Pokrevní příbuzní 3

Pokrevní příbuzní 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27556/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-27556.jpg 4 105 14

Pokrevní příbuzní série

Vztah mezi Raven a jejím vysněným upířím přítelem se opět komplikuje díky přítomnosti Alexandrova hrozivého poloupířího bratrance. Teď, když Claude a jeho neohrožená parta přišli na podvod s fiólami, nezastaví se Claude před ničím, aby konečně našel pravé lahvičky s krví a mohl se proměnit v opravdového upíra. Ravenina rodina a přátelé mohou být v nebezpečí. Když se Claude spojí s Raveninou dlouholetou nemesis Trevorem, netrvá dlouho a začnou chodit pozvánky na upíří maškarní bál. Má snad Claude v úmyslu proměnit všechny studenty Dullsvillské střední na upíry, pokud nedostane to, co chce? Raven a Alexandr ho musí zastavit, zároveň se však musí zeptat sami sebe, na čem jim záleží nejvíc.... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Zoner Press

Blood relatives 3 , 2009

hippiesak
05.02.2022 3 z 5

Škoda, že tato manga série dostala novou grafičku :( Není to tak super, jako byly první dva díly. Špatné to není, to ne, ale chybí tam takový ten "sexy" styl a to je škoda. Jinak dějově to na sebe pěkně pokračuje a skončí :)

Brambu
28.10.2018 3 z 5

Stále mě to baví. A stále je to milé, nechybí tam hlavní upíří dilema. Napětí vrcholí a konec už se blíží. Vyhraje dobro nad zlem anebo to takto v upířím světě nechodí? To a mnohé víc se dozvíme v tomto díle. Co bude dál?

MinaHawke
23.07.2018 3 z 5

Kresba opět hezká a dobré zakončení série.

Luccy78
07.10.2015 3 z 5

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem. I když v tomto posledním díle se na grafice podílela Elisa Kwon, ale dle předlohy Rem aka Priscilla Hamby.

tsai.
05.04.2015 2 z 5

Ten konec to naprosto zabil, kdyby mi bylo 10, možná by se mi to líbilo, ale takto opravdu ne.

vlkove
15.12.2014 4 z 5

Krásná obálka.
Konec tohoto příběhu mi přišel trošičku dětinský ale to je asi tím že už mi není 12 let. Knihu a obecně celou sérii Upířích polibků a Pokrevných příbuzných doporučuji, velice příjemné a oddechové čtení. Této knize a obecně oběma sériím o této bláznivé gotické holce dávám 4 hvězdy.

HODNOCENÍ SÉRIE: 87 %

HiNataLi
18.10.2013

Na třetím díle mě překvapila změna kreslířky. Není vyloženě do očí bijící, ale rozhodně viditelná. Elise Kwon ovšem nemůžu upřít, že muselo stát hodně námahy přizpůsobit se stylu jiného kreslíře. .. .. A můj jemnocit doteď tráví modrý hřbet knížky, vedle těch dvou černých v mé soukromé knihovničce poměrně bije do očí (-_-)

orangerose
05.03.2013 5 z 5

konec byl skvělý , jenom škoda že není víc dílů Upířích polibků - komixu :)
i jsem se nasmála u tenhle série :D

Lynka
23.11.2012 3 z 5

Tento závěrečný díl mangy mě trochu zklamal, a to hned z několika důvodů. Konec jsem si představovala úplně jinak, tento byl prostě nějak unáhlený. A pak ta změna kreslířky! Kvanta hluchých, rádoby vtipných míst.. Tato změna celou trilogii celkem snížila v mých očích. Nevím, co se stalo s Rem, ale její kresby podle mě byly propracovanější, lepší, emocionálnější.

Dandulka
14.10.2012 5 z 5

Dopadlo to výborně, ani jsem to nečekala. Bylo to příjemné zpestření.

Nicoletka
23.09.2012 5 z 5

Krásný příběh, moc pěkně nakreslené. :) Alexandr je k sežrání. :D

TessDragon
10.07.2012 5 z 5

Další pokračování Upířích polibků. Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár. Hlavně Becky mě pobavila.;D

Addie
01.04.2011 3 z 5

Drama vrcholí. Uvítala bych ale volnější tempo.
A úplně nejradši bych ale byla, kdyby díl neuzavíral sérii.

Lusa
14.03.2011 5 z 5

Opravdu super komiks kde mě velice překvapil konec.

SPOILER

Musí říci, že jsem se dost pobavila, hlavně jak Becky přišla v kostýmu kočky XD, nebo jak Alexandr dostal tu polévku s česnekem XD

upíři komiksy fantasy

Kniha Pokrevní příbuzní 3 je v