Polibek jako dezert

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397181/polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 3.96

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch (2017)

Vydáno:, Ikar (ČR)

LuciKo

Od této knížky dostanete přesně to, co očekáváte. Romantická komedie na papíře. Nenáročná, čte se moc dobře, pobaví a dopadne přesně tak, jak je jasné už na prvních stránkách. Oba hlavní hrdinové jsou moc sympatičtí a čas s nimi jsem si užila. Navíc se setkáme i s hlavními hrdiny z předchozí knížky a to já mám moc ráda :)

Ivuska.09

První autorčina kniha se mi moc líbila, tak jsem byla zvědavá i na druhou. Opět jsem spokojená, i když Chuť lásky byla přece jen asi ještě o fousek (jednu hvězdičku) lepší. I tak mě ale Polibek jako dezert moc bavil a celý příběh jsem si užila a příjemně si odpočinula. I když je vcelku jasné, jak to nakonec dopadne, tak mě šarvátky mezi hlavními hrdiny bavily.

romantika

Poppy J. Anderson