Pokoj k pronajmutí

Psychologický román vypráví o krizi v životě čtyřicetileté ženy, která se vyrovnává s odchodem manžela a těžce zápasí o citovou i finanční nezávislost. Matka jedenáctiletého syna je zaskočena manželovým nečekaným odchodem ze společné domácnosti a dlouho se snaží získat ho zpět. Když si uvědomí nezvratnost mužova rozhodnutí, pochopí, že kvůli svému synovi musí zapomenou na minulost a zajistit jim oběma novou, klidnou existenci. Svůj velký dům se rozhodne pronajímat a díky podnájemníkům najde i odvahu hledat si sama práci. Postupně získává sebevědomí, zapomíná na utrpěnou křivdu a poněkud násilně se pokouší najít i nový vztah, při čemž ovšem projde řadou neúspěšných pokusů. Když se přestane ohlížet na mínění svého okolí, nachází novou lásku i nový smysl života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20795/pokoj-k-pronajmuti-Bwx-20795.jpg 2.913
Vydáno, Ikar (ČR)

Open house

Kniha Pokoj k pronajmutí

fablen
30.08.2016

Kniha mě příliš nezaujala.

Niki365
01.06.2016

Jedna hvězda za jeden okamžik, který mě překvapil, jinak to za mě nebyla ani oddechovka. Kdyby mi ji nepůjčila kamarádka a nechtěla vědět můj názor na knihu, nikdy ji nedočtu...Vadilo mi, jak autorka skoro nic nerozvedla, neokořenila to a zápletka lehce prokouknutelná od začátku..

fruitbueno
18.06.2015

Knížka, ke které snad nemám co říct :D Blboučká hrdinka, ještě blbější (ex)manžel, rozežraný fracek syn, zápletka předvídatelná až to zabolelo - mám pokračovat?

bookcase
12.07.2013

Oddychovka, i když téma je vážné a aktuální.

kika 13
31.10.2012

Oddychové čtení o kamarádství,které přeroste v lásku.

Marbulka
18.10.2012

Oddychov

1alena1
21.09.2011

Knížka stojí za přečtení, ukazuje se zde staré známé, že odchodem manžela začnou ženě s dítětem krušné časy, což si ti chlapi málokdy umí představit a pochopit.

Elizabeth Berg
americká, 1948

Kniha Pokoj k pronajmutí je v