Pojízdný krámek snů

Nina ze všeho nejvíc na světě miluje knihy a umí pro každého najít tu nejvhodnější. Jenže knihovna, kde pracuje, je zrušena a introvertní děvče se najednou ocitá tváří v tvář realitě. Jak to udělat, aby mohla dělat práci svých snů a našla při tom i sama sebe? Nina ze zaniklé knihovny zachrání spousty krásných knížek a rozhodne se, že si koupí starou dodávku a začne v ní provozovat knihkupectví. Jediná k mání je ale ve Skotsku, a tak se hrdinka vydá na dlouhou a nesnadnou cestu ke splnění svého snu - a jakmile na ni vykročí, začnou se dít věci......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/366923/pojizdny-kramek-snu-fz2-366923.jpg 4.1201
Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno:, Argo

The Little Shop of Happy Ever After (2016)

Kniha Pojízdný krámek snů

janina74

Tady se mi líbilo i to, jak šlo o knihy. Pěkná oddychovka.

LiKa00

Další skvělá kniha od Jenny Colganové. Už je to třetí kniha a opět nezklamala.

douchova11

Pohodová knížka pro pohodový odpočinek, krásně popsaná skotská příroda - prostě vřele doporučuju :-))))

hapac

Čekala jsem oddechový příběh a toho se mi dostalo. Kdo z nás (čtenářů a milovníků knih především) by si nechtěl splnit takový sen, mít pojízdný krámek s knihami, objevit kouzelnou krajinu a lidi, kteří jsou s tímto krajem spjatí.....

blanka5960

Oddechové čtení, líbil se mi námět. Popis skotské přírody a Lennox :-)

jarabr

Pohádka "žili šťastně až na věky". Čte se to samo, autorka (i překladatelka) má skvělý styl psaní, který vás přitáhne a nepustí. Nina je miláček co si dokáže splnit sen (i můj) a jako bonus k tomu má autorkou nádherně popsanou krajinu, lidi a tak všechno kolem. Ideální, když chcete vědět, že někde je svět ještě v pořádku. Jo a rád bych si přečetl Na střechách.

JessieEx

Od chvíle, kdy mi o této knížce řekla kamarádka a já si přečetla anotaci a uviděla obálku, jsem byla přesvědčená, že to bude láska na první pohled. Jenže začátky byly hodně těžké. Měla jsem od ní velká očekávání a mylně jsem se domnívala, že hlavní hrdinka si otevře pojízdnou knihovnu (ono to bylo knihkupectví), nevím jak jsem na to přišla. Takže jsem byla trošku rozčarovaná... zpočátku. Ale pak jsme se přesunuly do Skotska, Nina otevřela svůj krámek a potkala dva úžasňáky a já jsem se do toho všeho strašně zamilovala. Sice jsem se dlouho nemohla rozhodnout mezi Markem nebo Lennoxem, ale nakonec jsem v tom měla jasno, stejně jako Nina. Rozešly jsme se v tom nejlepším, já bych klidně četla dál, ale autorka mi víc společných stránek nedopřála. Budu mít hezké vzpomínky :)

nakedangel

Opět obvyklý scénář této autorky, takže kam se děj knihy ubírá není žádným překvapením. I přesto vím, že příště po její knize zase sáhnu. Ty krásné popisy krajiny jsou přesně podle mého gusta.