Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 534 144

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

sd1992
07.01.2018 4 z 5

Trošku naivní, paradoxní a možná i nereálný... :-) Ale na druhou stranu jako oddechová jednorázová četba, proč ne? :-) Když na knihu nepohlížíte "až moc realisticky", tak si ji můžete i užít... :-D Začátek mě trochu nudil, ale pak se to celkem rozjelo... :-)

Diego123
05.01.2018 4 z 5

Krásný děj a prostředí, v kterém se příběh odehrává. Knihu si můžete přečíst kdykoli, ne jen o prázdninách. :))

betule3
04.01.2018 4 z 5

Knížka byla příjemné nenáročné čtivo na dlouhé večery. Příběh je sice nereálný, ale má v sobě své kouzlo. Postavy mi byly sympatické a oceňuji plynulý děj. Možná bych jen odebrala nějaké ty klišoidní scény.

mmmisulka.r
04.01.2018 4 z 5

Velmi příjemná vánoční romance. Ale knihu bych nebrala jen jako vánoční čtení, sice se odehrává na Štědrý den, ale lze ji číst vlastně kdykoli. Pokud máte chuť na notnou dávku roztomilosti, pak neváhejte ani minutu. Nenáročné čtení na jeden prolenošený víkend :-)
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Luccik7
03.01.2018 5 z 5

Je to krásný vánoční příběh a hlavně se krásně četl. Příběh se mi velice líbil a celkově to byla taková vánoční oddychová kniha.

lea6493
03.01.2018 3 z 5

Asi kdybych byla mladší, bavila by mě kniha více. Čekala jsem více města a vánoční atmosféry

Leniii
03.01.2018 5 z 5

Milý, čtivý vánoční příběh, který patří přesně k vánočnímu období. Příjemný dárek od mé kamarádky :)

erulka
01.01.2018 5 z 5

Velmi příjemné předvánoční i vánoční čtení. Příběh se mi líbil, i když mě udivilo, kam všude se jim podařilo propašovat psa. Byla to super oddychovka a určitě bych ji doporučila. Stojí za přečtení.

LusSyNDA
01.01.2018 5 z 5

Krásný vánoční příběh. Moderní (např. píše se o sociálních sítích - instagram, snapchat - to k dnešní době neodmyslitelně patří). Skvělé pojetí knihy, líbil se mi nápad plnit úkoly z knihy o rozchodu. Moc moc fajn příběh na vánoční volno :-)

Tery702
30.12.2017 5 z 5

Velmi příjemný příběh a jednoduché na čtení. Prostě taková oddechovka ;) Doporučuji k přečtení!!! :)

Irsaf
29.12.2017 3 z 5

Moc me nenadchla...

Knižní střípky
29.12.2017 2 z 5

Vždy před Vánoci čtu nějakou vánoční knihu. Na tuto jsem se moc těšila, ale nakonec jsem z ní byla tak trochu zklamaná. Možná proto, že již nejsem ve věku cílové skupiny, prostě mi tak úplně nesedla.

Dikyld
28.12.2017 2 z 5

Na to, jak moc jsem se na tuto knihu těšila, byla jsem nadšená, když jsem jí našla pod vánočním stromečkem, mě neskutečně zklamala. Celá byla pouze o tom, jak jsou rozchody strašné, každý člověk v knize na Štědry večer se s někým rozešel,... A i styl autorka (autorů?) byl neuvěřitelně dětinský. Pokud se podívate na stránku jménem Wattpad, takových příběhů napsaných stejným stylem je tam tisíce. Postavy v příběhu mi byly nesympatické, až nereálné, chováním vypadali na 14 let.

Takže závěr? Přesto, že okolo knížky bylo velké haló byla dle mého propadák. A za co tedy ty dvě hvězdičkym? Musím uznat, že děj byl promyšlený a nezasekával se. Jo a samozřejmě obálka.

anetka.repova
26.12.2017 4 z 5

Krásný a dojemný příběh. I když ve skutečnosti nereálný. Kniha se mi moc líbila, byla čtivá a milá.

Měla to být vánoční romance a vůbec mi to nepřišlo ani jako zimní příběh natož vánoční.

hnilda3
24.12.2017 3 z 5

Hodnotím průměrně... Příběh byl pěkný, klasicka romantika, ale bylo to dost předvídatelné. Kdyby nebylo v části názvu Zimní romance, asi bych si skoro nevšimla, že se to odehrává v zimě. Jen občas zmínka o sněhu a jinak si moc neuvědomuji. Ale na odpočinek fajn :)

Sabča92
20.12.2017 3 z 5

Za mě naprosto krásná a milá oddechovka. Ano, bylo to klišoidní a hrdinové se znali jen jeden den, ale na druhou stranu se to četlo lehce a rychle. Akorát vánoční náladu to moc nenavodilo :-( Ale líbilo se mi to. Ideální pro mladší ročníky

ReziEngli
19.12.2017 4 z 5

Jednou za čas si tyhle pubertální romanťárny ráda přečtu :) Čekala jsem od toho sice trochu víc, ale i tak jsem si četbu užila :)

Andynka
13.12.2017 3 z 5

Knížka, která neurazí. Ale něco mi v tom příběhu chybělo, tedy mě to moc nevtáhlo do příběhu a ani moc vánočně nenaladilo... Ale čte se to lehce, velmi jednoduchý příběh.

vandalindakova
13.12.2017 2 z 5

Příjemný vánoční příběh, od kterého se dá očekávat, že dopadne tak, jak dopadne. Prostě kkasická, možná i lehce naivní YA. Možná bych zmínila dvě věci. Je škoda, že tam nebylo více popisu, větší navození vánoční atmosféry. Konec mě trochu rozsekal, když se tam objeví fráze Miluju tě. Jako nevím, ale znají se pár hodin :D

bookcase
09.12.2017 4 z 5

Takový opravdu milý neškodný YA románek. Jen toho New Yorku jsem si představovala trochu víc.

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku