Pokřivená zrcadla

Pokřivená zrcadla https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273134/bmid_pokrivena-zrcadla-Wom-273134.jpg 4 65 10

Leo, jestli čteš tyto řádky, jsem už mrtvá. Podvodnice a svůdnice Meredith Spoonerová žila na plné obrátky – a zemřela mladá. Teď se zdá, že za její zločiny bude platit Leonora Huttonová. Když od Meredith obdrží e-mail, dozví se, že na ni na jistém zahraničním účtu čeká spousta peněz... a klíček k bezpečnostní schránce už je na cestě.Leonora nechce mít s těmi penězi nic společného, už tak stačí, že ji z krádeže obvinil Thomas Walker – zřejmě oběť Mereditina podvodu a svádění. Leonora se chce očistit, a tak se rozhodne mu peníze vrátit.V bezpečnostní schránce však najde další dvě věci. Jednou z nich je knížka o Zrcadlovém domě – sídle plném starožitných zrcadel, kde Meredith naplánovala svůj poslední podvod. Druhá věc jsou výstřižky z článků o třicet let staré vraždě, jež se tam odehrála – a do dnešního dne zůstala nevyřešená.Leonora Thomasu Walkerovi nabídne, že mu předá peníze, pokud jí pomůže zjistit, co se stalo. Meredith jí totiž Thomase Walkera popsala jako „muže, jemuž může věřit“...... celý text

petka.f
21.05.2023 5 z 5

Jednoznačně jedna z mých nej od Amandy. Zajímavá detektivní zápletka, trocha romantiky, napínavé až do konce.

pip11
28.03.2022 5 z 5

Když jsem si myslela, že jsem pachatele uhádla, konec příběhu mě naprosto vyvedl z omylu. Bylo to hezké a poutavé, ale Zrcadlový dům by se mi asi taky nelíbil.

helenkan
17.07.2021 5 z 5

Romantika s detektivní zápletkou nebo detektivka s romantikou? To je fuk. Hlavně, že se mi to líbilo. Moc fajn čtení.

MAU256
17.05.2021 5 z 5

Knížka se mi líbila. Ohledně hlavních hrdinů sice bylo hned od začátku jasné, co se stane, ale do posledního okamžiku odhalení vraha jsem netušila, že by to takhle mohlo dopadnout.

Kudík
21.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Opět paráda. Trošku jsem se sice obávala (ze začátku), že to všem párům nevyjde, ale dopadlo to předpokládaně. Meredith mi dle postupných informací bylo celkem líto, i když podváděla a Leonoře v rámci vztahu ublížila. Ale vše zlé je k něčemu dobré, a tak se, celkem originálně, seznámila s Thomasem a Tesákem. Její představení, že není zlodějka, ale knihovnice mi hnulo bránicí. :)

sabca
30.05.2018 5 z 5

Pěkná romantika s kriminální zápletkou, kdy až do samého konce jsem nepoznala pachatele. Bylo to napínavé , romantické a čtivé. Kniha se mi líbila více než Nikomu nevěř a proto 5 hvězdiček. Doporučuji

angelbooks
18.05.2018 5 z 5

Ze začátku jsem se trochu bála začít ji číst, kvůli nízkému hodnocení, ale nakonec to nebylo tak špatné, ba spíše skvělé. :D
Doufám, že jsem dvěmi posledními knihami, které jsem od Quick přečetla, nevyčerpala zásobu naší knihovny, při nejhorším si nějaké knihy budu muset koupit. :D
Snad s námi tato skvělá autorka bude i další ''století'' :)))
Knihu doporučuju, aby jste pochopili mé pocity, museli by jste si knihu přečíst, než přečíst tento komentář.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Čtivá kniha. Dobře napsaná detektivka, která nezklame. Jsou autoři, který co kniha, to poklad a tahle kniha není vyjímkou.

alzbeta4340
02.04.2016 4 z 5

Moje oblíbená autorka, čtu všechny její knihy. Poslední dobou už mi její romány nepřipadaly tak dobré, ale tenhle je konečně takový skoro návrat ke staré kvalitě. Žádné nadpřirozeno, jen romantika s detektivními prvky. Čtivé a oddechové.

biki
27.12.2015 4 z 5

Příjemné nenáročné čtení - romantika s krimizápletkou, dobrý relax pro dlouhé zimní večery. Rozuzlení některých motivů se sice dost nabízí, ale osobu hlavního padoucha lze vytušit až ke konci knížky (i když netvrdím, že to někdo chytřejší nerozluští i dřív).