Poklad

Hledání pirátského tajemství Tory Brennanová a její přátelé narazí v Charlestonu na stopu po dávném pirátském pokladu. Viráti se ocitají na nebezpečné cestě plné zákeřných pastí, bezhlavých mrtvol a tunelů zalitých vodou. Poklad ale nehledají jen kvůli dobrodružství… v sázce je osud ostrova Loggerhead. Jejich nadpřirozené vlčí schopnosti mohou být jedinou šancí, jak překonat všechny nástrahy. Po pokladu totiž pátrá i někdo další… Tory a její přátelé se musí spojit, aby zachránili svůj ostrov, práci svých rodičů i svou budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137047/poklad-5L8-137047.jpg 4.5141

Tory Brennanová (2.)

Literatura světová, Detektivky, Sci-fi
Vydáno:, BB art

Seizure 2 (2011)

Kniha Poklad

moudivlacek

No, tahle série je určena asi víc pro mladší generaci, já jsem spíš na tu sérii s Tempe. Přesto si mě Tory dokázala získat. Zde je na mne trošku pomalejší rozjezd, za to pak si člověk užije. Moc se mi líbila slova 1 z Virátů - že když nechají Tory mluvit, vždy je ukecá a pak po nich neustále někdo střílí, lezou tunely, jsou v pasti a málokdy se vyspí. Přesto parta kluků se vždy Tory nechá zlákat, jejich dobrodružství je sice nereálné, za to jejich hlášky a pátrání stojí za čtení. Člověk se nejen hodně pobaví, ale zároveň i poučí. A to já kvituji.
Jsem zvědavá na další dobrodružství party.

janelka2

Postrádám v knize více romantiky. Série je asi určena pro mladší čtenáře a i tak se mi kniha líbila a jsem zvědavá jak se děj vyvine dál.

pipa36
07.12.2018

První díl se mi velice líbil, i když už mám "teen" léta za sebou. S pokračováním jsem však měla problém - někdo tady psal, že se to zhruba do 100 stránky táhlo, potom super. Já se do té stovky nedostala. Knihu odkládám, snad někdy příště.

EleanorJane
17.06.2018

Případy Tempe? Skvělé. Ale Tory? Prostě boží!!! Okamžitě jsem se zamilovala. Kniha má děj, zápletku a hlavně humor! Jediná chyba je, že je tak krátká...

Karolína594
14.12.2017

Lucijáš276

Ano celkem to vadí. Navazuje to na sebe hodně. Doporučuji si přečíst ten první díl. Mě osobně se šíleně líbí celá série, takže vřele doporučuji. :-)

Lucijáš276
10.11.2017

Ahooj, chci se jen zeptat. Vadí, když jsem nečetla první díl a jdu rovnou na druhej? Jde mi jen o to, jestli to na sebe nějakým způsobem navazuje? Děkuji za odpověď :)

helenkan
12.10.2017

Zajímavý,zvláštní,ale ne můj šálek kávy.

Karoli282
21.02.2017

Tak po tomhle dílu jsem zvědavá, jak to bude s Chancem dál. Opět skvělý díl. Nezklamal.
Viráti musí zachránit LIRI, sehnat spoustu peněz a jak jinak to udělat, než nalezením pokladu.
Ben se nám asi trochu zakoukal do Tory. Těším se na další díly.