Pokrevní příbuzní 3

Pokrevní příbuzní 3

Vztah mezi Raven a jejím vysněným upířím přítelem se opět komplikuje díky přítomnosti Alexandrova hrozivého poloupířího bratrance. Teď, když Claude a jeho neohrožená parta přišli na podvod s fiólami, nezastaví se Claude před ničím, aby konečně našel pravé lahvičky s krví a mohl se proměnit v opravdového upíra. Ravenina rodina a přátelé mohou být v nebezpečí. Když se Claude spojí s Raveninou dlouholetou nemesis Trevorem, netrvá dlouho a začnou chodit pozvánky na upíří maškarní bál. Má snad Claude v úmyslu proměnit všechny studenty Dullsvillské střední na upíry, pokud nedostane to, co chce? Raven a Alexandr ho musí zastavit, zároveň se však musí zeptat sami sebe, na čem jim záleží nejvíc....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27556/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-27556.jpg 482

Pokrevní příbuzní (3.)

Blood relatives 3 (2009)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Zoner Press

MinaHawke

Kresba opět hezká a dobré zakončení série.

Lenna75
23.10.2015

Škoda, že je konec, musím konstatovat, že příběh bych si přála delší - pak by se to jistě rozjelo na plné obrátky. Ale opravdu to působí krásně po vizuální stránce. I dějově se to povedlo.

Luccy78
07.10.2015

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem. I když v tomto posledním díle se na grafice podílela Elisa Kwon, ale dle předlohy Rem aka Priscilla Hamby.

tsai.
05.04.2015

Ten konec to naprosto zabil, kdyby mi bylo 10, možná by se mi to líbilo, ale takto opravdu ne.

vlkove
15.12.2014

Krásná obálka!!
Konec tohoto příběhu mi přišel trošičku dětinský ale to je asi tím že už mi není 12 let :). Knihu a obecně celou sérii Upířích polibků a Pokrevných příbuzných doporučuji velice příjemné a oddechové čtení. Této knize a obecně oběma sériím o této bláznivé gotické holce dávám 4 hvězdy. :) DOPORUČUJI!!!

HiNataLi
18.10.2013

Na třetím díle mě překvapila změna kreslířky. Není vyloženě do očí bijící, ale rozhodně viditelná. Elise Kwon ovšem nemůžu upřít, že muselo stát hodně námahy přizpůsobit se stylu jiného kreslíře. .. .. A můj jemnocit doteď tráví modrý hřbet knížky, vedle těch dvou černých v mé soukromé knihovničce poměrně bije do očí (-_-)

orangerose
05.03.2013

konec byl skvělej , jenom škoda že není víc dílů Upířích polibků - komixu :)
i jsem se násmala u tehle série :D

Lynka
23.11.2012

Tento závěrečný díl mangy mě trochu zklamal, a to hned z několika důvodů. Konec jsem si představovala úplně jinak, tento byl prostě nějak unáhlený. A pak ta změna kreslířky! Kvanta hluchých, rádoby vtipných míst.. Tato změna celou trilogii celkem snížila v mých očích. Nevím, co se stalo s Rem, ale její kresby podle mě byly propracovanější, lepší, emocionálnější.

Dandulka
14.10.2012

Dopadlo to výborně, ani jsem to nečekala. Bylo to příjemné zpestření.

Nicoletka
23.09.2012

Krásný příběh, moc pěkně nakreslené. :) Alexandr je k sežrání. :D

RoseDawson157
10.07.2012

Další pokračování Upířích polibků. Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár. Hlavně Becky mě pobavila.;D

Addie
01.04.2011

Drama vrcholí. Uvítala bych ale volnější tempo.
A úplně nejradši bych ale byla, kdyby díl neuzavíral sérii.

Lusa
14.03.2011

Opravdu super komiks kde mě velice překvapil konec.

SPOILER

Musí říci, že jsem se dost pobavila, hlavně jak Becky přišla v kostýmu kočky XD, nebo jak Alexandr dostal tu polévku s česnekem XD