Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 534 144

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

Etule
06.09.2018 3 z 5

To bylo tak sladce naivní. Možná až příliš, ale přesto jsem si čtení celkem užívala. A ruku na srdce, kdo jsme v sedmnácti nebyli takoví. :) Přesto bych tomu pár věcí vytknula, ale nejspíš by se to neobešlo bez spoilerů, takže si to nechám pro sebe. ;)
Nicméně přece jen - škoda, že autorka nenapsala epilog trošku jinak. Třeba o začátku nového semestru.

mayinka
23.08.2018

Herdek filek.... ja mela vlci mlhu a ovci mameni, ze jsem s ni z knihovny odesla.

Elis.161
30.06.2018

Čekala jsem, že děj bude krásné, romantické a vánoční klišé, přesně jako na obálce. Jelikož takhle se během svátků zastavit a přečíst něco na tenhle styl jsem si přála. Ale přišlo zklamání. Vánočního na tom bylo jen to datum, kdy se kniha odehrávala. Jinak nic. Neříkám, ze se mi příběh nelíbil, ale kdybych dopředu věděla, ze to bude takové, knihu bych si nekoupila.

koczanska
26.06.2018 2 z 5

Asi jsem na tuhle knížku až moc stará. :) Přišla mi taková...no ano, luciefeix, dětská...to je asi to správné slovo. Ale ruku na srdce, hlavní hrdince je 17, tak na to má nárok. :)

Liduka
25.05.2018 3 z 5

Je to taková miloučká kniha, která nepřekvapí, ani neurazí. Kdo by si, ale občas něco takového nepřečetl. Nemám pravdu? Navíc ta krásná obálka. Nakonec dávám tři a půl hvězdičky.

luciefeix
24.04.2018 3 z 5

začátek dobrý a zábavný poté na mě už moc dětský

Katie46
19.03.2018 2 z 5

Nejvíc se mi na knize líbí ta dokonalá Vánoční obálka. Příběh mi nepřišel nijak zvláštní, popravdě spíše průměrný. Dva teenageři, co prožívají rozchod o Vánocích, každý z jiného koutu země a přesto se potkávají v NY a prožívají spolu nečekané dobrodružství.
Myslím si, že příběh mohl být více poutavý.

warca
15.03.2018 4 z 5

Krásný originální vánoční příběh. Postavy byly sympatické. Sladké oddechové čtení, ale nic převratného. Pravděpodobně děj knihy brzy zapomenu.

LuciíŠvarc
14.03.2018 4 z 5

Měla jsem potřebu číst v období Vánoc něco vánočního. Pohodová knížka přečtená během dvou večerů s kakaem. Mělo to své kouzlo, v srpnu by se mi asi tak nelíbila. :)

LilianaFalcon
08.03.2018 2 z 5

Tak tohle mě doopravdy nenadchlo. Začátek ještě vypadal slibně, ale místo toho, aby se to nějak rozjelo, byla to prostě strašná nuda s hromadou tlachání.

JulieJames
25.02.2018 4 z 5

Příjemná oddychová kniha, četla se dobře a svižně, dva pohledy na děj přinášel zajímavé zvraty a myšlenky. Postavy byly od začátku sympatické. Sice si myslím, že takových náhod, jaké se staly Charlotte a Anthonymu, se přihodí málokdy, a tolik věcí by se za jeden večer nestalo, ale i tak jsem se bavila. Na konci pěkné napětí a dojemný konec. Rozhodně doporučuji.

jewarix
15.02.2018 4 z 5

Kniha je hezkou oddychovkou pro mladé dívky, ale určitě potěší všechny ženy, které mají rády pohádky a červenou knihovnu. Mě osobně se takové snění občas velmi líbí :)

Mishak
04.02.2018 3 z 5

Sem tam občas naivní, ale pěkná oddechovka. Její čtení jsem si užila a určitě jsem ji ve vánočním čase nečetla naposledy. :) Ano, je předvídatelná, ale to k těmhle knihám prostě patří. Pokud měl příběh vykouzlit úsměv na tváři a trochu pomoci věřit v zázraky, tak splnila svůj účel.

alnahu
31.01.2018 4 z 5

Charlotte ,která se rozejde s přítelem se chystá na vánoce domů do Londýna,ale díky bouři je její let zrušen ,je sama a opuštěná.Na letišti se náhodně potká s opuštěným klukem Anthonym s kterým se právě také rozešla dívka.Oba dva se snaží na své rozchody zapomenout díky knize. "Jak zapomenout na svého expřítele v deseti snadných krocích!"
A plní společně všech deset bodů podle této příručky ,stráví spolu spoustu hezkých chvil.Charlotte odlétá domů na osm měsíců a věří ,až se vrátí,že na ni bude Anthony čekat. Body s příručky,které spolu plnili.
1.Udělej něco s čím jste přestali ,protože se to vašemu ex nelíbilo.
2.Prozkoumejte svá alternativní já.
3.Spojte se opět se starými přáteli.
4.Postarejte se o někoho jiného,to aby jste si vzpoměli,jak se postarat sami o sebe.
5.Pomozte někomu,kdo je na tom hůř než vy.
6.Dvacet čtyři hodin se nezmiňujte o svém bývalém.
7.Jděte na rande s někým novým.
8.Udělejte něco, co vám trošku nahání strach.
9.Podívejte se na sebe očima někoho jiného.
10.Udělejte něco,co vám pomůže získat nadhled.
Kniha je spíš pro mladší ,ale i mě se tento romantický vánoční příběh četl dobře a použiji ho do čtenářské výzvy.

radus
19.01.2018 3 z 5

Knížka mě zaujala svým obalem, s obsahem to bylo horší, hodnotím jako takový průměr. Možná je knížka určena mladším čtenářkám :-)

JanaDor
16.01.2018 4 z 5

Dějově se mi kniha líbila. Byla originální, romantická, lehce překvapivá a místy úsměvná. Jen styl zpravování mi zcela nesedl. Ale to bude tím, že je kniha určená o dost mladším čtenářům, než jsem já. Někdy mi sedne i takový dívčí románek a někdy ne.

Lucijáš276
11.01.2018 3 z 5

Tuto knihu jsem si zvolila kvůli tomu, abych se nějakým způsobem dostala do té vánoční atmosféry. Musím ovšem říci, že jí řadím mezi své oddechové knihy. Kniha byla krásně psaná, tudíž se četla skoro sama. Po pravdě jsem ale od ní čekala mnohem víc, myslím si, že bez té příručky by se ten samotný příběh dal zpracovat jinak a samozřejmě i mnohem líp! :( :) (Hvězdičky přidávám hlavně za ten lákavý a krásný obal!!! )

Sarlosn
11.01.2018 5 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Jednoduché na čtení, ale knížku ráda doporučím. :)

Denisa153
09.01.2018 5 z 5

Na to, že to měl být vánoční příběh mi to tak vůbec nepřišlo. Jinak to byla taková oddechovka u které se nemusí přemýšlet.

Lenas2412
07.01.2018 1 z 5

Kniha byla pěkná, taková průměrná. Příběh je asi docela roztomilý, ale moc mě přeci jen nezaujal. Myslím že ani postavy mi nebyly nijak moc sympatické, čtení se mi vleklo a celkově vzpomínám na čtení knížky docela nerada.
Možná jsme si s knížkou jednoduše nesedly, nerada bych Vás od čtení odradila. Doufám že je třeba ta pravá právě pro Vás a já byla jen výjimka :) .

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku