Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 531 143

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

Littlemonday
Littlemonday
včera 4 z 5

Totálně pohodová romantická jednohubka? Jste tu správně!

Charlotte prožije ošklivý rozchod se svým klukem, rozhodne se letět z NY domů za rodinou, aby s nimi strávila Vánoce a trochu vyléčila zlomené srdce. Její let však kvůli počasí zruší a ona je díky tomu svědkem rozchodu ve velkém stylu.

Anthony čekal na letišti na přítelkyni, aby zjistil, že nečeká sám, ale s novým partnerem své holky. Na přivítanou tedy dostane kopačky a je zhroucený.

Odrazový můstek mají tedy oba hrdinové stejný a rozhodnou se strávit spolu den a zlepšit si náladu. Vždyť je vánoční čas, čas zázraků, ne?

Klišoidní románek překvapil vtipnými situacemi, do kterých se ti dva dostávají, opravdu je to krátká knížka a krásně u toho vypnete hlavu.

4/5

Michelle13
Michelle13
10.03.2024 3 z 5

Polibek v New Yorku je lehkým a romantickým dobrodružstvím, které vás přenáší do světa nečekaných setkání a příležitostí v New Yorku během Štědrého dne. Příběh sleduje Charlotte, mladou ženu, která se ocitá ve složité situaci. Přítel se s ní rozešel a dokonce zjišťuje, že její let domů byl zrušen. Ztracená a bezradná na letišti, se rozhodne využít náhradní ubytování v hotelu a tím zažít svůj Štědrý den v odlehlé atmosféře. Zápletka nabízí překvapivou situaci, kdy se Charlotte rozhodne seznámit se s Anthonym, cizincem na letišti, který přijel vyzvednout svou bývalou přítelkyni. Tento nápad vytváří prostor pro romantické vzplanutí a dobrodružství, které Charlotte nečekala. Přestože vývoj událostí může být předvídatelný, autorka zahrnuje do příběhu dostatek nečekaných momentů, aby vás udržela při čtení. Máme tu vytvořený poutavý obraz města, které samo o sobě přináší romantiku a magii. Postavy jsou sympatické. Jedná se o příjemný a rychlý romantický příběh, který vás neurazí ani nenadchne. Může vám tam chybět hlubší rozvoj postav. Je to určitě kniha, u které si podle mě odpočinete.

mia.com
mia.com
15.12.2023 4 z 5

Az po tom, co jsem precetla Polibek v Rime, jsem zjistila, ze jdou dily nejak po sobe. Ale nevadi. Musim rict, ze tohle se mi libilo mnohem vic, nez Rim. Nejak mi to proste mnohem vice sedlo a cely koncept me hodne bavil, i kdyz uz nejsem dekadu (sakra!) cilovka a je to spis pro nactilete.

Péťa.Š
Péťa.Š
26.11.2023 4 z 5

Za mě super odpočinkové čtení. Akorát u nás začalo sněžit, takže skvělá vánoční atmosféra s touto knihou. Samozřejmě je každému jasné, jak to dopadne (i díky obálce knihy), ale bavilo mě to :) Knihu bych doporučila jako vánoční čtení nebo i pro někoho, kdo právě prochází rozchodem. Myslím si, že by mu to mohlo zvednout náladu a třeba i pomoct.

Majka1979
Majka1979
21.11.2023 5 z 5

Vianočný príbeh, ktorý v človeku zanechá ten pocit, že sa naozaj dejú zázraky...

Nie je to od začiatku ako vystrihnuté z románu, kde je všetko zaliate slnkom. Veď potom by to nebolo to pravé orechové ako sa hovorí.
Dvaja ľudia, ona Britka, on Američan. Náhodné stretnutie na letisku. Každý z nich prežíva svoje vlastné trápenie, ale je to takmer to isté. Každý z nich má zlomené srdce. Ju nechal priateľ pred 2 týždňami, jeho odmietla priateľka presne na Vianoce na letisku.

Takto ten ich príbeh začína? Nie, na to, aby mohol začať, musí tomu dopomôcť osud. A ten sa teda zahral hlavne s ňou, keď jej oznámia, že pre nepriaznivé počasie lietadlá nelietajú. A tak si náhodou ide do kníhkupectva, kde narazí na zaujímavú knihu. V nej je 10 krokov, ako jednoducho sa dostať z hlavy toho, kto ju takto hnusne opustil. Ale to, že jej bude robiť doprovod práve on, to vôbec netušila.

A tak sa ich cesta začína. Snažia sa plniť krok po kroku a zažívajú úžasné veci. A jednou z nich je aj psík, ktorého nakoniec nosia všade so sebou.
A čo je tým najväčším vianočným kúzlom? Žeby predsa len sa obom podarilo na základe jednej príručky a rád, krokov, zabudnúť na tých ex a dokážu hľadieť do budúcnosti?

Ako veľmi ich poznačili ich predošlé vzťahy a čo všetko budú musieť za ten jeden večer zažiť, aby si uvedomili to, o čom naozaj život je a čo všetko im ponúka?

Nádherný príbeh, ktorý je síce o Vianociach, ale v prvom rade je aj o sile človeka, o odvahe a hlavne o tom, že ak máte pri sebe niekoho, komu veríte, kto vám pomôže, kto vás vypočuje, tak nikdy nie ste sami.

sgjoli
sgjoli
11.12.2022

Bohužel, tuhle knihu jsem odložila nedočtenou a už se k ní vracet nebudu, ani k sérii jako takové.
Anotace mi zněla fajn - jako taková milá nenáročná předvánoční oddedchovka, u které si člověk odpočine. Začátek knihy se rozjel docela slibně, ale nakonec jsem se dost zasekla. Postavy jsou neuvěřitelně ploché a ne příliš sympatické, vlastně bez nějakých výraznějších osobnostních rysů, které by nějak zaujaly.
Z anotace člověk tuší, že to asi nebude mít úplně nejsilnější zápletku plnou akce, což by nevadilo. Dobrá kniha se dá napsat i bez komplikovaného, nadupaného děje. Ale tady mi to přišlo vysloveně bezduché a hrozně nudné. Prvoplánové a dost snadno odhadnutelné. Což mi ve výsledku přišlo dost otravné a mně se do čtení chtělo čím dál méně.
Ani styl psaní mi nepřišel kdovíjaký zářný. V kapitolách, které se střídají mezi hlavní hrdinkou a hlavním hrdinou, jsou na můj vkus dost výkyvy. Dost se z toho dá poznat, že to psali dva lidé (Catherine Rider je pseudonym dvou různých autorů). Přišlo mi to nevyvážené a na některých místech trochu kostrbaté. Nevím, do jaké míry za to mohl překlad a do jaké míry ten originál, ale byť začátek ušel, v průběhu čtení jsem měla problémy.
No, nejsem bohužel cílovka, tohle mi dost nesedlo... :-( Odkládám nedočtené, hvězdami nehodnotím...

Lenka2533
Lenka2533
06.12.2022 4 z 5

Velmi mě to překvapilo. Příběh mě bavil, užila jsem si ho. Je to dobrá kniha na naladění Vánoční nálady. Romantická linka se mi moc líbila. Není to žádná wow kniha, ale mně to úžasně sedlo a nemám tomu co vytknout.
Na předvánoční čas doporučuji :)

trynitrix
trynitrix
25.08.2022 3 z 5

Abych řekla pravdu na Vánoční příběh jsem opravdu náladu neměla :-D a hlavně nemám moc ráda jednodení příběhy :-D
Začatek mě moc nebavil ale pak jsem se do toho dostala a nakonec to byl v pohodě příběh který mužu na relax doporučit.

dqenisa
dqenisa
16.08.2022 4 z 5

Rozhodla jsem se v horkých dnech trochu zchladit a tak jsem sahla po vánočním příběhu.
Od autorky už jsem četla tři knihy z této série. Všechny jsou hezké, oddechové a plné lásky. I když je každá kniha jiná všechny jsou ve směs stejně napsané.
Ale pokud si chcete odpočinout tak doporučuji. Je to o mladých lidech, kteří vidí lásku ještě bláznivě a živě.

naty_z_knihy
naty_z_knihy
11.03.2022 5 z 5

Příběhy, které se odehrávají v New Yorku, jsou moje srdcovka. A tenhle nebyl výjimkou. Polibek v New Yorku je 1. díl ze série Vánočních polibků. Knížka se mi moc líbila, skvělá romantická linka. Hate to love, to já prostě zbožňuju. Anthonyho jsem ze začátku moc nemusela, ale pak jsem si ho oblíbila. Anthony děla Charlotte průvodce po městě a mají při tom spoustu zážitků.

denča1000
denča1000
07.03.2022 1 z 5

Knihu jsem nedočetla, nezaujala mě, vůbec mě nechytla a při čtení jsem se nudila.

katallinka
katallinka
05.02.2022 3 z 5

Rozhodně pěkný romantický příběh. Bohužel mám hrozný problém s tím, že vše stihli za necelý den. Myslím, že kdyby se to odehrávalo třeba během týdne, tak je to víc uvěřitelné a pro mě o hvězdičku lepší. Příští zimu chci zkusit i další díl.

Ralemo
Ralemo
12.01.2022 5 z 5

Krásný, romantický příběh dvou lidí, kteří se náhodně potkali na letišti a poznali za pár hodin, kdo je jejich pravá láska. Za mě si tato kniha zaslouží 5 hvězdiček, obsahuje vše, co taková slaďárna má mít. :)

Becca_books
Becca_books
31.12.2021

Letos jsem se konečně přinutila přečíst nějakou vánoční romantickou knížku. A musím říct, že to asi není nic pro mě a vracím se zpět ke svým thrillerům a detektivkám
Jako oddechovka se to dalo ale asi jsem už prostě mimo cílovou věkovou skupinu nebo nevím ️ a to jsem původně plánovala, že přečtu všechny, že ti bude fajn jako DIMILY.

baru_lienka
baru_lienka
21.12.2021 2 z 5

Celý příběh je kýč jak bič, člověk by ani neřekl, že se toho dá za jeden večer tolik stihnout (já bych byla hned unavená) a konec odhadnete už po druhé kapitole. Knize jsem dala jen 2 hvězdičky, ale jestli vás baví slaďárny, tak se do ní určitě pusťte.

Linda007
Linda007
20.12.2021 5 z 5

Čekala jsem něco jiného, ale moc se mi to líbilo. Nechápu to nízké hodnocení.

Evar88
Evar88
03.12.2021 3 z 5

Dvě zraněná srdce na letišti v New Yorku, jedna příručka o tom, jak se vyrovnat s rozchodem a dlouhá štědrovečerní noc plná překvapení. V období adventu si ráda přečtu něco vánočního a tento příběh mě příjemně pohladil. Děj je sice předvídatelný a občas zaskřípe, ale u tohoto žánru mi to vůbec nevadilo. Jednoduše... milé zimní počteníčko.

kalinka99
kalinka99
10.11.2021 5 z 5

Příjemný a milý vánoční příběh. :-)

Siwan
Siwan
02.11.2021 2 z 5

Vzhledem ke všem komentářům mě překvapilo, že mě to nebavilo. Nápad je to výborný, jeho rozvedení taky. Škoda, že to nenapsal někdo se smyslem pro chemii, detail a takové to něco navíc, co by z toho udělalo zábavu. Vlastně je mi to líto. Zkusím ještě jiný díl téhle série...třeba z toho něco bude.

kykiryki28
kykiryki28
01.11.2021 3 z 5

Já těmto tzv. naivním romantickým příběhům většinou dávám okolo tří hvězdiček. U této knížky jsem nemohla dát výjimku.
Typický naivní příběh s předvídajícím koncem...ale za to v období Vánoc, ve zasněženém New Yorku a se zajímavým námětem, u kterého si hezky oddychnete. Charlotte, Anthonyho a Omylku si prostě zamilujete...

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku