Stříbrné stíny

Nadcházejí velmi temné časy... V předešlém díle Sydney Sageová učinila životní – a nevratné - rozhodnutí. Uposlechla svůj šestý smysl a rozhodla se hodit za hlavu všechno, v čem vyrůstala. Přesněji řečeno všechno, co jí do hlavy vtloukali Alchymisté. Jí i Adrianovi se celý svět rozbil na kousky. Nezbývá jim teď nic jiného, než ty kousky trpělivě sbírat a snažit se vrátit svůj vztah tam, kde byl dřív. Pokud ale chtějí začít myslet na lásku, musí v první řadě přežít. Sydney je lapena v nepřátelském světě a stojí ji spoustu sil, aby neztratila sama sebe. Adrian by si také rád zachoval víru, že se všechno v dobré obrátí, ale pak se ho znovu zmocní staří démoni a nová pokušení. Začíná být jasné, že je čekají velmi temné časy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209736/big_pokrevni-pouta-stribrne-stiny-Ix1-209736.jpg 4.6583

Pokrevní pouta 5.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Domino

Silver Shadows, 2014

Kniha Stříbrné stíny

cukrovka

Další čtivé pokračování, napínavé hned od začátku. Vyprávění bylo plné zvratů a napětí.

Karoli282

(+ SPOILER) Opět skvělý díl. Tato série je velmi čtivá a já jsem si užila každou stránku. Sydney musela přežít pobyt v nápravném centru, odkud i díky svým nových přátelům nakonec dokázala utéct. Adrian bojoval s úzkostmi plynoucími z využívání éteru a únosu Sydney, ale během toho všechno se stále snažil hledat Sydney a nakonec byl úspěšný. I přes všechny překážky se totiž opět společně setkali. Už se nemůžu dočkat pokračování.

marianna7090
02.12.2020

Tak slabý rozbeh až ma postihla čítacia kríza. Našťastie sa to začalo rozbiehať. To ako sa dej vyvíjal sa dalo ľahko predpokladať. Avšak to už nehodnotím zle. Záver som úplne hltala, stránku po stránke, vetu po vete. Páčilo sa mi to aj keď som očakávala trošku viac.
Som zvedavá na poslednú knihu. Mohla by priniesť nejaké nečakané zvraty a neočakávaný záver, respektíve iný ako sa dá od tejto série očakávať.

ydnac
07.09.2020

Další podařená série od Richelle Mead. Četla jsem od ní všechno co vyšlo a vždycky se mi to líbílo :-) stejně jako u VA je to spíše pro mladší ročníky, ale to mi nevadilo :-) Jen mě mrzí , že jsem si to nemohla přečíst, když jsem já byla ten mladší ročník :-)

Audrina
09.08.2020

Trochu hodně akční, ale líbilo se mi. Upřímně jsem na konci přemýšlela o čem bude poslední díl

janik6969
19.07.2020

konečně díl, kterému se nedá nic vytknout, od začátku do konce se čte jedním dechem.
Bohužel předešlé díly byly skoro o ničem a často jsem uvažovala, že sérii odložím (což bych neudělala, ale hrozně jsem se nudila a do čtení nutila)

Cress
06.07.2020

Boží. Boží. Boží. Richelle Mead je prostě bohyně a tahle kniha je stejně jako předchozí díky úžasně napsaná. Příběh hezky plyne a má několik nečekaných zvratů. Postavy jsou dobře napsané, v tomhle díle to rozhodně neměli lehké a vy vše prožíváte s nimi. A ten konec?! Musím se jít pustit do dalšího dílu.

Catyna
11.06.2020