Polévková mánie

Polévková mánie https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306906/bmid_polevkova-manie-787-306906.jpg 4 9 5

Už naše babičky říkávaly, že polévka je grunt. A nejlepší ze všeho je domácí. Jenže co s tím, když nemáme čas? A po pravdě řečeno, klasické polévky – bramboračka, hrachovka, gulášovka – už nás tak trochu nudí. Chtělo by to něco nového, originálního, dobrého a přitom zdravého. A právě tohle vás v této knize čeká. Spousta receptů, málo kalorií. Exotické chutě z celého světa. Místo smetany a másla jsou tu výživné oleje z ořechů či semínek, aniž by to ve výsledku nějak ubralo na lahodnosti. A co všechno v knize naleznete? ?Polévky pro vegetariány, vegany i pro ty, kteří dodržují speciální dietu ?Polévky krémové i chlazené, bujóny a consommé ?Patnáctiminutové polévky pro dny, kdy opravdu nestíháte ?Polévky ze superpotravin pro superzdravou vzpruhu ?Nízkokalorické přílohy a snídaňové misky Ať už potřebujete něco na zahřátí, pro pozvednutí nálady, k zasycení či ke zdravému mlsání, tady si určitě vyberete.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Metafora

Skinny Soups , 2016

Zuzka12627
26.03.2021 4 z 5

Je to vydařená kuchařka s mnoha recepty na polévky, které oživý stereotyp v kuchyňi. Určitě doporučuji hodně receptů jsem ani neznala.

J.books
02.05.2018 3 z 5

Lepší průměr,ale na trhu jsou již na toto téma krásnější a originálnější kuchařky, viz mé recenze.

Blaufik
19.03.2017 5 z 5

Myslím si, že se jedná o velice vydařenou polévkovou knihu, která patří do ruky každému kdo rád experimentuje v kuchyni. Jedná se o soubor (nejen) polévek, které povětšinou směřují do Asie, takže je nutno počítat s ingrediencemi, které se kolikrát dají sehnat pouze ve specializovaných prodejnách nebo na internetu.

Více v mé recenzi v záložkách.

Marselle
06.11.2016 5 z 5

Kuchařka Polévková mánie se mi opravdu moc líbí, díky ní můžu do našeho jídelníčku zařadit spoustu dobrých polévek, ale ne jen jich.
Recepty jsou doplněny krásnými fotografiemi, které mi pomohou při jejich servírování.
Rozhodně je prima vyzkoušet netradiční potraviny a jejich využití, možná budete překvapeni tak jako já

Alex.Barunka
27.09.2016 5 z 5

Skvěle graficky zpracovaná kuchařka polévek, které nejsou až tak typické. Kniha má své kouzlo, rozhodně ji doporučuji. Recenze bude zanedlouho.

polévky

Autorovy knížky