Pokušení s Kolombínou

Pokušení s Kolombínou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344269/bmid_pokuseni-s-kolombinou-Z97-344269.jpg 3 13 5

Viktor Madlenka série

< 2. díl

Spolek Kolombína jako soubor amatérských nadšenců, kteří nacvičují divadelní texty a vystupují na prknech, která znamenají svět, anebo studio, kde se vyrábějí erotické obrazy a kde se produkuje pornografie? Vrchní komisař Viktor Madlenka vstupuje do děje v okamžiku, kdy vybouchne stavební buňka, v níž pobýval fotograf a režisér tohoto zvláštního seskupení. Jde o nešťastnou náhodu, sebevraždu nebo úmyslný trestný čin?... celý text

Marcik7
01.06.2023 2 z 5

Bohužel nedočteno, i když to není mým zvykem. Přitom 1 hvězda je za námět a druhá za nápad se zápletkou, nicméně autor píše pro mě kostrbatě, nenapínavě, používá až básnické příměry, které se sem vůbec nehodí a celé je to takové nějaké neuspořádané a nečtivé. Škoda.

13werka
22.10.2020 odpad!

Už dlouho se mi nestalo, že bych detektivku nedočetla do konce - většinou mne přemůže zvědavost, kdo je pachatel. Ale tohle bylo tak nudné, že mi i pachatel byl fuk. Skončila jsem asi ve třetině.

Amylada
27.02.2020 5 z 5

Popřeji autorovi dnešní krásné narozeniny a musím říci, že se mi kniha moc líbila. Sice ze začátku trochu rozvláčnější, ale o to napínavější zbytek knihy. Děkuji

Marla
19.03.2019 2 z 5

Super námět, bohužel dost strašlivě literárně ztvárněný. A ano, když budete mít hromadu času a velký papír na který si budete vypisovat kdo s kým a kde a proč, tak snad, možná....se to bude dát číst.

čef
03.09.2018 4 z 5

Taková standardní česká detektivka, u které se možná budete chvílemi i nudit. Nikoliv kvůli ději, mrtvol je dostatek, ale ta spousta zbytečných, děj neposouvajících a dlouhých dialogů nijak textu neprospívá. Celkově ale nezatracuji, určité inovace zde jsou, zápletka je také dobrá a postavy sem tam originální. Až budete mít kvanta času a tuto knihu na dosah, tak podle mne neprohloupíte, když si jí přelouskáte.