Pokrevní bratři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Celý příběh je bojem dvou hlavních postav s minulostí jejich rodiny. Jsou jimi Austin Tucker, příslušník Zelených baretů s úžasnými reflexy a výborným bojovým tréninkem a Derek Waits, vynikající programátor a bývalý hacker zvaný Captain Africa, který se věnuje počítačovým hrám. Jednoho dne se mu někdo pokusí unést syna a jeho dcera málem uhoří… Napínavý příběh ze současné Ameriky s prvky magie černé Afriky postupně graduje a nedá se vůbec odhadnout, jak skončí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25815/pokrevni-bratri-25815.jpg 3.88
Žánr
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Talpress
Orig. název

Blood Brothers, 2001

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Pokrevní bratři

trudoš
16.01.2016

Pokrevní bratři mají všechny předpoklady atraktivního thrilleru. Rychlý spád, nápaditou akci i pochmurnou atmosféru, okořeněnou černou magií a paranormálními jevy. To ještě vylepšuje dvojice sympatických parťáků, co má rozdělené role na malý-vtipný a velký-hrozivý, a která se dějem svědomitě prokousává k finální katarzi.
Co mi však pokazilo dobrý dojem, byl vývoj zápletky. Nevím, asi jsem měl pro tentokrát příliš vysoké nároky, ale jednoduchost příběhu mě při čtení skutečně ubíjela. Na devadesát minut filmové zábavy by to určitě stačilo, ale v tři sta šedesáti stránkové knize je toho naopak nečekaně málo. Nejde ani tak o to, že by se nic nedělo, spíš předvídatelný průběh hry pokazil veškeré kouzlo okultní tématiky. Takže i když román nabízí poctivou devadesátkovou zábavu, příliš se mu nakonec nedaří vybočit z šedi průměru.

Autor a jeho další knihy

Steven Barnes
americká, 1952

Kniha Pokrevní bratři je v

Přečtených8x
Knihotéce3x
Chci si koupit1x