Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

Tina 243
03.01.2015 5 z 5

Upřímně jsem si s knihou nedělala velké naděje. Po prvních jsem si myslela, že jí ani číst nebudu, protože mi hlavní hrdinka Anna přišla naivní a celkově roztávala po prvním sladkém úsměvu. Nakonec jsem to nějak zkousla a do knihy jsem se opravdu začetla. Postavy jsem si nakonec oblíbila všechny (skoro) a četla jsem dál a dál, protože se v knize stále něco dělo. Bylo zajímavé ale chvílemi i otravné sledovat, jak se Anna a Éttiene chovají, jako přátelé a neví, co dělat, ale jak říkám myslím, že jako oddechovou četbu ať už na týden nebo jedno odpoledne to krásně splní účel. Navíc je tam opravdu úžasně popsáno prostředí Francie :)

simm7550
03.01.2015

Moc se mi to líbilo, hledala jsem "druhý díl" tedy Lola a kluk od vedle, ale ten mne zklamal. Čekala jsem víc :(

MissMagic
08.11.2014 5 z 5

To bylo skvělý :). Anna je skvělá, Étienne je skvělý, Rashmi je skvělá.. celá kniha je skvělá :)

Desire_Lydon
02.11.2014 4 z 5

Tato kniha patří k těm vydařenějším z žánru "dívčí romány". Kniha mně hodně bavila a četla se skoro sama. Líbí se mi, že se odehrává z Paříži, což je velmi romantické město, do kterého bych se sama chtěla podívat. Ale míra romantiky je ještě únosná i běžnému čtenáři. Zvlášť scéna, kde je St.Clair opilý moc romantická nebyla :D Když už jsme u těch postav, ty se mi líbily. Mezi Annou a St.Clairem bylo takové to správné napětí, roztomile se pošťuchovali a zároveň si ze sebe utahovali. A konec byl předvídatelný. Nebyl by to správný dívčí román, kdyby to neskončilo tak, jak to skončilo. Ale i tak se mi kniha líbila a doporučuji jí dál jako zábavný víkendový příběh :)

123.Iveetka
29.10.2014 5 z 5

Nejdřív jsem si říkala, že je to takový ten klasický románeček pro holky, ale pak jsem se začetla a líbilo se mi. Hezky se to četlo, i když byl konec předvídatelný. :)

niknikita
17.10.2014 5 z 5

Jejda, tohle jsem si vychutnala. Krásná Paříž a v ní právě tolik romantiky, co se dá snést. A to jsem opravdu hodně překročila věk dívčích románků, ale komu to vadí, když se jedná o dobrou knížku?
A tak se přiznám, že jsem si ji přečetla s odstupem pár dní ještě jednou a nenudila jsem se ani pak - spíš naopak :-)

kokolka
27.09.2014 5 z 5

Já jsem tuto knihu dočetla dneska. Byla to taková ta "sobota kdy nevylezete z postele dokud nedočtete tu knihu" :). Mohu ji doporučit těm, kteří tyto lenošivé dny milují nebo prostě všem co mají rádi odpočinkovou, romantickou a kvalitní knížku (a já se mezi ně hlásím :)).
V komentářích je často zmiňovaná hovorová čeština, ale já ji nezaznamenala.

Jsem velmi ráda, žě mě náhoda v knihovně k této knížce a autorce dovedla.

Selena2000
17.09.2014 5 z 5

Annu jsem ze začátku nechápala - kdo nemá rád Paříž? Ale tak asi po 100 stránkách jsem se pořádně začetla, a když na scénu přišla Ellie, děj se konečně rozjel. Potom už tam byly samé zápletky. Ta hovorová čeština mě taky trochu štvala, ale pro mě to není důvod, proč ubírat na hodnocení.
Abych to shrnula - velmi zajímavá knížka, postavy byly skvělé - obálka taky. :)

Eryl
15.09.2014 4 z 5

Abych to nějak shrnula: Děj mě velmi zaujal, postavy byly celkem dobře vykreslené, prostředí prvotřídní :3 no a ten konec vůbec nebyl špatný :D Jediné, co mi extrémě vadilo, a kvůli čemu musím ubrat na hodnocení, je ta úděsná hovorová čeština. Nezlobte se na mě, ale to vážně ne. Jinak doporučuji ;)

Maiki
08.09.2014 5 z 5

Nejdříve jsem si nemohla zvyknout na hovorovou češtinu, ale poté, jsem se úplně zabrala do děje a knihu přečetla jedním dechem... :))))

adelaska
07.09.2014 5 z 5

Aaaaaa jak já se u této knihy rozplývala!! Naprosto úžasná romantika, která vás dostane.
Sakra, jak je možné, že se člověk může zamilovat do postavy z románu??!! :-D v tu chvíli jsem byla v kůži hlavní hrdinky a když jsem knihu dočetla, chtěla jsem v té kůži být i nadále, že jsem si ji přečetla ještě jednou druhý den!!! Naprostá bomba, ááááááách :-)

LilianaFalcon
30.08.2014 4 z 5

Nekomplikované. Asi nejvíc se mi líbilo, že klučina, do kterého se Anna zamiluje, nebyl strašně vysoký, strašně svalnatý, strašně... prostě to byl někdo, kdo měl charisma a ne děvkař, kterýho 1 jediná holka změnila.

kleria
23.08.2014 5 z 5

Dokonalá knížka!! :) Opravdu jsem nečekala že až tolik by se mi to mohlo líbit. Příběh je naprosto nádherný a úplně jsem se do něho zamilovala a i do postav. S Annou jsem dokonce jednu část i dost soucítila a úplně mě to dostalo. Co se mi, ale na knížce nejvíc líbilo bylo prostředí. Paříž byla v knížce popisovaná dokonale a já se tam prostě jednou musím podívat :D. A ten konec? Krásný, jsem s ním nadmíru spokojená a strašně bych chtěla vědět jak to bude vlastně dál :). Všem vřele doporučuji! :)

kacaaba
14.08.2014 4 z 5

Kniha se mi hezky četla. Romantika pro puberťáky....bez urážky, taky jsem to četla :D Hezký příběh s úžasným popisování Paříže. Jsem ráda, že jsem si to přečetla.

frukeška
13.08.2014 5 z 5

Knížku bych mohla jen doporučit hlavně těm, co byli v Paříži a touží se tam vrátit. Platí to samozřejmě i pro mě, takže nemůžu jinak, než pět hvězd. Příběh byl opravdu kouzelný a zaujal mne :)

KlarProchazkova
11.08.2014 5 z 5

Knížku jsem měla přečtenou za 3 dny a nepochybuji o tom, že si jí jednou přečtu znovu.
Od začátku jsem se dokonale sžila s Annou a všechno s ní prožívala. Chvílemi jsem se usmívala nad romantickými okamžiky a zlobila se při hádkách. Začetla jsem se a od knihy se nemohla odtrhnout. A autorčin styl psaní? Mě se moc líbil, několikrát jsem se u knihy opravdu pobavila, za mě super! Přidávám ke svým oblíbeným a dávám pět hvězd! :-)

jaja10
29.07.2014 4 z 5

Tuto knihu jsem se rozhodla přečíst hlavně díky vysokému hodnocení. Milé, oddechové, letní čtení o přátelství a lásce.
Ovšem za ten překlad bych nejradši ubrala tak 10 hvězdiček, ta nespisovná čeština mě tam vyloženě rozčilovala.

Mandie
28.07.2014 5 z 5

Nádherný, roztomilý příběh, který zahřeje u srdíčka a snadno se čte. Soudě dle té obálky jsem si myslela, že to bude jen nějaký laciný románek, ale vůbec to tak není. Je to spíše o nádherném, překrásném přátelství, rodině a první lásce. Bylo to napsané úžasně vtipným, veselým stylem, mockrát jsem se u té knížky nasmála a měla i krásný konec. Perfektní volba po dočtení Aliance.

Pivísek
21.07.2014 5 z 5

Sice dívčí čtení, ale začetla jsem se do toho i já, a to už delší dobu náctiletá nejsem. Styl autorčina vyprávění se mi líbí, prostě romantika, co netlačí na pilu. Může být. A to dost. Doporučuju! :o)

Maki09
13.07.2014 3 z 5

Podle me je to super knizka. Cetla jsem ji uz asi trikrat a stale me neomrzela :D