Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

chaera
chaera
20.06.2015 4 z 5

Ze začátku jsem si moc nerozuměla s Annou - kdo by nechtěl strávit rok v Paříži? Když jsem se ale přes tenhle fakt přenesla (a Anna taky), stala se jednou z mých oblíbených hrdinek. Kniha se četla rychle a lehce, stránky ubíhaly pod rukama samy, a opravdu se mi moc líbila. Ještě jsem neměla možnost přečíst si i druhou knihu autorky: Lola a kluk odvedle, ale pokud budu mít příležitost, určitě si jí přečtu. 4/5

Inýk
Inýk
25.05.2015 4 z 5

Líbí se mi že je to napsaný nespisovně ;D
Jinak je to opravdu oddychovka. Neni to nej knížka co jsem kdy četla ale je to hezký

Mudblood
Mudblood
16.05.2015 5 z 5

Krásná oddychovka:3 nemám co dodat :)

Jenny3
Jenny3
16.05.2015 4 z 5

Knížka je pohodová, normálně bych dala 3 hvězdičky, ale za prostředí Paříže musím dát 4. Děj samotný je docela dost předvídatelný už na začátku, ale rozuzlení se dočkáme až na samotném konci knihy. Takže dějově je to tak trochu táhlé, než se k sobě ti dva konečně dostanou. :) Nicméně pro relaxaci je knížka více než dostačující.

Stirek45
Stirek45
26.04.2015 4 z 5

Čekala jsem, že tato kniha bude mít prostě jednoduchý příběh a nějak mě to neoslní. Ale omyl, sice knihu nehodnotím plným počtem hvězdiček, ale knihu jsem přečetla hrozně rychle a opravdu se mi moc líbila. Jsem zvědavá na další knihu od autorky - Lola a kluk od vedle, ta už na mě čeká v poličce.

Misha11
Misha11
24.04.2015 5 z 5

Nečekala jsem nic moc, ale po prvních několika stránkách si mě knížka (spolu s autorkou) získala. Jako první mě zaujal autorčin styl psaní, vyhovoval mi naprosto skvěle. Za další, Anna je má věková kategorie, děj se odehrává převážně v Paříži, není to taková ta děsně přeslazená knížka pro cílovou skupinu slečen do dvanácti let. Je tam dost reality, trošku nespravedlnosti, bolesti a dalších, pro běžný život, normálních věcí. Hlavní hrdinka byla milá a sympatická - to je pro mě velké plus, knížka se mi vždy čte o dost příjemněji.

Tohle je takové to pohodové čtení, kdy čtete a čtete a najednou jsou čtyři ráno ( vlastní zkušenost :D ).

A tady rozhodně platí - obálka nerozhoduje o obsahu knihy :).

Red-haired
Red-haired
12.04.2015 4 z 5

Bylo to zábavné oddechové čtení, které mi zlepšilo náladu, pobavilo mě a nezklamalo. Je to pěkná slaďárna, od které dostanete přesně to, co od ní čekáte.

Tejezka
Tejezka
29.03.2015 4 z 5

Takové příjemné oddechové čtení. Étienne a Anna jsem si oblíbila a jejich kamarádi se mi taky moc líbily. Od knihy jsem očekávala o trochu víc, ale dávám o hvězdičku víc za pařížské prostředí...

warca
warca
14.03.2015 4 z 5

Pěkný příběh, ale čekala jsem něco víc

Beni
Beni
14.03.2015

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ SE SE ODEHRÁVÁ NA MÍSTE, KAM JSTE SE VŽDY CHTĚLI PODÍVAT

Krásné, oddechové čtení po náročných dnech v práci. Začátek mi přišel trošku slabší, ale pak jsem nemohla odložit. Hodně mne bavily e-maily o vánočních prázdninách :-)
Hlavní hrdinové byli super... ach jo.... St. Claire :-D

vikimi
vikimi
08.03.2015 4 z 5

Skvěle plynoucí oddechovka, která mi zlepšila den!
Ano, občas to mohla být naivní a i když chápu, že si nechtěli zničit přátelství, mohli s tím něco udělat dřív, ale to by - asi - nebylo tak čtivé.
St.Claira jsem zbožňovala a i Anna mi sedla. Josh byl také super, i když se tam moc nevyskytoval a ze začátku na mě působil nemastně-neslaně, oblíbila jsem si ho!
Knížka spíš na jedno přečtení, ale komu to vadí. Byla to pohodička, při které jsem si odpočinula ;)

Katyskas
Katyskas
07.03.2015 4 z 5

Kniha se nádherně četla, ale konec knihy mi přišel strašně přeslazený a kousky knihy byly celkem nereálné, ale je to kniha :) To je ale vážně jediná věc, kterou bych vytkla. Jinak, na jediný nádech :D Úžasné :))

Aracely
Aracely
03.03.2015 5 z 5

Taky nemůžu jinak ,než dát 5* :-) A myslím zaslouženě. Pěkná kniha . Už jsem zvědavá na druhý díl. Nebyl to jen hloupý dívčí románek, líbilo se mi to. Akorát to školní ,, drama " bych trochu ubrala, ale vím že to tak bývá bohužel...
A taky je pravda , že rodinu si člověk nevybírá a že i přes chyby co hl . Hrdinové dělají je jasné že nakonec budou spolu :-) A ani tady moc nezáleží na věku, protože vztahy jsou těžké. Ať už v rodině nebo s partnery... A žádný návod na život nenajdete ... Moc se mi líbilo poděkování na konci knihy a nejvíc o jejím manželovi. Která ženská by takového nechtěla :-)
Doporučuji přečíst až do poslední stránky .

lea6493
lea6493
20.02.2015 5 z 5

kniha se četla velmi dobře. Hezký příběh plný romantiky.

zivot-s-knihami
zivot-s-knihami
12.02.2015

Je tato kniha opravdu celá napsaná nespisovně?

tynka65
tynka65
05.02.2015 5 z 5

Byla jsem strašně příjemně překvapena! V knihovně jsem si ji půjčila jen kvůli obálce s Eiffelovkou a čekala jsem tuctový románek, ale nemohla jsem se od knížky odtrhnou a celu dobu jsem si čtení náramně užívala. ;)

ZuzaChichi
ZuzaChichi
27.01.2015 5 z 5

Kniha se příjemně četla, a i když zde nejsou nějaké zvraty, nemohla jsem se odtrhnout. Příjemná oddychovka a kdo má rád Paříž, jasná volba.

katerina7788
katerina7788
26.01.2015 5 z 5

Knížka je docela hezká. Líbil se mi děj a hlavně mám ráda Paříž, takže tohle bylo krásné čtení.

ikp5930
ikp5930
19.01.2015 5 z 5

Kniha byla pěkná používala jsem ji jako rozptylení od složitějších témat

katerinad
katerinad
10.01.2015 5 z 5

Když jsem knihu vzala do ruky, přemýšlela jsem zda není pro můj věk už moc dětská. Ale po různých doporučeních a po té co jsem ji zahlédla v knihovně jsem si řekla, že když si ji půjčím nic tím neztratím a aspoň budu vědět jak to je.
Jsem ráda, že jsem to zkusila, protože jsem ji přečetla během jednoho dne a i když byla místy naivní a bylo v ní i klišé moc se mi líbila. Styl, kterým autorka píše mi skvěle sedl. Děj zasazený do Paříže, prostě nádhera, miluju knihy, které se odehrávají v Paříži. Navíc i to, že škola byla inernátní bylo dobré.
Doufám že "druhá" kniha Lola a kluk od vedle se ke mě dostane co nejdříve, jsem zvědavá jestli bude stejně dobrá.