, že již nejsem ve věku cílové skupiny, prostě mi tak úplně nesedla.