Polibek smrti

Polibek smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79861/bmid_polibek-smrti-mnx-79861.jpg 4 35 11

Moje ruka touží po meči série

< 2. díl

Volné pokračování knihy Moje ruka touží po meči. Smrt může přijít v mnoha podobách, ale v Benátkách přichází po vodě. V Benátkách se chystá karneval, ale k veselí bude jen málo příležitosti. Ulicemi chodí zlo a své oběti vysává do poslední kapky. Říká se mu mnoha jmény, ale ona sama dává přednost označení Královna stínů. Nikdo před ní není v bezpečí, neboť jed jejích lží proniká pod kůži i těm nejotrlejším a nejstatečnějším.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Plus

The Kiss of Death , 2008

JPBelmondo
08.08.2022 3 z 5

Po knize jsem sáhla náhodou v knihobudce, protože mě upoutal název (neměla jsem totiž svoje čtení a nechtěla jsem marnit čas). První díl neznám, ale kniha se četla celkem dobře, přečteno za dva dny. Nečekala jsem, že se bude jednat o historický příběh, ale své kouzlo to mělo. Myslím, že nadšeni by byli zejména milovníci italštiny a Benátek.

narvah
10.07.2020 5 z 5

Oveľa napínavejšie, ako prvý diel. Mnoho prekvapení a zvratov. Odporúčam všetkým, čo majú radi historické mysteriózne príbehy.

Ennie
16.10.2018 3 z 5

První díl se mi líbil více, ale jinak je to taková milá oddechovka.

MíšaS.
01.05.2017 3 z 5

První díl byl podstatně lepší. Nemohla jsem se do příběhu začíst a od začátku mi bylo jasné, kdo je kdo a za co se vydává.

KatnissLavender
24.10.2014 3 z 5

Benátská atmosféra vůbec není k zahození! Nápad na příběh se taky povedl a začátek knihy pěkně a zajímavě plynul. Pak se ale příběh začal táhnout, chvílemi i nudil a ten odfláknutý konec...

Ven_D
17.08.2014 3 z 5

Ucházející pokračování ucházejícího prvního dílu, na který navazuje volně. Nic pro náročné čtenáře, ale jako odpad bych to rozhodně nezařadila. Svou délkou a čtivostí je to takový menší napínavý bonbonek.

Lucka.79
13.08.2014

Kniha mi nesedla ... stylem psaní ani obsahem, nevydržela jsem do konce

petka-2007
06.05.2014 3 z 5

Zajímavá kniha..., zpočátku trochu chaotická, ale i tak se docela dobře četla.

PetikLozik
27.01.2014 2 z 5

Dvě hvězdičky...jen za to že, tam jako v prvním díle nelezli "strašlivý" upíři z hrobů.

Edite
26.09.2013 3 z 5

Dobrá kniha.. sice ne tak jako 1 díl ale i tak sem ji měla přečtenou během chvilky!

EffyMerillis
27.03.2013 4 z 5

Myslím, že Polibek smrti je úžasná kniha. Měla jsem ji přečtenou hned. Vřele doporučuji. :)

Benátky

Marcus Sedgwick