Polibek v Londýně

Polibek v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421643/bmid_polibek-v-londyne-JSF-421643.jpg 3 158 34

Polibek série

Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé – a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců – a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídníků. A jelikož se Cassie ze všech sil snaží vyhnout rozhovoru se svou mámou a Jason touží oddálit rozhovor s rodinou, rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Kiss me in London: A Winter Romance , 2018

Booky84
09.09.2020 4 z 5

Opět krásná pohodovka, ale předchozí díly jsou přeci jen lepší.

Ana72154
26.07.2020 2 z 5

Zatím jsem neměla možnost přečíst předešlé díly Polibků, ale tento díl byl za mě velkým zklamáním. Při čtení jsem se vysloveně nudila.

AshleySimmer
09.06.2020 5 z 5

Třetí nejlepší kniha ze série Polibků ☺️. (Až po New Yorku a Římě) Jason mi přišel fajn a sympatický, Cassie někdy až moc přecitlivělá. Také to nebylo moc vánoční, což mi nevadilo, když jsem to četla v červnu :D.

hellena1523
03.06.2020 1 z 5

Dávám jednu hvězdičku za obálku. Ta je totiž krásná. Obsah je něco strašného. A zařazení do "vánoční literatury" mi teda úplně uniká...

lena.o.knihach
15.04.2020 2 z 5

Nebyla to moje první kniha ze série Polibků. Do čtení jsem proto vstupovala s přesně daným očekáváním - vůbec žádným. A jak to dopadlo?

Dočetla jsem to do konce a chvilkama mě to i bavilo. Ale nejspíš jsem už na takové slaďárny stará. Líbí se mi i ty jejich obálky. Přesně vystihují tu vánoční atmosférou s kapkou romantiky. Ale to je pro mě všechno. A myslím si, že i vy najdete mnohem lepší čtivo.

Lelaqu
09.02.2020 3 z 5

Musím říct, že na to že jsem od této v pořadí třetí knihy nic moc neočekávala, tak mě velmi mile překvapila. Ano, moc vánočně nepůsobila, ale byla to příjemná zimní oddechovka. Postavy mi byly sympatické, děj byl vtipný, nevlekl se a spojení s divadlem bylo úchvatné. New York byl sice skvělý a Londýn mu jen zlehka šlape na paty, ale rozhodně je lepší jak Paříž. Myslím, že pokud nebudete nic moc očekávat, mohla by se vám kniha líbit víc než si myslíte.

Kristy.Seb
29.01.2020 5 z 5

Vánoční to moc nebylo, ale příjemná oddychovka. Ale moc mě bavilo, jak žili celý týden běháním po divadelních představeních. To bych taky chtěla zažít!

whiolet
22.01.2020 3 z 5

Moc Vánočně mi ta knížka teda nepřipadala, o proti New Yorku, to bylo docela nudné čtení.
Ačkoliv je to fajn jednohubka do autobusu, celkově bych to hodnotila jako slabý průměr.

Natynka23
02.01.2020 4 z 5

Moc milý příběh z prostředí vánočního Londýna. Od Catherine Rider jsem četla i předchozí knihy a i tahle se mi moc líbila.

Damonka12
02.01.2020 4 z 5

Zatím nejhorší, vše se točí jen kolem divadelních představení a divadel. Z předchozích dvou knih (New York a Londýn) jsem i poznávala město, zde skoro vůbec, chybělo mi to tam.

Irsaf
26.12.2019 4 z 5

Nebylo to sice moc vánoční - asi jen datumem... Ale mě to bavilo...
Taková divadelní procházka Londýnem...

Madelisi
25.12.2019 3 z 5

Předchozí Polibky neznám, tento mi přišel milý. Četla jsem schválně nyní ve vánočním čase, ale člověk se na něj může vrhnout kdykoliv. Vánoce zde vůbec nejsou důležité.
Kniha je spíše průvodcem po divadelních scénách, takovou dovolenou bych si taky dala líbit. Jenom mi šla hlava kolem z Harryho a Bets, jít každý den na stejné představení? Plus Jason jedny lístky koupil přes mobil a uvaděčce předložil papírové? Navíc v londýnských scénách je snad jiná kultura než u nás - jíst v hledišti, mít tam s sebou kabáty,... Asi bych se divila jako Jason.

veronika0382
14.12.2019 3 z 5

Musím říct, že jsem přečetla i předešlé knihy od dvojice autorů píšících pod pseudonymem Catherine Rider – byl to Polibek v Paříži a Polibek v New Yorku a tento Polibek v Londýně se mi líbil nejméně. Nesálá z něj totiž tolik ta vánoční atmosféra, jako z předešlých dílů, ani Londýn není nijak extra popsaný a já si ho tolik neužívala, ač jsem se na knihu moc těšila. Jakoby autorům už docházela vánoční inspirace. Spíš než o vánoční romantický příběh se tu jedná o takovou tour po různých divadlech v Londýně a hon na různá představení. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Andynka
03.12.2019 2 z 5

Z celé edice Vánočních příběhů, je tenhle nejhorší. Naprosto kniha postrádá jiskru, ten zápal. Je to šíleně naivní a nereálné.... A když už to autorka přepískla, tak jsem od knihy čekala alespoň to kouzlo příběhu. Romantická linka šílená, Londýn ještě horší.... No... na Vánoce mě to rozhodně nenaladilo. :D

Londýn Vánoce romantika

2017  72%Polibek v New Yorku