Polibek v New Yorku

Polibek v New Yorku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346957/bmid_polibek-v-new-yorku-UTc-346957.jpg 4 531 143

Polibek série

Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Kiss me in New York , 2017

popeluška
popeluška
07.11.2020 5 z 5

Chtěla jsem pohodovou knihu a to jsem také dostala:-) Kniha se mi moc líbila.Čte se moc krásně :-)

Fortuna7
Fortuna7
25.10.2020 5 z 5

Hrozně moc vtipná a roztomilá kniha. Doporučuji na naladění vánoční atmosféry

evineckY
evineckY
12.10.2020 4 z 5

Příjemná, nepřeslazená romantika :-)

JanaSustr
JanaSustr
05.10.2020 3 z 5

Dlouho jsem nečetla tak nezáživnou knížku. Pořád jsem čekala co se z toho vyklube nebo když to začne být zajímavé a nic ... Nevím jestli mám dát šanci dalším dílům ale popravdě se mi ani trochu nechce :-D

Ana72154
Ana72154
01.09.2020 3 z 5

Na můj pocit se to nejdříve táhlo, v poslední 1/4 se děj najednou rozeběhl a než jsem se nadála byl konec knihy.

eliska2126
eliska2126
15.06.2020 3 z 5

Na Polibek v New Yorku jsem slyšela mnoho názorů a jedním z nich bylo, že je tohle spíš porozchodová kniha a já s tímhle fakt souhlasím.
První půlka se mi moc nelíbila, bylo to spíš samé fňukání nad rozchody atd.
Ale v druhé půlce jsem dostala přesně to, co jsem chtěla. Romantiku a vánoční slaďárnu ❤️. Trošku mi chyběla vánoční atmosféra ale jinak se mi to líbilo ❤️.

luky123
luky123
13.06.2020 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Až mě mrzí, že jsem knížku nečetla o Vánocích, to bych si její čtení asi užila ještě víc. Příjemná romantika, ale není to přeslazené a nesmyslné, člověk si u toho moc hezky odpočine.

Booky84
Booky84
16.05.2020 5 z 5

Příjemně čtivá a romanticky laděná kniha.

Nany_cz
Nany_cz
21.04.2020 4 z 5

Krásný romantický příběh, který není vůbec nijak přeslazený a neobjevují se nesmyslná klišé. Na předvánoční období je opravdu tato kniha jak dělaná. Vždyť jde také o vánoční příběh

Damonka12
Damonka12
13.04.2020 5 z 5

Úžasná romantická kniha vhodná na čtení o Vánocích.

lucie9618
lucie9618
22.03.2020 2 z 5

Kniha neurazí ani nenadchne. Zajímavá začala být až od 70%. Asi jsem dle recenzi čekala něco víc.

evik91
evik91
14.03.2020 4 z 5

Skvělá oddychovka. Čte se velmi pěkně. Mohu doporučit.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
05.03.2020 5 z 5

Celkem příjemná kniha čtení. Dost mě bavilo, jak se snažili splnit 10 úkolů z příručky během pár hodin. Jen mě mrzí, že to mělo rychlý spád v jejich vztahu na konci knihy.

denisa8946
denisa8946
08.02.2020 4 z 5

Z počátku mi trvalo, než jsem se do příběhu začetla, často jsem knížku odkládala. Ale když něco rozečtu, tak to chci vždy dočíst. Díky za to rozhodnutí! :D Dřív jak v polovině mě konečně příběh strhl a ve výsledku se mi líbil - zaznamenával jen jeden den z pohledu obou hlavních postav. Vánoční atmosféra v New Yorku? Snad to někdy zažiju. :)

whiolet
whiolet
09.01.2020 4 z 5

Taková jednohubka do autobusu. Příběh byl jednoduchý, ale četl se dobře.
Od samého čtení o Osvětimi nebo detektivek super odreagování.

Terez9119
Terez9119
08.01.2020 3 z 5

Přemýšlela jsem, jestli tomu dám dvě nebo tři hvězdy. Nakonec dám tři, protože od toho, co Charlotte vystoupila z metra, se to dost zlepšilo. Většina knížky je ale hrozně málo záživná. Příběh není špatný, hlavní postavy jsou moc milé a dobře napsané, ale to, co se jim děje, je trošku nuda. Ale jako YA oddechovka je to fajn.

tanecnica
tanecnica
29.12.2019 3 z 5

Slaďárna, ale možná až moc... Nebo už prostě nejsem cílovka.... Text je napsaný jednoduše, děj pořád dokola... I oddechovky už jsem četla lepší... Pro teen age ale asi fajn...

Anie94
Anie94
27.12.2019 4 z 5

I když na knihu nebylo moc pozitivních recenzí byl to milý příběh. Byl sladký, trošku předvídatelný, ale moc se mi líbil. Nápad příběhu byl skvělý. Chystám se příští Vánoce i na další "polibky" od autorky.

vlkove
vlkove
20.12.2019 3 z 5

Milá vánoční kniha. Styl psaní byl někdy trochu kostrbatý. Knihu bych doporučila.

Matita310
Matita310
18.12.2019 4 z 5

Na pět hvězdiček to není, ale rozhodně je to pohodová kniha u které si člověk odpočine. Pěkný příběh.

New York Vánoce láska romantika

2017  72%Polibek v New Yorku