Pokrevní příbuzní 1

Pokrevní příbuzní 1

Úplně poslední věc, kterou Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu – ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít – nebo hledat – v Dullsville? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/4911/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-4911.jpg 4.396

Pokrevní příbuzní (1.)

Blood relatives 1 (2007)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Zoner Press

Lenna75
23.10.2015

Milá upírská manga. První díl je dost krátký, ale musím pochválit kresbu.

Luccy78
07.10.2015

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem.

vlkove
15.12.2014

Můj první komiks :) Obrázky jsou krásné, hlavní hrdinové jsou sympatičtí.
Ale dopuručuji nejprve přečíst klasicky psané knihy série Upíří polibky, děj pak dává větší smysl. Jinak doporučuji a dávám 4 hvězdy.:)

HiNataLi
18.10.2013

Musím přiznat, že když jsem knížku poprvé vzala do ruky, moc jsem od ní nečekala, obzvlášť, protože se naše první setkání krylo s návalem upířích příběhů, po úspěch Stmívání. Byla jsem příjemně překvapena. :)

Lira
15.03.2013

Příběh je zajímavý a nějaké obrázky byly i moc pěkné. Jistě si přečtu brzo i knihu.

orangerose
05.03.2013

můj první komix který jsem četla, líbí se mi moc , že jsem byla nedočkavá na další díl :)

Dandulka
08.10.2012

Trochu mě zaskočilo, že se jedná o komix, ale nakonec se mi to líbilo. Tak jsem zvědavá na další díl.

RoseDawson157
10.07.2012

Nádherný příběh a k tomu pěkně nakreslená manga. Raven a Alexandr jsou spolu naprosto úchvatný i když netradičný pár.

Gahanka
18.02.2012

Vcelku nic moc, ale na oddych dobrá knížečka.

Selendra
22.11.2011

Mám ráda mangu a tahle mě opravdu nadchla :) Sice není od pravého Japonského autora (tady autorky) ale je vážně moc pěkná :) dávám 5 hvězdiček

Addie
01.04.2011

Na to, že k neoriginálním (rozuměj nepůvodním) mangám přistupuji poněkud s nelibostí, tento nejaponský kousek si mě získal kresbou i myšlenkovou formou.
Chvílemi jsem sice musela přivřít očko při náhledu do pubošské americké střední školy, ale gothic provedení si mě zkrátka získalo.

Lusa
22.01.2011

Příběh je podle mě velice dobrý. Super počteníčko.
Líbilo se mi, líbila se mi Raven i Alexandr a jeho bratranec, taky vypadá moc dobře

Ellen Schreiber

Ellen Schreiber