Pokud přijde zítřek

Pokud přijde zítřek https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353114/bmid_pokud-prijde-zitrek-4H4-353114.jpg 4 270 64

Tracy Whitneyová série

Kriminální román s psychologickými prvky vypráví příběh mladé inteligentní ženy, jejíž budoucnost se v jediném okamžiku ocitne v troskách. Před sňatkem se dozví o matčině sebevraždě, k níž jí dohnal podvodník, podporovaný místním mafiánským kmotrem. Dívka chce matku pomstít, je však zatčena a odsouzena a z vězení se dostane jen souhrou náhod. Všechny energii věnuje pomstě a postupně zničí všechny, kteří se podíleli na zkáze jejího života. Stále hlouběji zachází za hranice zákona a posléze se jí dobrodružný život začíná líbit. Jediný, kdo jí může odhalit, je vyšetřovatel pojišťovny, který ji sleduje z osobních důvodů a pro něhož je její dopadení prestižní záležitostí.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

If Tomorrow Comes , 1993

Jana-Marie
01.04.2023 3 z 5

Kniha nebyla špatná - zase jiné téma, na odreagování dobré. Nebyla to ale bohužel ani žádná pecka, od které bych se nemohla odtrhnout.

ErikaKej
04.01.2022 5 z 5

Kéď som bola malá v telke bežala Sladká pomsta a tajne sme to cez dvere sledovali. Neskôr som zistila že námet napísal Sidney Sheldon. Je to moja srdcovka.Film i kniha. Obe doporučujem ako krásnu oddychovku.

DarkAvenger
20.07.2021 5 z 5

Četla jsem to kdysi náhodnou a příběh se mi líbil. Nechybí zde napětí, drama, akce ani romance. Teď už se jen podívat na filmové zpracování a porovnat to.

Overkill
15.07.2021 5 z 5

Knihu jsem četla před mnoha lety a příběh se mi líbil. Hlavní hrdinka si zakusila dost utrpení než dostala svou pomstu a spravedlnost na těch kteří jí zničili život ve vteřině. Příběh bych zařadila mezi kriminální thriller a drama o pomstě a vykoupení. Akce i humor zde nechybí a střídá se to s vážnějšími pasážemi a flashbacky do minulosti které poodhalují střípky minulosti jednotlivých postav. Kniha byla i zfilmována v 70 let jako minisérie kterou bych ráda časem viděla abych jí mohla srovnat s knihou. Kdo má rád akční thrillery nebo dramata o pomstě jistě nebude nad tímto počinem zklamán.

malýčtenář
15.04.2021 4 z 5

Opět jedna z napínavých knih od S. Sheldna. Čte se jedním dechem a nemůže se od ní odtrhnout. Doporučuji vřele, za chvíli není co číst.

PePl1974
23.02.2021 5 z 5

Nádherná knížka, ke které se často vracím. Moje nejoblíbenější od tohoto autora. Vězení strašné, pomsta sladká a následný život plný adrenalinu prostě báječný.

Alzbetta
19.07.2020 5 z 5

Četla se sama. Začátek drsný,odplata sladká???? Hezky vymyšlený????

MichaelaS081
19.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

zoew
15.06.2020 5 z 5

Velmi čtivé.

Katka2382
23.05.2020 5 z 5

Skvělá a velmi čtivá knížka.Nejvíc se mi líbila první polovina,pobyt ve vězení a pak sladká odplata.

Monika1717
12.05.2020 4 z 5

Typická kniha na dovolenou, když náhodou dva dny prší. Za tu dobu ji hravě přečtete. Hlavní hrdinka má neuvěřitelné nápady, příběh je čtivý, stránky rychle ubývají. Nesmíte nad tím ale moc přemýšlet, těch neuvěřitelných náhod je tam příliš. Ale jak říkám, oddechovka na dovolenou.

hanzmb
21.04.2020 3 z 5

Typické čtení do vlaku. Není to špatné z pohledu řemesla. Akce stíhá akci, místy i docela humorné. Ale bohužel ty roky od vydání jsou znát. Na dnešní dobu strašně naivní.

markyticka
07.04.2020 5 z 5

První kniha, kterou jsou od S.Sheldona četla. Okamžitě mne chytla. I podruhé jsem z ní byla nadšená. Až konečně budu mít knihovnu a vybalím knihy ze sklepa z krabic, chystám se na ni potřetí. Žádná jiná kniha od tohoto autora mi nepřišla lepší, i když některé byly také hodně dobré.
Kniha o tom, jak se může během chvilky život obrátit o 180 stupňů a že je dobré neztratit hlavu a zkusit s tím něco dělat. A že někdy pomsta může být sakra sladká :)

ikul
08.03.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem si knihu přečetla znovu, protože vyšla navazující kniha od Tilly Bagshawe a bylo to jako bych ji nikdy nečetla. Okamžitě mě autor vtáhl do děje a příběh bezúhonné holky, která se stane pomalu bondovskou podvodnicí mě bavil. Konec byl otevřený, tak jsem zvědavá, jak se s tím popere Tilly.

JituleK
07.01.2020 5 z 5

knížku mám již několikrát přečtenou, půjčila jsem ji i několika známým a všem se moc líbila. Ve vězení je to takové drsnější čtení, ale pak ty skvělé nápady, co hlavní hrdinka vymyslí, to stojí za přečtení. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knih

klarence
05.01.2020 2 z 5

kniha mi chvilkama vubec nebavila a měla jsem chuť ji odložit, nakonec jsem ji dočetla. ale nemyslím si, že bych si přečetla další díl

petra4080
19.12.2019 4 z 5

Příběh z vězeňského prostředí mě zaujal. Jde opět o pomstu, jako ve většině autorových knihách, to mi zpočátku vadilo, ale nakonec na tom nezáleží, protože děj je pokaždé jiný.

david9690
19.02.2019 3 z 5

Ze začátku jsem si říkal že to je strašně naivní, zjednodušené, chtěl jsem to vzdát, ale postupně jsem tomu začal přicházet na chuť, na konci jsem se vyloženě bavil a očekával jakou další potrhlost a nečekanou zápletku je ještě autor schopen vymyslet. Hlavní hrdinka je takový JamesBond v sukni, člověk musí pochopit že je to taková legracka a pak zpětně zjistí, že to nebylo špatné

lucijus1273
09.02.2019 5 z 5

Opět palec nahoru! =)

marketa4469
03.01.2019 4 z 5

Perfektně napsaná kniha, napínavá až do konce.