Pojízdný krámek snů

Pojízdný krámek snů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366923/bmid_pojizdny-kramek-snu-LKu-366923.jpg 4 655 193

Skotské knihkupectví série

Nina ze všeho nejvíc na světě miluje knihy a umí pro každého najít tu nejvhodnější. Jenže knihovna, kde pracuje, je zrušena a introvertní děvče se najednou ocitá tváří v tvář realitě. Jak to udělat, aby mohla dělat práci svých snů a našla při tom i sama sebe? Nina ze zaniklé knihovny zachrání spousty krásných knížek a rozhodne se, že si koupí starou dodávku a začne v ní provozovat knihkupectví. Jediná k mání je ale ve Skotsku, a tak se hrdinka vydá na dlouhou a nesnadnou cestu ke splnění svého snu - a jakmile na ni vykročí, začnou se dít věci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Argo

Little shop of happy ever after , 2016

Marfuška89
30.07.2023 3 z 5

Bylo to milé hezké čtení, které se krásně četlo, ale já jsem od toho čekala asi víc.

zimka.r
25.06.2023 4 z 5

1. Báječný krámek s čokoládou, 2. Kavárnička na pobřeží, 3. Nekonečná pláž, 4. Pojizdný krámek snů....přesně to jsem si představovala jako oddychovku! Rozhodně někdy sáhnu po druhém dílu!

Etule
15.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Hmmmm.. S hrdinkou jsem se v sekci knihy dokázala dost ztotožnit. Ostatně asi jako každý knihomol. :-) Jen tedy bych na jejím místě nedokázala udělat tak velký krok. Takže tahle část příběhu se mi líbila. Co ovšem dost pokulhávalo byla romantická linka, no vlastně linky. S Markem jsem si dokázala něco představit, byla tam chemie, pěkná romantika (ano nereálná, ale i tak). Kdežto s Lenyxem (nevím jestli se to tak píše, poslouchala jsem audio) tam nic nebylo. Doslova z ničeho byla najednou láska jako hrom.
Trošku mi vadil projev paní v audiu, bohužel zněly pasáže, kde mluvil Lenyx, jako kdyby byl lehce "zpomalený".

jjanule
13.06.2023 4 z 5

No... Nebylo to špatné, až na ty nelogičnosti... Silně pochybuji, že by zápletka s vlakem byla možná... Ale na nenáročné čtení dobré :-)

VasnivaCtenarka
10.04.2023 4 z 5

Kouzelné! Velmi milá knížka, která pohladí :)

LimedkaMikki
24.01.2023 3 z 5

Jedná se o příjemné čtení. Příběh sice dost idealizovaný, ale to jsme asi všichni čekali. Líbila se mi předmluva autorky, která sama upozorňuje, že se jedná o klasický román, takže žádné zvláštní zvraty nemáme čekat a postavy se jmenují každá jinak, abychom si je nepopletly (zde bych tak úplně nesouhlasila, Lesley a Lennox navzdory tomu, že se jednalo dokonce o postavy odlišného pohlaví, se mi lehce pletly). Vzhledem k prostředí, je to ideální knížka na zimní večery.

koppy
27.12.2022 4 z 5

Na romantické čtení moc nejsem, ale knihu jsem dostala od manžela, tak jsem jí dala šanci. Musím uznat, že to nebyla žádná přeslazená záležitost se slohem studenta prvního ročníku SŠ. Líbil se mi popis skotské krajiny, života, zvyků. Hlavni hrdinka mi leckdy lezla dost na nervy a některé situace, které zažívala jsou méně uvěřitelné, ale s tím člověk musí počítat, když se pustí do četby něčeho podobného. Celkově za mě příjemná oddychovka.

VeruMalfoy
12.11.2022 4 z 5

Moc krásné čtení, i když chvílemi trošku nereálné. Bohužel jsem moc nevěřila, že by se mohla hlavní zápletka stát tak, jak byla podána. Ale i tak jsem si knížku moc užila, když jsem zapojila trošku fantazie a dovolila jsem si chvíli věřit, že je možné všechno, a že si veškeré naše sny, i když zcela bláznivé, můžeme plnit. Krásné odpočinkové čtení na léto.

Cher
25.10.2022

Moc pěkné čtení - milé, romantické.

Jessica007
17.10.2022 5 z 5

Krásný příběh z prostředí plného knih. Sympatičtí hrdinové, příroda ve Skotsku, láska, romantika, plnění snů. Bylo to takové pohlazení, příjemné čtení.

AlcaLou
11.10.2022 5 z 5

Tohle bylo naprosto úžasné čtení! Já knihy ze současnosti příliš nečtu, ale tato kniha mi naprosto sedla a měla vše, co jsem od ní očekávala - sympatické postavy, krásné prostředí, byla plná knih a romantická linka byla naprosto skvělá, úplně jsem cítila tu chemii. Moc doporučuji a moc se těším na Knihkupectví u jezera.

sidonka
30.09.2022 5 z 5

Krásný příběh pro dobrou pohodu, ještě s bonusem a to prostředím plném knih a hlavní hrdinkou, která je miluje a sama touží po romantické lásce jako z románu a nakonec....

manasx
29.09.2022 4 z 5

Moc příjemné čtení, nenáročné, odpočinkové. Pěkně mi sedlo do nálady.

Malinali
23.09.2022 4 z 5

Krásná a povedená kniha, laskavá, pohodová, plná svobody a snů a splněných přání....

tereza1198
21.09.2022 4 z 5

Člověk si občas musí osladit život romantikou. Máme tu divoké Skotsko, knihy, vlaky, muže s pevnými lýtky, kteří tančí v kiltech, další knihy, ovce, lásku a hledaní životní náplně. Báječný krámek s čokoládou mě vůbec nebavil, ale tohle byla paráda. Z tepla a pohodlí domova ty skotské deště vypadají vždycky líbivě a romanticky. Moc pěkný

Petra38
11.09.2022 4 z 5

Úžasný příběh. Ta pomalá cesta k otevření jejich srdci byla jako závan čerstvého vzduchu. Nebylo nic uspechaneho ,žádné velké nervy proste příběh který mě nabil pozitivní energií. Za me doporučuji

Nuttelka
08.09.2022 5 z 5

(Audiokniha)
Pro nás knihomoly je tato kniha jako stvořená :-) Moc milý a hezký děj, opravdové pohlazení po duši a moje srdéčko ne jednou zaplesalo blahem. Nině jsem držela palce... a že začala úplně od začátku na úplně neznámém místě, velká poklona. Užila jsem si každou kapitolu, i díky úžasnému hlasu Jany Štvrtecké. Za sebe opravdu moc doporučuji!

petulkapeta
02.09.2022 5 z 5

„Ty,“ řekla překvapeně a dívala se na něj. „Tak tohle jsi opravdu ty." Hleděl jí upřeně do očí a jeho ruce laskaly její tělo.
,,Je to tak," řekl s úžasem, možná stejně překvapený jako ona sama. ,,Nevěděl jsem... nevěděl jsem, že se to stane. Prostě... nemůžu na tebe přestat myslet. Na tebe celou."
Pustil ji a rukama uchopil její tvář.
,,Na tvůj výraz, když sedíš v dodávce se skrčenýma nohama a čteš si, tak tiše, a máš úplně prozářenou tvář a já vůbec nevím, kde jsi. Můžeš být kdekoliv, tak daleko, kam se nikdy nedostanu... úplně z toho šílím. Jak jsi sem přišla, jen tak jsi přišla a změnila celý svůj život...

Jejda to byl tak úžasný příběh a od začátku jsem doufala,že k sobě najdou cestu...

sofi
14.06.2022 5 z 5

Tato kniha je jako pohlazení po duši. Ideální čtení pro ty, kteří milují knihy.

evineckY
09.06.2022 5 z 5

Když holčina přijde o práci knihovnice, najde v sobě tolik odvahy, že se vydá do Skotska pro velikou dodávku. Tak se jí tam zalíbí, že najde bydlení, práci i lásku.
Krásná kniha plná knih a romantiky. Doporučuji.